به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی فکری Cortex Command برای PC

دانلود بازی فکری Cortex Command برای PC

یک پروژه است که یازده سال است درحال ساخت بوده و به نام Cortex Corps می باشد. دارای گرافیک ۲ بعدی پیکسلی با یک موتور فیزیکی دقیق که اجازه می دهد تا زمان واقعی تکرار و اجرا شود. همچنین یک کمپین راهبردی وجود دارد که باهم درگیر جنگ های تاکتیکی می شوند و اتفاقات آن ماندگار است مانند زامبی ها و بقایا و خرابی های نبرد که از مبارزات شکل گرفته است.

از چندین گروه نظامی که هرکدام ویژگی مشخصی دارند، یکی را انتخاب کنید. هرکدام از مجموعه ها شامل سربازها، سلاح ها، ابزارها و کشتی ها است. شما باید از منبع و معادن طلا محافظت کنید و کورتکس دشمن را در نزدیکی پناهگاه های خود از بین ببرید.

ویژگی های کلیدی:

محیط کاملا قابل تخریب است – طلای مورد نیاز شما در همه جا وجود دارد و شما می توانید سراسر زمین را حفاری کنید. برای استخراج از ابزار های مخصوص استفاده کنید مثلا می توانید زمین را منفجر کنید تا سریع به طلا دسترسی پیدا کنید. تمام قطعات بدن و تکه های کشتی روی زمین می افتد و میدان جنگ شلوغ می شود. با انفجار شما می توانید تونل های زیرزمینی که به پناهگاه دشمن می رسد را پیدا کنید.

مبارزات استراتژیک metagame – جنگ های شدید و در زمان واقعی در حالت کمپین است و بسیار استراتژیک است. به این ترتیب باید راقب همه چیز باشید. این سیاره غنی از طلا است و باید برای محافظت از آنها پناهگاه های دفاعی بسازید. در این مکان ها به دلیل وجود طلا، مستمر جنگ رخ داده است. بنابراین در لایه های مختلف باید انبارها، تونل ها، اجسادی باقی مانده باشد. در طول زمان این مکان ها درگیر جنگ بوده اند.

منوی قدرتمند خرید بازی – در هر زمان و مکانی که بخواهید می توانید از منوی قدرتمند استفاده کنید. منوی قدرتمند به شما اجاز می دهد نیروی انسانی و تجهیزات جدید سفارش بدید و آنها را توسط کشتی باربری به انتخاب شما حمل کنید و آنها را تحویل بگیرید. موشک ارزان است اما غیرقابل اعتماد و شرایطش برای برخورد به زمین سخت است. کشتی های بزرگ گران هستند ولی می توانند به سرعت تعداد زیادی سرباز را در محل مورد نظر شما قرار دهد. کشتی ها و تجهیزات که برگشتی شود، هزینه ای که بابت آن دادید بازپرداخت می شود.

مطالب مرتبط:

پناهگاه خود را بسازید – در آغاز بسیاری از مأموریت ها، شما باید در زمانی محدود پناهگاه خود را بسازید. از مواردی که باید بسازید: طراحی تونل های زیرزمینی، تله ها، برج ها و… برای جلوگیری از نفوذ دشمن است. هنگام ساخت پناهگاه به اهداف مأموریت خود توجه کنید. پول خود را برای ساخت هرچیزی مصرف نکنید تا وقتی مأموریت آغاز می شود پول کافی داشته باشید.

حالت چهارنفره یا چندنفره: دوستان خود را جمع کنید و آنها را به کنترلر بازی وصل کنید و بازی کنید. در مبارزات انتخاباتی به صورت چندنفره با دوستانتان بازی کنید. در حالت های ۲ نفره در مقابل ۲ نفر، ۱ نفر در مقابل ۳ نفر یا ۴ در مقابل کامپیوتر یا هوش مصنوعی. تنظیمات قابل تغییر به شما کمک می کند از صفحه کلید، صفحه کلید + موس یا هر کنترلر عمومی برای بازی کردن استفاده کنید.

ویرایشگران: چندین ویرایشگر در بازی به شما اجازه می دهد تا به راحتی تغییرات خود را ایجاد کنید. موتور بازی بسیار ساده ساخته شده است تا محتوای خود را تغییر داده و اضافه کنید. مأموریت ها را طراحی کنید مثلا کشتی ها، سلاح ها، ابزار ها، بمب ها، سپرها و ماموریت خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. در بازی می توانید به اخبار بازی دسترسی داشته باشید مثلا بروزرسانی هایی که برای بازی از انجمن های فناوری اطلاعات انجام می شود.

تریلر بازی Cortex Command:

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7
 • Processor: 1GHz processor
 • Memory: 1GB RAM
 • Hard Disk Space: 150MB HDD space
 • Video Card: 640×480 (VGA) resolution monitor
 • Additional: Should run on any PC released within the past 5 years.

سیستم پیشنهادی:

 • OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7
 • Processor: 3GHz or faster
 • Memory: 2GB RAM
 • Hard Disk Space: 150MB HDD space
 • Video Card: 1920×1080 (full HD 1080p) resolution monitor
 • Additional: Should run on any PC released within the past 5 years.

راهنمای نصب بازی:

 1. ابتدا فایل iso بازی را با برنامه winrar استخراج کنید.
 2. فایل setup.exe یا مشابه آنرا اجرا کرده و بازی را در محل دلخواه نصب کنید.
 3. پس از نصب بازی آنرا اجرا و درصورت مواجه با خطا درایور کارت گرافیک و صدای خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کرده و افزونه های لازم را از اینجا دانلود و نصب کنید.
فرمت فایل :
RAR
حجم فایل :
69.2 MB
لینک دانلود :

دانلود بازی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است