به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Rock of Ages 2: Bigger & Boulder برای PC

دانلود بازی Rock of Ages 2: Bigger & Boulder برای PC

با استفاده از سنگ هایی با سابقه تاریخی و هنری از قلعه خود دفاع کنید. این بازی سبک دفاع از قلعه است. همانطور که از اسم بازی پیدا است Bigger & Boulder که یک بازی سورئالیسمی و با گیم پلی چالشی است. حالت چند نفره جدید بسیار جذاب است. دوره های جدید اضافه و بهبود گرافیک، بهبود فیزیکی و حالات ویرانی صورت گرفته است. باید برای برخورد های شدید آماده شوند.

بی نظمی علامت تجاری تیم ACE

عکس خنده دارMonty Python-esque مربوط به سن ۱۱ سالگی اش است، بازیکنان به طور مرتب از آن در طول سکانس ها استفاده می کنند. عکس های خنده دار متحرک ایجاد شده پس بنابراین شخصیت های تاریخی مشهور ممکن است دیده شوند.

تمرکز بر حالت چند نفره

یک مسابقه دوستانه به کسی آسیب نمی زند به همین دلیل تیم AEC تصمیم گرفت ویژگی های حالت چندنفره را بهبود بخشد. می توانید با دوست خود یا با بازیکنان اطراف خود مسابقه دهید. حداکثر می توانید به صورت آنلاین با چهارنفر مسابقه دهید. همچنین می توانید شخصی سازی ها را انجام دهید. همچنین هر بازیکن می تواند آهنگ مورد نظر خود را هنگام بازی قرار دهد.

یک سبک هنری

تیم AEC سطوح مختلفی را با الهام از دوره های هنری ایجاد کرده است. بازیکنان درست همانند بازی اصلی، تیم ACE سطوح مختلفی را با الهام از بزرگترین دوره های هنری در تاریخ ایجاد کرده است. بازیکنان از هنرهای مصری، گاته دوران، اوایل رنسانس و جنبشی سورئالیسمی چشم پوشی می کنند، چون که آنها مسیر را با انداختن سنگ ها به پایین از بین برده اند.

رئیس های تاریخی

کارها و جنگ هایی که رئیس با ویژگی هایی مثل The Thinker و Sphinx ارزش زندگی او را بالا برده است و او را به یک رئیس کامل و قدرتمند تبدیل می کند. همه اینها در یک مرحله نبرد اتفاق می افتد که شما نمی توانید تصور کنید.

بهبود فیزیک و حالت های ویرانگر

حالات فیزیکی بخش های ترک خورده، خرد شده ارتقا یافته است. انداختن سنگ ها از تپه هرگز لذت بخش نیست اما حالا می توانید لذتش را تجربه کنید.

ترس، هرج و مرج

با اضافه کردن واحد های دفاعی و نام تجاری جدید و تخته سنگ های منحصر به فرد برای از بین بردن هرج و مرج موجود عالی است. مطمئن شوید نوبت برای گرانیت را نگیرید.

تریلر بازی Rock of Ages 2: Bigger & Boulder:

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, or Windows 8
 • Processor: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
 • Memory: 4 GB RAM
 • Graphics: DirectX10 Compatible GPU with 1 GB Video RAM
 • DirectX: Version 10
 • Storage: 6 GB available space
مطالب مرتبط:

سیستم پیشنهادی:

 • Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب بازی:

 1. ابتدا فایل iso بازی را با برنامه winrar استخراج کنید.
 2. فایل setup.exe یا مشابه آنرا اجرا کرده و بازی را در محل دلخواه نصب کنید.
 3. پس از نصب بازی آنرا اجرا و درصورت مواجه با خطا درایور کارت گرافیک و صدای خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کرده و افزونه های لازم را از اینجا دانلود و نصب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است