دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

قوانین فروشگاه و نحوه بسته بندی

قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو الزامی می باشد.

استفاده از سایت نواگیم به منظور خرید به منزله موافقت شما از شرایط ذیل می باشد.

۱ – با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط نواگیم تضمین می گردد.

۲ – پس از ثبت سفارش کالا وضعیت آن به صورت معلق خواهد بود. زمان معلق ماندن سفارش بسته به حجم آنها بین ۴ تا ۴۸ ساعت متغیر خواهد بود .

۳ – سفارشهای با پرداخت آنلاین شامل ارسال سریعتر و هدایای ویژه خواهند شد .

۴ – زمان حمل بسته مورد نظر با توجه به روش انتخابی (پست سفارشی – پیشتاز – پیک) متغیر خواهد بود .

۵ – سفارشهای پستی پرداخت درب منزل بسته به فاصله شما از استان یزد بین ۳ تا ۸ روز کاری متغیر خواهد بود . (با دریافت بارکدپستی امکان رهگیری مرسوله از سایت اداره پست فراهم خواهد شد )

۶ – شهروندان یزدی در صورت تکمیل سفارش در ساعات اداری و روز غیر تعطیل امکان دریافت بازی توسط پیک در همان روز را خواهند داشت . (در قسمت پیام خریدار واژه ارسال با پیک را ذکر کنید)

۷ – قبل از ارسال سفارشات پیکی توسط پیامک یا تلفن با مشتری هماهنگی به عمل خواهد آمد .

۸ – تحویل سفارش های پستی به عهده خریدار می باشد. مطابق قانون پست، مأمور پست موظف خواهد بود تا ۲ بار به محل مورد نظر مراجعت نموده و در صورت عدم حضور شما نامه ای مبنی بر عدم حضور شما دریافت خواهید کرد که با در دسترس داشتن آن می‌توانید بسته خود را از مرکز پستی مورد نظر دریافت کنید.

۹ – در صورتی که در دریافت سفارش خود با تاخیر نامعقولی مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جدا” خودداری کنید !

۱۰ – کلیه بسته ها همراه با فاکتور ارایه می شوند و شما خریدار گرامی باید در صورت انتخاب پرداخت در محل, مبلغ نهایی فاکتور ( که شامل هزینه محصولات + هزینه پست ) می باشد و هنگام تکمیل سفارش مشاهده خواهید نمود را به مامور پست بپردازید.

۱۱ – پاسخگویی به خریداران محترم از طریق تلفن، پیامک، ایمیل و تلگرام می باشد. ساعت پاسخگویی تلفنی از 8 صبح الی 14 بعدازظهر می باشد. همچنین در کلیه ساعات شبانه روز از طریق ایمیل، پیامک و تلگرام خریداران می توانند با مدیریت فروشگاه در تماس باشند.

مواد مصرفی و نمونه بسته بندی بازیها :

برای تهیه و بسته بندی بازیهای موجود در سایت از مواد مصرفی درجه 1 که نام آن در زیر ذکر شده است استفاده میشود .

مدیای مصرفی : DVD Budget Printable – کاغذ فوتو گلاسه 140 گرمی – قاب شفاف کریستال – پاکت حبابدار پستی – کاور ضدخش

نمونه بسته بندی :

mohammadsj1

10

11

error: مطالب سایت محافظت شده است