به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

نرم افزار Defraggler برای بهبود عملکرد دیسک و بازی ها

نرم افزار Defraggler برای بهبود عملکرد دیسک و بازی ها

 

نرم افزار Defraggler از شرکت Piriform ارائه شده، شرکتی که با نرم افزار محبوب و مشهور آن به نام CCleaner حتما آشنایی دارید.

این نرم افزار با اجرای تکنیکهای یکپارچه سازی فایلها در هارد دیسک شما، سبب بهبود عملکرد سرعت و کارایی آن می شود که خود برسرعت و عملکرد بازی ها و نرم افزارها تاثیر دارد.

عمکرد این نرم افزار از نمونه مشابه آن در ویندوز بنام Disk Defragmenter بسیار بهتر و دقیق تر است.

برای درایوهای HDD خود استفاده متداوم از این برنامه بسیار توصیه می شود، بخصوص هنگامی که نقل و انتقال های جدید در درایو صورت می گیرد، برای درایوهای SSD نیز با استفاده از گزینه Optimize نرم افزار می توانید بر کارایی بالای این نوع دیسکهای جدید خود بیافزیایید، اما استفاده از گزینه ی Defrag برای این دیسکها مطابق هشدار خود نرم افزار توصیه نمی شود و حتی می تواند از عمر آنها بکاهد، بخصوص که متخصصین این حوزه نیز تاکید کرده اند که درایوهای SSD از Defrag شدن کاملا بی نیاز هستند.

آموزش استفاده از نرم افزار Defraggler:

۱- پس نصب ، کرک و اجرای نرم افزار ابتدا در بالای صفحه با لیستی از هارد دیسکها و فلش مموری های متصل به کامپیوتر خود مواجه می شود.
۲- با کلیک روی هارد دلخواه و یا نگه داشتن کلید Ctrl و انتخاب هاردها مورد نظر، ابتدا می توانید با زدن گزینه Analyze از وضعیت هارد خود مطلع شوید.
۳- اگر درصد Fragmentation هارد شما بیش از ۱۰% بود حتما با استفاده از گزینه Defrag هارد خود را یکپارچه سازی کنید؛ دردرصدهای کمتر نیز انجام این کار بی ضرر نیست.

آموزش نصب نرم افزار Defraggler:

۱- فایل Defraggler.All.Edition.2.21.993_novagamme.com.exe را اجرا و برنامه را نصب کنید.
۲- از پوشه crack/pro فایل cr-piriform.exe را اجرا کنید.
۳- از منوی سمت چپ Defraggler v2 را انتخاب کرده و گزینه Generate را بزنید. در نرم افزار در قسمت name نام Registered User و در قسمت کد، اعداد Generate شده را وارد کرده و برنامه را فعال کنید.

لینک دانلود :

دانلود نرم افزار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است