دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Roadside Assistance Simulator برای PC

Roadside-Assistance-Simulator

دانلود بازی Roadside Assistance Simulator برای کامپیوتر

Roadside Assistance Simulator یک عنوان زیبا در سبک شبیه ساز امداد جاده ای است که در سال 2014 توسط Fragment Production Ltd ساخته و توسط rondomedia GmbH برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. در این بازی وظایف گوناگونی به شما محول خواهد شد که شما باید در زمان خاص خودش آنها را انجام دهید. ترکیبی از رانندگی و امداد و نجات در شهر مطمئنا بسیار جذاب خواهد بود. روبرو شدن با مناطق جدید و همچنین آشنا شدن بیشتر با مردمان شهر خیلی می توانید به جمع آوری امتیاز توسط شما کمک کند. آستین های خود را بالا زده و شروع به پیشروی کنید.

در مراحلی از Roadside Assistance Simulator وظایفی داخل هلیکوپتر و منطق شهری پرترافیک نیز به شما محول خواهد شد. شرایط آب و هوایی تغییر کرده و شما با مشکلات عدیده ای نظیر خرابی ماشین و آفتاب سوزان روبرو خواهید شد. مدیریت کارهای روزانه خود از دیگر بخش های بازی خواهد بود و شما در مراحلی نیز محبور به بودجه بندی و باز کزدن مراحل جدید پر چالش خواهید بود. پس اگر علاقمند به سبک شبیه سازی هستید هم اکنون میتوانید عنوان زیبای Roadside Assistance Simulator را به طور مستقیم و رایگان از سایت نواگیم دریافت نمایید.

مطالب مرتبط:


برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

 

تصاویری از محیط :

Roadside-Assistance-Simulator-1 Roadside-Assistance-Simulator-2 Roadside-Assistance-Simulator-3 Roadside-Assistance-Simulator-4 Roadside-Assistance-Simulator-5

فرمت فایل :
EXE
حجم فایل :
245 مگابایت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است