به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

Far Cry 5 یک بازی در مورد مقاومت در برابر یک مامور آمریکایی

Far Cry 5  یک بازی در مورد مقاومت در برابر یک مامور آمریکایی است که در فوریه به بازارخواهدآمد

 

Far Cry 5  جدید به عنوان یک تیرانداز ایده آل برای دوران ناخوشایند خود، تحت فشار قرار گرفته است که در انفجار بهار که Ubisoft معمولا برای اعلام و بازی کردن بازی های Assassin’s Creed رزرو می کند، جدید است. این نیز یک بازی است که در آن شما قادر خواهید بود که سگ خود راها کنید تاتوپ رابه شمابرگرداند.

در بالا تریلر اولیه است که قرار است برای PS4، Xbox One و PC در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۸ منتشر شود.
در پایین، برخی از جزئیات بیشتر  را در طول ارائه بازی اخیرا توسط Ubisoft در یک هتل مناسب دو بلوک از Kotaku HQ برداشتیم:
Far Cry 5 عمدتا از تیم Ubisoft Montreal پس از Far Cry 3 و Far Cry 4 است، با توجه به تولید کننده Dan Hay، که در آن کار کرده و در حال حاضر تولید کننده اجرایی و مدیر خلاق این یکی است.  . Alex Hutchinson، مدیر خلاق این بازی ها در Ubisoft نیست. دیگر استودیوهایی که روی Far Cry 5 کار می کنند: Ubisoft Toronto, Kiev, Shanghai and Newcastle هستند.
به نظر می رسد که بازی گیم پلی قدیمی از بازی های Far Cry قبلی نیست، اما همچنان به نظر می رسد تیرانداز اول شخص در هرج و مرج جهان باز است. قسمتی  از گیم پلی بازی به ما نشان داد پر از شلیک موشک، انفجار و شعله های آتش است. Ubisoft می گوید Far Cry 5 می تواند به طور انفرادی یا “کاملا” باهمکاری دو نفره بازی شود. (این بازی همچنین دارای یک ویرایشگر نقشه است).
آنچه به وضوح مشخص است Far Cry 5، از نسخه های پیشین متفاوت است، در مورد تیر اندازی در یک جزیره زیبا یا دیوانه در جنوب اقیانوس آرام و یا منطقه دوست داشتنی شده توسط یک دیوانه در هیمالیا نیست. Far Cry 5 در مورد انفجار در یک بخش از مونتانا مدرن تحت کنترل یک دیوانه لال (اشاره به شخصیتی در کتاب مقدس)است که یک شبه نظامی مسلح را اداره می کند. شما در برابر “پدر”، جوزف ، که همراه خانواده اش در ده سال گذشته ، نزد یک فرقه به نام “The Project at Eden’s Gate ” قرار داده است، صرف کرده است. فرقه در حال آماده  شدن برای یک مبارزه بزرگ و / یا پایان دادن جهان است و استخدام مردم در شهر برای انجام پیشنهادات خود، چه کسانی آن را دوست دارند یا نه. تصور کن جامعه ای که برخی از شهروندان در واقع شبه نظامیان هستند، در حالی که دیگران تنها از نفوذ خود می گویند و آرزویشان را برای شورش پرورش می دهند.

 

در یک سری تغییر، شما می توانید انتخاب کنید که به عنوان یک مرد یا زن بازی کنید و رنگ پوست خود را انتخاب کنید. شما یک معاون کم سن و سال در نیروی پلیس هستید، هرچند که در Hope County شما رازآلود است. در مراسم خبری Far Cry 5 در نیویورک، هی از خبرنگاران در جریان رویدادهای باز صحبت کرد و گفت که ما آن را گزارش نمی دهیم … احتمالا به این دلیل که Ubisoft می خواهد آن را برای نسخه ی نمایشی E3 یا چیزی ذخیره کند.   Hutchinson درمورد Far Cry 4 در E3 2013 گفته بود که تیمی که در آن بازی می کردند، بسیار نزدیک بودند تا گزینه ای برای بازی کردن به عنوان یک زن وجود باشد. این عادت در نهایت این گزینه را ارائه می دهد.
شما بازی را صرف ساختن مقاومت به مهاجم می کنید. در حالی که هی توضیحات چگونگی کار سیستم های استخدام این بازی را نمی دهد، او سه کاراکتر را مطرح کرد – یک واعظ، یک متصدی بار و یک خلبان  و آنها را به عنوان نمونه هایی از آمریکایی های زندگی روزمره  انتخاب کردند که شلیک می کنند و بازیکن می تواند برای کمک به آنها ضربه بزند ومبارزه کند. معلوم نیست که آیا آنها بایک تلاش ساده و یا با متحدان هستند که می توانند برای مبارزه برای کمک دعوت شوند. رول گیم پلی نشان می دهد که برخی از شخصیت های متحد در مبارزه کمک می کند ، اما به نظر می رسد کاملا بازگشت سیستم دوست در Far Cry 2 نیست.

 

 

Mary May ، یکی از متحدان جذاب بازی است، همانطور که در تصویر شخصیت تولید شده توسط Ubisoft دیده می شود.درسراسربازی یک جاذبه دوستانه وجودداردوبه پایان می رسد. هنگامی که شما بازی Far Cry 3 یا Far Cry 4 یا حتی Primal را بازی میکنید و از آنجا خارج میشوید و این پستها را مشاهده میکنید، و در آن پاسگاهها فرصتی برای حمله به آنها از ۳۶۰ درجه وجود دارد و سوال اصلی ما این است: ما این کار را با تمام بازی انجام می دهیم؟ چرا نمی توانیم این را انجام دهیم که کل بازی در مورد پیدا کردن مردم در جهان است و قادر به حمله به جهان از ۳۶۰ درجه و سپس مردم را با شما به ارمغان بیاورد؟
شما می توانیدبا هواپیما پرواز کنید. با توجه به انتشار مطبوعات بازی، شما همچنین می توانید “ماشین های عضلانی آمریکای عجیب و غریب، راه آهن های بزرگ، ATV ها و قایق ها” رانندگی کنید.

 

 

Ubisoft تصویری از بازی را منتشر کرده است
Ubisoft از راه خود برای نشان دادن شبه نظامیان به عنوان افراط گرایان مذهبی متمایز از افراد عادی استفاده کرده است. از ابتدا، نشان می دهد کنترلی بین نبوغ / رهبر ناسازگار فرقه با شخصیت مشترک همجنسگرا و جذاب ، پاستور جروم جفریز، تفنگ، اما به ظاهر دوستانه ایجاد شده است. هی: “در مورد مذهب، من فکر می کنم که فرقه چیست – زمانی است که شما در مورد چیزها و گروه هایی که امروز در جهان وجود دارد را در نظر بگیرید و بارها شاهدحضورافراط گران مذهبی هستید.

Far Cry 5 همچنین برای جلوگیری از اضطراب واقعی در محیط صحنه طراحی شده است. این رویکرد سنتی بازی Ubisoft را برای بازی های اخیر خود تبدیل کرده است. برای مثال، Watch Dogs و Division را با رولهای مربوط به تهدیدهای واقعی در زمینه امنیت سایبری و بیوتروریسم به نمایش گذاشتند. هیل پروژه نمایشی هتل Far Cry 5 را با پنج دقیقه ای که در دهه ۸۰ میلادی در حال رشد است، در معرض خطر انقراض هسته ای قرار می گیرد و در سال ۱۹۸۹ هنگامی که دیوار برلین سقوط کرد و تهدید جنگ سرد به نظر می رسید ناپدید شد. او گفت که اخیرا در مورد وضعیت جهان یک بار دیگر احساس اضطراب دارد. او به تورم بازار سهام سال ۲۰۰۸ اشاره کرد، تصادف یک ساختمان فدرال توسط یک شبه نظامی در اورگان در سال گذشته و Brexit به عنوان تظاهرات یک جامعه تقسیم کننده که بیشتر بر ما در برابر آنها متمرکز شده است و به طور فزاینده ای از دولت شکایت دارد. اودر این بازی جامعه ای که بایک چالش روبروست رابه نمایش می گذارد.

 

 

بخشی از الهام زندگی واقعی این بازی: LaVoy Finicum در مزرعه آریزونا، در تاریخ ۵ ژانویه ۲۰۱۶، یک تفنگ در اختیار دارد که پناهگاه حیات وحش ملی Malheur را در نزدیکی Burns, Ore ، در ۵ مارس ۲۰۱۶  رانگه می دارد. Ammon Bundy ، رهبر یک گروه مسلح کوچک است که به دنبال اشغال حیات وحش از راه دوراست.

تمام این صحبت ها در مورد جامعه ای رهاشده است که  ممکن است شمافکرکنید در مورد Trump است. اما آنها Trump را نمی گویند. در اینجا،هنگامی که صحبت در مورد چگونگی برخی از تم های بازی در زندگی واقعی است.  : “من شروع به دریافت این معنی می کنم که آمریکا آماده شده برای گرفتاری های زیاد. و در یک سال و نیم، خیلی اتفاق افتاده است. همه چیزهایی که می توانم بگویم این است آن چیزی که از صبح تا ظهر درگیرش هستم فوق العاده  است. وقتی که صبح از خواب بیدار می شوم، اخبار را می خوانم و تلویزیون را روشن می کنم و می شنوم که در سراسر دنیا چه اتفاقی می افتد و من می شنوم که در آمریکا چه اتفاقی می افتد من می شنوم که برخی از چیزهای مختلف در حال انجام هستند، درک می کنم .  برای ۲۵ سال من این احساس را نداشتم که وقتی شوروی در مقابل ایالات متحده در جنگ سرد بود، اینطور نبود، و همه چیزهایی که من می دانم این است که دریک سال و نیم گذشته این احساس را داشتیم سوار یک موج بودیم و چیزی اتفاق می افتد. مانند یک فاجعه و یک سقوط خواهد بود. ”
واقعا، آنها نمی گویند “Trump.” من پرسیدم. هی به من گفت بازی در حال حاضر تنظیم شده است، اما وقتی پرسید که آیا این بدان معنی است که او رئیس جمهور است، گفت: “جالب است. این امر بسیار ساده بود که ما بتوانیم افراد خاصی را مرجع گنجانیم اما البته این دنیای واقعی است اما ممکن است خیلی ساده باشد که منابع و جوک های مربوط به چیزهایی مانند آن را داشته باشیم. البته بازی های Far Cry در مقایسه با Assassin’s Creed بازی ها تمایل ندارند نام افراد واقعی را استفاده کنند، بنابراین این انتخاب برای سری درست است.
وشما می توانید یک سگ برای کمک  در مبارزه با دشمنان خود راداشته باشید.. این بازی با استفاده از ویژگی های لذت بخش بازی Far Cry Primal در سال گذشته، این سیستم را برای سیستم استخراج “fangs for hire” ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد ، یک خرس یا گرگ ویایک  میهمان برای شما مبارزه کنند. یا شما می توانید سگ را بیاورید hay به من گفت که او سگ را دوست دارد. “ما واقعا می خواستیم شما را قادر به حمل این حیوان خانگی کنیم. شما متوجه شدید که می توانید از آن استفاده کنید و این می تواند سلاح ها را از آنها بگیرد و آنها را به عقب براند.

شانس سیستم ارتقاء سگ؟ “من نمی توانم درباره این مسائل صحبت کنم، اما می توانید تصور کنید که به کجا می رویم”.

در یک لحظه مصاحبه با من، hay به یک شخص PR در Ubisoft رفت و پرسید: “آیا می توانم نام سگ را بگویم؟” نه، شخص PR را نشان داد. ما باید حدس بزنیم درست فرض کنید سگ به نام Trump نیست.
ubisoft   Far Cry 5 را در E3 نشان می دهد. این یکی از بزرگترین دنبال کنندگان بزرگ این شرکت است که دراین نمایش بزرگ نشان می دهد.درادامه اوخیلی ناراحت بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است