به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Wooden Battles برای PC

 

دانلود بازی Wooden Battles

 

واحد های دفاعی به طور خودکار با دشمن نبرد می کنند و نیرو ها کم می شوند.

بازی  Wooden Battles توسط شرکت SP Digital Arts Inc توسعه یافته و منتشر شده است. این بازی در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۱۷ انتشار یافت.

بازی Wooden Battles نبرد قلعه ها است. شما برای خود یک قلعه چوبی می سازید. واحد های نظامی می سازید و به تماشای نبرد می نشینید. برای برنده شدن باید تمام دشمنان را از بین ببرید. نیروها و واحد ها را می توان به حالت «دفاعی» یا «مهاجم»تغییر دهید. وقتی نیروها در حالت مهاجم باشند به سمت قلعه دشمن هجوم می برند و هر سرباز یا نیروی شما با دشمن درگیر می شود و نیروهایی که در حالت دفاعی هستند در انتظار آمدن دشمن هستند. اگر هیچ نیروی دشمن بر روی نقشه دیده نشود همه نیروها وارد حالت تهاجمی می شوند. اکنون ارتش خود را حرکت می دهید و آنها را وارد یک جنگ حماسی می کنید. هر کس در میدان نبرد باقی بماند برنده ی این نبرد است.

 

 

ماموریت ها:

مطالب مرتبط:

ماموریت های ما استفاده از سناریو های مختلف برای شکست نیروهای دشمن است که هوش مصنوعی است. با استفاده از منابع محدود، باید دشمنان را شکست دهیم. باید سازه هایی را بسازیم. روش استراتژیک و انتخاب واحدها مهم است. برنامه ریزی و استراتژی، پیروزی را به همراه خواهد داشت.

چالش ها:

در این بازی ۹ چالش وجود دارد، سه چالش برای Rifleman ، Musketoon،Sniper. در چالش Rifleman شما مجاز به استفاده از Riflemen هستید و این امر در چالش های دیگر نیز صادق است. هدف از این چالش ها این است که  فقط از واحد های مشخصی برای شکست دشمن استفاده کنید. با تکمیل چالش ها سلاح های جدید باز خواهد شد. شما می توانید سلاح خود را در بخش Armory در منوی اصلی انتخاب کنید.

 

  

حداقل سیستم مورد نیاز:

  • OS: Windows 7
  • Processor: Quad Core 2.6 GHz
  • Memory: 4 MB RAM
  • Graphics: 1 GB of Video RAM
  • Storage: 150 MB available space

  

راهنمای نصب بازی:

  1. ابتدا فایل iso بازی را با برنامه winrar استخراج کنید.
  2. فایل setup.exe یا مشابه آنرا اجرا کرده و بازی را در محل دلخواه نصب کنید.
  3. پس از نصب بازی آنرا اجرا و درصورت مواجه با خطا درایور کارت گرافیک و صدای خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کرده و افزونه های لازم را از اینجا دانلود و نصب کنید.
فرمت فایل :
RAR
حجم فایل :
38.8 MB
لینک دانلود :

دانلود بازی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است