به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl برای PC

 

دانلود بازی S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

 

در سال ۱۹۸۶ فاجعه ای در نیروگاه هسته ای چرنوبیل رخ داد. مقامات شوروی اطراف بمب هسته ای را تا شعاع ۳۰ کیلومتری از انسان خالی کردند. اما با این وجود در سال ۲۰۰۶ انفجار دیگری رخ داد که باعث شد رآکتور آسیب ببیند و باعث مرگ موجودات زنده اطراف رآکتور شد. در این منطقه رادار امواج موجودات جهش یافته و انرژی های غیرعادی را مشاهده می کند. این منطقه توسط ارتش محاصره شده است و فقط یک احمق ممکن است وارد این منطقه ی عجیب و وحشتناک بشود.

اکنون سال ۲۰۱۲ است، انسان هایی برای کشف این آثار عجیب به منطقه وارد شده اند و می خواهند دلایل این انرژی های غیرمعمول را بفهمند. مزدوران و کارچیان در حال رقابت هستند تا قیمت های بازار سیاه را کنترل کنند. می خواهند بفهمند چه رازی پشت این منطقه پنهان شده در حالی که بعضی ها از وجود این منطقه ناله می کنند. در این نسخه گروه S.T.A.L.K.E.R شامل خزندگان، مبارزان، شکارچیان، مزدوران، دزدان و ماجراجویان هستند و اینها به عنوان S.T.A.L.K.E.R شناخته می شوند.

S.T.A.L.K.E.R ها باید در این منطقه هر لحظه آماده باشند. برای زنده ماندن در این جهنم دنیایی تنها راه مبارزه است. همه ی آنها در حال تلاش برای کشف حقیقت و اتفاقی که برای چرنوبیل افتاده است.

داستان آن می خواهد اهمیت اتحاد را نشان دهد. داستان بازی به صورت غیرخطی است و ادامه ی بازی به تصمیمات شما بستگی دارد. این نوع سیستم A-Life نامیده شده و انقلابی را به وجود آورده است.

مدل ساختمان ها، الگوی ساختمان های واقعی است. مکان های مختلف به خوبی  شبیه سازی شده است.

 

 

بازی منحصر به فرد ترکیبی از بقا، عمل کردن، مخفی شدن و… است و تجربه خوبی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

ارزیابی سیستم تهدید دشمن و شخصیت های NPC پیشرفت و واکنش ها به شرایط محیط بستگی دارد.

مطالب مرتبط:

مکانیک مبارزه مانند مبارزه در دنیای واقعی بسیار خشن و وحشتناک است. سلاح ها و ویژگی های آن پیشرفت کرده است.

روز و شب و سیستم آب و هوا بازی را تحت تاثیر قرار می دهد.

نورپردازی و حالت فیزیکی شخصیت ها توسط سیستم  “X-Ray” بهتر شده است.

حالت چندنفره از ۳۲ بازیکن همزمان پشتیبانی می کند.

 

  

حداقل سیستم مورد نیاز:

Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2)/Microsoft® Windows® ۲۰۰۰ SP4, Intel Pentium 4 2 Ghz/AMD XP 2200+, 512 MB RAM, 10 GB available hard drive space, 128 MB DirectX® ۹c compatible card/ nVIDIA® GeForce™ ۵۷۰۰/ATI Radeon® ۹۶۰۰, DirectX® ۹ compatible sound card, LAN/ Internet connection with Cable/DSL speeds for multiplayer, Keyboard, Mouse

سیستم پیشنهادی:

Intel Core 2 Duo E6400/AMD Athlon 64 X2 4200+, 1 GB RAM or better, 256 MB DirectX® ۹c compatible card/ nVIDIA® GeForce™ ۷۹۰۰/ ATI Radeon® X1850

  

راهنمای نصب بازی:

  1. ابتدا فایل iso بازی را با برنامه winrar استخراج کنید.
  2. فایل setup.exe یا مشابه آنرا اجرا کرده و بازی را در محل دلخواه نصب کنید.
  3. پس از نصب بازی آنرا اجرا و درصورت مواجه با خطا درایور کارت گرافیک و صدای خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کرده و افزونه های لازم را از اینجا دانلود و نصب کنید.

 

فرمت فایل :
RAR
حجم فایل :
4.1 GB
لینک دانلود :

دانلود پارت 1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است