به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

۷ چیزی که شما باید در مورد Dragon Ball FighterZ بدانید!

 

۷ چیزی که شما باید در مورد Dragon Ball FighterZ بدانید!

۷ چیزی که شما باید در مورد Dragon Ball FighterZ بدانید!

 

در مورد مبارزهای زرق و برق در این بازی، بسته‌های زیادی برای بازی کردن وجود دارد. تا به حال توسط  ” Mitchell Saltzman ” بازی‌های مبارزه‌ای با کیفیت زیادی در طول سال‌های اخیر، ارایه شده است، اما هیچ کدام تا به حال ما را بیشتر از Dragon Ball FighterZ هیجان زده نکرده است. از نظرگرافیکی، فهمیدن اینکه چرا اینقدر هیجان‌انگیز است آسان است.

در اینجا ما نیاز به دانستن بیشتر در مورد Dragon Ball FighterZ داریم.
اولا، بیایید درباره سیستم مبارزه‌ای بازی صحبت کنیم. همانگونه که این عنوان آرم سیستم Arc System است، کنترل بسیار شبیه به Guilty Gear ،BlazBlue و Persona 4 Arena است. این یک سیستم مبارزه با چهار دکمه است که حملات سبک، متوسط ​​و سنگین است و سپس دکمه چهارم به پرتاب‌ها مربوط می شود.


همانطور که روند اخیر در مبارزه با بازی‌ها، تازه واردان می‌توانند دکمه حمله سبک را برای یک دسته کوچک سریع و آسان بچرخانند، اما انجام این کار فقط به شما کمک می کند تا برای از بین بردن حملات بزرگ،  زمانی که ترکیب عادی حملات، پرتاب، حرکت های ویژه و حرکت های سوپر است، آمادگی داشته باشید.اما برای Dragon Ball FighterZ علاوه بر یک حمله انتحاری به شما اجازه می‌دهد با لمس یک دکمه به سرعت به سمت حریف خود حرکت کنید. برای شروع از دسته کوچک و به دنبال آن  از پرتاب استفاده می‌کنید. نیازی به گفتن نیست، کمپرسور هوا بخشی بزرگ از گیم پلی در Dragon Ball FighterZ می‌باشد.

 

 

و البته شما سوپرمتر خود را، که استفاده از حرکات فوق العاده و دیگر توانایی‌های خاص است را کنترل می‌کنید. با ضرب و شتم حریف سوپرمتر پر می شود،  همچنین می توانید در بازی Dragon Ball FighterZ کاملا واقعی باشید. شما نیز Dragon Rushes هستید که اساسا توپ پرتاب می کنید و می توانند از محافظ دشمن عبور کنند، بلوک هایی را فشار دهید تا فاصله‌ای بین شما و دشمن تهاجمی ایجاد کنید و یک مانور تلورپیوتر انجام می‌دهید که یک نوار فوق‌العاده را در اختیارتان قرار می‌دهد تا از پشت دشمن سریع صعود کنید.
تا آنجا که به شخصیت‌ها می‌رسد، توسعه دهندگان بازی خیلی کند عمل کرده‌اند در حالی که می شد انتظار داشت که فهرست بهتری جمع آوری شود. اما در حال حاضر، ما هفت کاراکتر داریم: Goku Gohan، Vegeta، Frieza، Cell، Majin، Buu، وthe  recently announced Future.  (link). با توجه به اینکه چگونه بازی می‌کنند، احساس می شود  Goku و Cell به خوبی ظاهر شده‌اند و فوق العاده‌اند.  Gohan و Vegeta از شخصیت های پرخاشگر برخوردار هستند که از سرعت در حال چرخش چشم پوشی می کنند و Frieza معروف به حملات طولانی مدت است و از دیسک های مخرب Unblockable بهره می برد. سپس Buu وجود دارد، که یک نسبتا آهسته حرکت می کند.

 

 

مطالب مرتبط:

Dragon Ball FighterZ همچنین باز هم بسیار شبیه به X-Factor از Marvel و Capcom 3 در قالب انفجار درخشان است. بازیکنان فقط می توانند یکبار در هر مسابقه استفاده از انفجار را بکار ببرند، وکار با یک شخصیت باعث تقویت فوری و قدرت می شود علاوه بر پرشدن جون آبی خود. این می تواند در combos به عنوان یک راه برای گسترش آنها و افزایش آسیب دیگران، و یا می توان از آن به عنوان دفاع از خود جهت خارج شدن از وضعیت بد استفاده کرد.
همچنین لازم به ذکر است که این احتمالا دقیق‌ترین بازی ویدیویی Dragon Ball است که تا کنون وجود داشته است. حتی فراتر از نگاه کردن به بازی، که در توجه خود به جزئیات بسیار خیره کننده است، فقط در مورد هر مانور، موضع، تحریک، مستقیما از مواد اولیه گرفته شده است.
بعدا، با گرفتن صفحه ای از کتاب مارول و کاپکام، Dragon Ball FighterZ جنگ ۳ با ۳ نفر با تمام عمق و پیچیدگی است. با فشار دادن ماشه و سپر سمت چپ کمک می کند، تگ ها را می توان با نگه داشتن دکمه های پایین انجام  داد، و شما حتی می توانید باانجام بیش از حد کمپوست و با تاخیر وارد کردن فرمان سوپر همکار خود ، و فشار دادن دکمه کمک در طول کاراکتر فوق العاده فعال باشید.

 

 

همانطور که تصور می کنید، هر شخصیتی که برچسب‌گذاری شده‌است، به آرامی سلامت آنها را بهبود می‌بخشد، و مهم است که آنها را به مدیریت میله های سلامت شخصیت‌های خود هدایت کند، در عین حال مراقب باشید که حریف خود را مجازات نکنید.
در واقع، این همه به نظر می رسد فوق العاده آشنا برای  کسی که در بازی های Marvel و Capcom بازی می کند، اما تا به حال، به نظر می رسد مانند Dragon Ball FighterZ کار بسیار خوبی در مقایسه با سبک V3 و قرار دادن یک توپ برای Dragon Ball FighterZ است.
اگر شما برنامه آن را تماشا کرده باشید، شما احتمالا می دانید که هر شخصیت Dragon Ball FighterZ در آن مبارزه می کند، با زمانی که مبارزه به پایان رسیده تفاوت چشمگیری دارد. همین امر برای  Dragon Ball FighterZ نیز صادق است. به عنوان مثال، با استفاده از یک حرکت سوپر می توانید حریف خود را در سیاره Namek از بین ببرید، و کاری کنید که او در آوار آتش باشد. آه با این انفجار‌های کوچک انرژی از دست می دهید Dragon Ball FighterZ، آنها می‌توانند به پس زمینه بروند و مواد را نابود کنند.

 

 

و این مربوط به همه چیزهایی است که ما در حال حاضر در مورد Dragon Ball FighterZ می‌دانیم. در حال حاضر این بازی در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد و یک بتا بسته در پایان تابستان به نمایش در خواهد آمد.





مطالب مرتبط:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است