دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی TASTEE Lethal Tactics برای PC

TASTEE-Lethal-Tactics

دانلود بازی TASTEE Lethal Tactics برای کامپیوتر

 | نسخه CODEX |

مطالب مرتبط:

TASTEE Lethal Tactics یک عنوان زیبا در سبک استراتژیک است که در سال 2016 توسط SkyBox Labs ساخته برای پلتفرم کامپیوتر روانه بازار شده است. شما یک مدیر هستید ، برخی از فعالیت هایی که دولت انجام می دهد ، تماماً صاف و شفاف نیستند. از این رو لازم است در برخی مواقع اضطراری ، گروهی دیگر فعالیت های مهم را به دست بگیرد. در این بازی شما در نقش مدیر اجرایی اینگونه فعالیت هایی کثیفی هستید که دولت نباید آن ها را انجام بدهد ؛ از این رو شما وظیفه انجام آن را بر عهده میگیرید. اعضای تیم شما مجموعه ای از خلافکاران و حرفه ای های اینگونه عملیات هستند ، آن ها یک مجموعه بزرگ از دینامیت هایی هستند که هنوز جرقه انفجار آنان زده نشده !

وظیفه شما در این بازی ، استخدام این دسته از افراد برای تشکیل تیم TASTEE است. در این بازی تعداد 30 مأموریت مختلف را در 10 منطقه مکانی مختلف تجربه خواهید کرد ، تیم شما از مجموعه ای از افراد بسیار حرفه ای و خلاف کار تشکیل شده است که در 4 دسته مختلف تقسیم می شوند. فرد مسلح ، تک تیر انداز ، فرد مسئول انفجارها و شاتگانر ! شما می توانید با سایر تیم های خلاف در سراسر دنیا به صورت آنلاین به رقابت پرداخته و به مشهورترین این گونه فعالیت ها تبدیل شوید. اگر از علاقمندان به سبک استراتژیک هستید به هیچ وجه فرصت دانلود عنوان زیبای TASTEE Lethal Tactics را با لینک مستقیم از نواگیم از دست ندهید .

برای دانلود بازی کامپیوتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تصاویری از محیط :

TASTEE-Lethal-Tactics1 TASTEE-Lethal-Tactics2 TASTEE-Lethal-Tactics3 TASTEE-Lethal-Tactics4 TASTEE-Lethal-Tactics5 TASTEE-Lethal-Tactics6

حداقل سیستم مورد نیاز:

    OS: Windows Vista
Processor: Dual Core, 2.5Ghz – Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2
Memory: 4096 MB RAM
Graphics: AMD Radeon HD 4000 Series / Nvidia GTX 200 Series / Intel HD 4400 Series
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB Available Space

فرمت فایل :
ISO
حجم فایل :
2.34 گیگابایت
لینک دانلود :

پارت 1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است