دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

پیش نمایش بازی Dead Island 2

 پیش نمایش  Dead Island 2  

 

مطالب مرتبط:

پس از یک تحول شکننده، عاقبت قاتل مبارزه می کند.
سرانجام زامبی Dead island 2 به ناحیه آفتابی کالیفرنیا رسید. با فروش چند میلیونی Dead Island، Dead island 2 یک تجربه مشترکی رابرای  زامبی بازان جهان در برخورد زیبایی های طبیعی و وحشت و خشونت خونین ارائه می دهد: بهشت را ​​یک بار دیگر به جهنم می آورد.

این سرانجام در Unreal Engine 4 توسعه یافته است و بازی چندین نفره است و برای چندین بازیکن که به طور هماهنگ، رقابت و یا همکاری می کنند، به بازی های چند نفره تقسیم می شود. کلاس های اختصاصی گیم پلی گوناگون را ارائه می دهند: از یک برنده عمل گرا به شکارچی مخفی. هر شخصیت سبک بازی های مختلفی را ارائه می دهد. یک سیستم مهارت عمیق اجازه می دهد تا بازیکن را به قهرمانان و سلاح های خود هدایت کند.


چند ماه پس از حوادث Banoi، ارتش ایالات متحده، دولت طلایی را تحت قرنطینه کامل قرار داده است. در حال حاضر یک منطقه محدود از کالیفرنیا برای کسانی که حاضر به ترک خانه خود نیستند و یک زمین بازی برای بازیگران غیرقانونی هستند که به دنبال ماجراجویی، شکوه و شروع تازه هستند، به یک بهشت ​​خونین تبدیل شده است. در کنار ترکیب عناصر کلاسیک مرده ای که در آن مبارزه بازی نقش بسته است، Dead Island 2 ویژگی سلاح های دست ساز را بدون هیچ گونه زمینه ای دیده اند و شخصیت های فوق العاده ای را در جذب بازیکنان از دروازه های طلایی مشخص به تخته موج سواری شگفت انگیز درساحل جنوبی کالیفرنیا ادامه می یابد.

ژانر: اکشن
ناشر: Deep Silver
توسعه دهنده: Sumo Digital

ممکن است بازی مورد علاقه شما باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است