دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Total War ™: Thrones of Britannia برای PC – بازی کرک نشده!

 

دانلود بازی  Total War ™: Thrones of Britannia    

| بازی هنوز کرک نشده و به محض آماده بودن برای دانلود در همین صفحه قرار خواهد گرفت |

در سال ۸۷۸ میلادی پادشاه انگلیس آلفرد مقدس پس از دفاع قهرمانه خود در جنگ Edington و سرکوب وایکینگ ها، کشته شد. با تمام این فداکاری ها انگلستان شکست خورده و جنگ طلبان نیویورک سراسر بریتانیا را تحت محاصره قرار دادند.برای اولین بار پس از ۸۰ سال در زمین قرارداد صلح شکسته می شود.

در سراسر این جزیره پادشاهان انگلستان، اسکاتلند، ایرلند و ولز احساس می کنند زمان تغییر است و این یک فرصت است. بعد از معاهدات جنگ زمان رشد و شکوفایی است.

پادشاهان افزایش خواهند یافت و یکی از آنها حکومت خواهد کرد.

پادشاهان بریتانیا بازی مستقل Total War است که شما را مجذوب خواهد کرد تا یک لحظه بحرانی در تاریخ را دوباره بنویسید، که آینده ای را برای بریتانیا مدرن تعریف می کند. با ده گروه قابل پخش، شما باید از پادشاهی به شکلی از Anglo-Saxons، قبیله گلی، قبیله ولزییا مهاجران وایکینگ دفاع کنید. اتحاد ها را پیاده سازی کنید، شهرک های روبه رشد را مدیریت کنید، ارتش را ارتقاء دهید و مبارزات انتخاباتی خود را در نقشه Total War انجام دهید.

استراتژی خود را انتخاب کنید

کمپین بزرگ، استراتژی های زیادی برای پیروزی ارائه می دهد. از لحاظ سلاح سرزمین شما را تامین می کند، ساخت و ساز انجام می دهد و در اختیار قرار دادن تکنولوژی پیشرفته. اهداف هر مرحله بر اساس تاریخ واقعی و چیزی در آن حدود انتخاب شده است و باید به هدف ها دست یابید. چالش های سختی در بازی وجود دارد و شرایط پیروزی در این چالش ها دشوار است.

کاوش در جزایر بریتانیا

از قله های برفی اسکاتلند به باغ ها و حوض ها بروید و روحیه جنگ را در خود نگه دارید و اندازه سرزمین خود را گسترش دهید. شهرها و روستاها از محیط های جنگی مختلف شبیه سازی شده است. این شهرها فرصتی عالی است تا استراتژی های نظامی خود را در این شهرها بررسی کنید. مسیرهای تجاری دشمنان را شناسایی کنید و آنها را در موضع های قوی و قابل دفاع تحریک کنید.

رهبر وایکینگ ها پادشاه آنگلوساکسن افسانه خود را تعریف می کند.

هر دسته با وقایع و معضلات دست و پنجه نرم می کند که اغلب براساس رویداد های تاریخی واقعی و مسائل مربوط به زمان است. اقتصاد وایکینگ ها توسط دهقانان انجام می شود و حتی آنها آنگلوساکسن را اداره می کنند. هر دسته متفاوت است و این تفاوت احساس می شود. نقش های پادشاهان و نجیبان را مشخص کنید و پیشرفت کنید، تغییر را ایجاد کنید و تعیین کنید داستان چگونه ادامه یابد.

بازی کلاسیک Total War اصلاح شده است.

بروزرسانی های قابل توجهی مانند: شبیه سازی جنگ جهانی، شهرها، سیاست،

فناوری، استخدام و اضافه کردن معضلات جنگ جهانی باعث شده بازی جذاب تر شود و تجربه ی ارزشمندی را در اختیار بازیکن قرار دهد.

گروه های فرهنگ ها و پادشاهان:

بریتانیا شامل ده دسته است که پنج تای آن گروه های فرهنگی است که در زیر توضیح داده شده است.

پادشاهی آنگلوساکسن

مطالب مرتبط:

وقتی که انگلستان به دست حکومت روم بود، پادشاهی جدید سهام ژرمنی در مناطقی شامل: Northumbria، Mercia، Wessex، Essex، Sussex، East Anglia و Kent تشکیل شد. مردم به مجموع این مناطق آنگلوساکسن می گویند که اصطلاحی مربوط به قرن هشتم است.

به طور کلی، Anglo Saxons بین فروپاشی حکومت رومی در قرن پنجم تا تهاجم نورمن در قرن ۱۱؛ یعنی دوره قرون وسطی وجود داشت. پادشاه بریتانیا از سال ۸۷۸ میلادی تا زمانی که Anglo Saxons در اوج خود بود، تصویری از جزایر بریتانیایی را نشان می دهد.

ویژگی فرهنگی: ارتش فیرد

در زمان آنگلو ساکسون، فیرد، یک نوع ارتش مستعمره بود که از آزادگان مسلح و زرهی تشکیل شده بود، که از آن هنگام خواستار دفاع از سرزمین هایشان بودند، خواستار دفاع از خود بودند. یکی از صحبت هایی که در مورد آلفرد بزرگ گفته می شد سیستم حکومتی را رسمی ساخت و این به این معنا بود که ثروتمندان باید به اداره کردن واصولی کار کردن حکومت کمک کند.

سیستم یا ارتش فیرد، پادشاهی بریتانیا براساس تعدادی از شهرک های که صاحب آنها هستید و می توانید مجمتمع های اضافی استخدام کنید. با این حال بیش از حد به نیروی نظامی وابسته ایم اگر آنها از حمل و نقل استفاده کنند و مردم را نظارت کنند باعث می شود نظم عمومی در جامعه برگزار شود.

جبهه Wessex، به رهبری پادشاه آلفرد

West Seaxe  و یا Wessex در مدرن انگلیسی محل حکومت پادشاه آلفرد بود.

پس از حمله ی وایکینگ ها در سال ۸۷۱ میلادی،آلفرد مجبور شد به Somerset نقل مکان کند اما پیروزی خیره کننده ی او در جنگ Edington او را پیروز میدان کرد.

حکومتی که به وجود آورد و اصلاحات زیادی انجام داد و آنها را تصویب کرد.

Witan: آینده Wessex

Witan فرمانداری است که مسئولیت او تصمیم گیری برای آینده و چشم انداز Wessex است. توصیه های دوره ای او به بازیکنان پیشنهاد می شود تا سرزمین را بهتر بسازند. هر مورد تاثیر مثبت یا منفی بر روی کمپین دارد و بر روی ارتش فیرد تاثیر می گذارد.

تصرف مناطق از پایتخت تامورث آغاز شد و رهبری آن به دست پادشاه Ceowulf بود. این منطقه اکنون به نام Midlands شناخته می شود. تصرف ها به سرزمین Mierce، kent ،Sussex، Wessex و به جنوب کشیده شد. این تصرف ها از شمال انگلستان آغاز شد. در سال ۸۷۷، ارتش بزرگ قهرمانان بخش شرقی پادشاهی را به رسمیت شناختند.

بخشی ازخزانه به ارتش داده می شود. هدف این است که ارتش برای نگهداری تجهیزات از آن استفاده کند و همینطور برای بالابردن میزان وفاداری آنها و ایجاد نظم عمومی لازم است.

تریلر بازی Total War ™: Thrones of Britannia:

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • OS: Windows 7 64Bit
 • Processor: Intel® Core™ ۲ Duo 3.0Ghz
 • Memory: 5 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
 • Storage: 30 GB available space

سیستم پیشنهادی:

 • OS: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
 • Processor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
 • Storage: 30 GB available space

راهنمای نصب بازی:

 1. ابتدا فایل iso بازی را با برنامه winrar استخراج کنید.
 2. فایل setup.exe یا مشابه آنرا اجرا کرده و بازی را در محل دلخواه نصب کنید.
 3. پس از نصب بازی آنرا اجرا و درصورت مواجه با خطا درایور کارت گرافیک و صدای خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کرده و افزونه های لازم را از اینجا دانلود و نصب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است