دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی استراتژیک Sudden strike 4 برای PC

 

دانلود بازی Sudden strike 4

| آخرین نسخه شامل بسته الحاقی Road to Dunkirk |

 

در Sudden strike، درگیر کردن جامعه با فرایند توسعه، کلید موفقیت یک بازی سرگرم کننده است. ما به دنبال انتقادات کاربران هستیم و خیلی ها تشویق به انجام این بازی را می کنند و ما به این نتیجه رسیدیم این نسخه بازی بهترین تجربه کاربران است.

The release of Sudden Strike 4: Road to Dunkirk نقطه عطفی در توسعه Sudden strike 4 بوده است.

با انتشار The release of Sudden Strike 4: Road to Dunkirk ما فکر کردیم بازی را کامل تر کنیم و براساس نظرات کاربران و تجربه «Road to Dunkirk»یک ماه پس از انتشار به روز رسانی بزرگی انجام دهیم.

یکی از طرافداران که جنگ های کلاسیک را طراحی می کرد کمک شایانی به ما کرد. به ما کمک کرد مناطق جنگی را بازسازی و بزرگ تر کنیم. اندازه نقشه ها گسترش یافت. نقشه های چند نفره جدید به بازی اضافه شد.

 

حالت چند نفره تازه به بازی اضافه شده و نقطه قوتی برای بازی است و ما قصد داریم بیشتر روی آن کار کنیم. پیشرفت های دیگر مانند بهبود کیفیت زندگی، تصویر نقشه، چت جهانی و حالت کلاسیک از بازی Sudden Strike 2 الهام گرفته شده است. رویکرد های تاکتیکی دشمن افزایش یافته و پیروزی سخت تر شده است.

یکی دیگر از موضوعات داغ مورد بحث تشخیص مسیر در واکنش های ناگهانی دشمن است. برای شبیه سازی واقع گرایانه یک جنگ معمولا نیرو ها تغییر مسیر دشمنان را به سرعت به فرمانده اطلاع می دهند. گاهی اوقات نیروها در یک ناحیه کوچک با هم درگیر می شوند و آنجا بسیار شلوغ می شود. آزادی نیرو ها کم خواهد شد و در تنظیمات اتوماتیک مسیریابی تغییر می کند.

 

 

در بازی توجه زیادی به حالت چند نفره شده است، حمل و نقل در طول حرکت بهبود یافته است. ویژگی ها اصلی پا برجاست و در بروزرسانی ها حالت چند نفره اضافه شده است. روش های تاکتیکی و گزینه های سفارشی در جنگ ها بیشتر شده است.

آینده Sudden Strike 4 چه خواهد بود؟

برخی از واحدهای کلاسیک و محبوب دو بار حق رای دارند و این حق رای در کاهش محدویت های توانایی و ابزارها نقش مهمی ایفامی کند. در آزادی بازیکنان ما ویرایشگری مبتنی بر وحدت ارایه کرده ایم که به بازیکنان اجازه می دهد که به طورگسترده ای بازی را به دلخواه خود تغییر دهند. متاسفانه این موضوع خیلی شفاف نبود و ما در حال حاضر در حال کار کردن روی بهبود ویرایشگر، دسترسی به آن و دسترسی آسان تر به آن هستیم تا بتوانیم نقشه ها و مبارزه هایی که هرکس بتواند از آن لذت ببرد را پشتیبانی کنیم.

 

 

 

دیگر ویژگی های پیشرفته:

حالت کلاسیک

مطالب مرتبط:

دوربین زوم و چرخشی

تعادل فرمانده

بهبود هوش مصنوعی

فرماندهان جدید

کمپین های جدید

قاره های جدید

 

 

در جدیدترین نسخه آن یعنی نسخه ۱٫۰۴٫۲۱۰۱۵ به روزرسانی کوچکی انجام گرفت. از جمله: اصلاح ماموریت مسکو، تنظیم موسیقی چین در جاده ها، شبیه سازی جنگ های تاریخی، بازسازی میدان های جنگی و جزییات آن، بازی کنان واقعیت وحشیانه جنگ را حس خواهند کرد.

 

 

 تریلر بازی Sudden strike 4:

 

  

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • OS: Windows 7, 8, 10
 • Processor: AMD or Intel, 3 GHz Dual-Core or 2.6 GHz Quad-Core
 • Memory: 6 GB RAM
 • Graphics: AMD Radeon HD 7850, NVIDIA GeForce 660 series
 • Storage: 12 GB available space

سیستم پیشنهادی:

 • OS: Windows 7, 8, 10
 • Processor: AMD Quad-Core @ 3.8 GHz or Intel Quad-Core @ 3.2 GHz
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: AMD Radeon RX 470 or NVIDIA GeForce 1050 Ti series and above
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 12 GB available space


 

راهنمای نصب بازی:

 1. ابتدا فایل iso بازی را با برنامه winrar استخراج کنید.
 2. فایل setup.exe یا مشابه آنرا اجرا کرده و بازی را در محل دلخواه نصب کنید.
 3. پس از نصب بازی آنرا اجرا و درصورت مواجه با خطا درایور کارت گرافیک و صدای خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کرده و افزونه های لازم را از اینجا دانلود و نصب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است