دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

همه آنچه ما درباره Darksiders 3 می دانیم

 

همه آنچه ما درباره Darksiders 3 می دانیم

 

آمازون پیش از موعد، وجود Darksiders 3 از THQ Nordic و Gunfire Games را نشان داد. با Darksiders که اخیرا منتشر شده است: Warmastered در PS4، Xbox One و PC، این بازی سری سوم این دسته از بازی هاست.

Darksiders 3 واقعی است، و در سال ۲۰۱۸ از THQ Nordic و Gunfire Games به بازار می آید. با Darksiders که اخیرا منتشر شد: Warmastered درPS4، Xbox One ، PC و حتی Wii U، تنها زمانی به موضوع رسید که سومین نسخه این مجموعه  بود.

Trusted Reviews همه چیزهایی را که شما باید درباره Darksiders 3 از جمله آخرین خبر، گیم پلی، اطلاعات تاریخ انتشار، تریلر و موارد دیگر بدانید، گردآوری شده است.

Darksiders 3 چیست؟

Darksiders 3 به عنوان یک قهرمان جدید به نام Fury شناخته شده است. در میان خرابه های پس از آخرالزمان زمین، او باید از توانایی های شلاق و سحر و جادو مورد اعتماد خود برای بازگرداندن تعادل بین خیر و شر استفاده کند. بنابراین، احتمالا مخلوط متنوعی از دشمنان شیطانی و فرشته ای خواهد بود که با آن مبارزه می کنید.

درست مثل بازی های قبلی، بازیکنان یک دنیای باز را برای کشف پرچم سیاه چال ها، اسرار و قطعات منحصر به فرد از افسانه ها کشف خواهند کرد. با توجه به فهرست نشت شده، Fury می تواند بین طیف وسیعی از محیط های مختلف حرکت کند تا “اسرار را در هنگام پیشرفت داستان کشف کند.”

 

 

مطالب مرتبط:

Darksiders 3 تاریخ انتشار – زمانی که به بازار می آید؟

Darksiders 3 برای PS4، Xbox One و PC در سال ۲۰۱۸ عرضه می شود. در مورد تاریخ انتشار هنوز شک و شبهه وجود دارد، اگر چه ممکن است در اواخر امسال شاهد آن باشیم.

Darksiders 3 داستان آن در مورد چیست؟

تا کنون در مورد روایت Darksiders 3  اطلاعات کمی وجود دارد. با این وجود، ما می توانیم بر اساس اطلاعاتی که ما داریم، چند فرضیه را ارائه کنیم. Fury بایستی با هفت گناه مرگبار و خدمتکاران نابهنگامش مبارزه کند، بنابراین می توانیم تصور کنیم آنها در این زمان به عنوان تضاد اصلی ما خواهند بود.

این امکان وجود دارد که محیط هایی را که در اطراف هر گناهی قرار گرفته اند با دشمنان جدید و پازل هایی که غلبه می کنند را ببینید. منشاء و انگیزه های Fury هنوز یک رمز و راز است، اما مطمئنا جالب است.

 

Darksiders 3 gameplay – چگونه بازی کنیم؟

همانطور که قبلا ذکر شد، زرادخانه Fury شامل یک شلاق اسطوره ای و توانایی های مختلف جادویی برای حرکت به جهان و پاک کردن بدبختی است. او همچنین با سلاح های ویژه، حرکت ها و توانایی های حرکت روی دیوار به انواع مختلفی دسترسی خواهد داشت. یک بار دیگر، این ها به حل مشکالت مربوط به حل معما کمک خواهد کرد. ما تصور می کنیم که هر مجموعه قدرت، درخت ارتقاء خود را دارد، با بازیکنان انتخاب مسیر که آنها می خواهند در طول هر بازی انجام دهند.

نشانه هایی ازنسخه های قبلی Darksiders 3 را می بینیم. در حقیقت، احتمالا در سخت افزار Darksiders 3 بهبود یافته و بهتر خواهد بود ما را از ارتفاعات شگفت انگیزی از آسمان به عمیق ترین جای جهنم می برد. زمین نیز کشف می شود. دهه هاست که درجنگ و انقطاع شدن به سر می بریم، این چیزی نیست که ما از اولین Darksiders به ​​یاد می آوریم.

 

Darksiders 3 تریلر بازی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است