دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Aven Colony برای PC

 

دانلود بازی Aven Colony

| به همراه آخرین آپدیت v1.0.24038 |

 

در نسخه جدید بازی Aven Colony، منوی اصلی بازی تغییر کرده است.

ویژگی های نسخه جدید بازی:

منوی اصلی تغییر کرده است.

رتبه بندی بازیکنان بهبود یافته است.

حالت دوربین جدید «camera cinematic» به بازی اضافه شده است و با انتخاب «back space» می توانید به «camera cinematic» دسترسی داشته باشید. با کلیک راست می توانید روی دوربین دیگر انتقال بدید و با کلیک چرخش موس زوم کنید. با فشار دادن نوار بالا یا یک کلیک میانبر از دوربین خارج می شود. توجه داشته باشید این یک بازی واقعیت مجازی است.

 

 

تغییر در طراحی:

اگر سازه ای در حال ساخت باشد و آن را لغو کنیم، تمام آب، مواد غذایی و نانیت ها به شما برمی گردد.

اگر قصد دارید از حالت دوربین فعلی خارج شوید و به حالت دوربین هادی برگردید کافیست دکمه Esc را بزنید.

تهدیدات و دشمنان ۵ تا ۱۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

رفع باگ های نادر:

بهبود ترجمه های آلمانی / اسپانیایی / ایتالیایی / فرانسوی / روسی / چینی در بازی

سازه های  ثابت با مقدار سازه های ساخته شده توسط بازیکن مطابقت دارد.

وقتی چند اسلات باز باشد باگ “خانه ناکافی” می آمد که برطرفش کردیم.

رفع اشکال: نگهبانان با پاداش های ویژه، در Eden Crater مرتبط نیستند.

 

 

اکنون پیشرفت “اکسپلورر” بسیار آسان تر شده است؛ دیگر نیازی به ۱۰۰٪ مه ندارد تا پاک شود.

با تشکر از شما برای حمایت شما و ما به طور مدام کار می کنیم تا بازی بهتری را در اختیار شما قرار بدیم.

امیدواریم از محتوای بازی لذت ببرید و از چیزی که ساختیم خوش حالیم. کاش برای شما هم همینطور باشد.

این بازی برای کامپیوتر یا PC است و در سال ۲۰۱۸ برای کنسول ها می آید.

Aven Colony “Expedition Update” (Content Drop 2) در حال حاضر برای pc در دسترس است و نسخه کنسول آن در سال ۲۰۱۸ خواهد آمد.

در این بخش توضیح کامل در مورد ویژگی های جدید داده شده است.

برای کسانی که با کنسول بازی می کنند، اطمینان داشته باشید که در ماه June در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

نقشه سرزمین عجایب

 

 

ما تغییرات زیادی در رابط کاربری expedition به وجود آوردیم. این رابط کاربری درجه یک است و شما هم اکنون می توانید:

سرعت بازی را تغییر دهید.

مقدار آب و غذا و شاخص های دیگر را در پایین مشاهده کنید.

نمایش اطلاعیه ها، اهداف ماموریت ها و کنترل پنل تغییر کرده است.

ما آن را “نقشه سرزمین عجایب” نامگذاری کردیم، زیرا این بازی یکپارچه شده است.

سایر تغییرات مهم عبارتند از:

شما می توانید تهدیدات و دشمنان را قبل از رسیدن به قبیله یا سرزمین خود ببینید.

شما می توانید دستورات خود به کشتی ها را تنها با کلیک راست انجام دهید .

در طراحی expecdition داستان آن بازنویسی شده و وقتی روی نقطه ای کلیک می کنید، بخش بزرگتری را می توانید مشاهده کنید.

 

 

اصلاح سیستم دوربین

ما سیستم دوربین را اصلاح کردیم تا شما به راحتی صفحه را کوچک یا بزرگ کنید. اگر شما در حالت نمایش معمولی هستید می توانید با چرخش موس یا با کلیک میانبر دید جدیدی از بالا به پایین داشته باشید که ما این حالت را حالت satellite نامیدیم. سپس می توانید به سرزمین عجایب برگردید.

می توانید در سمت راست بر روی دیدبان زوم کنید. فقط کافی است چرخش موس را بالا بکشید و خود را به نزدیکترین دیدبانی برسانید. بنابراین دوربین، ۴ حالت دارد و شما با چرخش موس یا کلید های میانبر به عقب و جلو بروید. با ویژگی Remontage installation می توانید سازه های خود را در خارج از قبیله خود بسازید و آن را از دور کنترل کنید. ۴ نوع تاسیسات وجود دارد. سازه هایی وجود دارد در خارج از سرزمین شما که می توانید با آنها قرارداد تجاری ببندید. این یک راه عالی برای بدست آوردن غذا و مواد معدنی است. پرتاب کننده ها از سرتاسر سرزمین شما محافظت می کنند و از تهدیدات و دشمنان در امان می مانید. برای تجارت با سازه هایی دیگر که در سرزمین شما نیست باید ابتدا یک colony terminal بسازید. توجه داشته باشید هر سازه را وقتی در حال ساخت است می توانید حذف کنید ولی وقتی ساخته شد دیگر این امکان وجود ندارد. همچنین شما با سازه هایی که بیرون از سرزمین شما است فقط می توانید ۵ توافق تجاری داشته باشید. برای آرک لانچر شما نیاز به ساخت آرک پرتاب دارید که مرکز تجارت است. برای ساخت آن نیاز دارید که یک کشتی داشته باشید. ابتدا کشتی تهیه کنید و بعد از آن می توانید آرک پرتاب داشته باشید. کشتی های ارت می توانند تاسیسات و درگیری ها را ببینند ولی نمی توانند محل pol را ببینند. کشتی های expecdition این قابلیت را دارد که می تواند محل pol را ببینند و امتیاز کسب کنند. برای نصب سازه در خارج از سرزمینتان و حمایت از آن نیاز به colony terminal دارید.

 

 

مطالب مرتبط:

Colony Terminal یک ساختار متحرک است که از برج دینامیک که در دبی در حال ساخت است الهام گرفته شده است. این سازه به بخش هایی تقسیم می شود که می توان یه طور جداگانه چرخش داده شود تا ساکنان دید کاملی از اطراف خود داشته باشند.

Colony terminal کاربرد های زیادی دارد. نه تنها ساختمان مسکونی است بلکه در بالای این برج بخش hovercars دارد که سیستم حمل و نقل هوایی است که می توانید برای پشتیبانی از سازه های خارج از سرزمینتان به راحتی به آنجا بروید. فرستنده یک سیستم آیینه ای است که نور خورشید را جمع می کند و مقدار زیادی انرژی فراهم می کند. در این نسخه می توانید ۲ بخش حمل و نقل داشته باشید. در expecdition می توانید کشتی خود را ارتقا دهید. برای ساخت بخشی که بتوانید کشتی خود را ارتقا دهید باید ده عملیات امداد انجام داده باشید. کشتی ها یک کنترل از راه دور بر روی نقشه سرزمین عجایب است، موشک ها را در هر تهدید نزدیک می کند. پشیبانی از قرار داد های سفارشی را از راه دور امکان پذیر کردیم. اگر شما سازه هایی در خارج از سرزمین خود ساخته اید می توانید با آن تجارت کنید و منابع مورد نیاز خود را تامین کنید. قراردادهای تجاری سفارشی همچنین پشتیبانی از قراردادهای تجارت سفارشی با راه دور را اضافه کرده ایم. اگر شما یک حل و فصل خارج از مستعمره خود ساخته اید، اکنون می توانید با آن تجارت کنید و منابع خاصی را که می خواهید واردات یا صادرات را انتخاب کنید. کولتیست airship aven نوعی دشمن جدید است. ماموریت دره مرگ در این کمپین کولتیست ها هستند که به فرمانداری سپر دار صورت می گیرد. ما فکر کردیم کولتیست ها را از expecdition خارج کنیم ولی آنها را تغییر دادیم و آنها دیگر زیر نظر کسی نیستند و شخصا به سرزمین شما حمله می کنند. در حال حاضر در دو ماموریت تک نفره کولتیست ها با بالون به شما حمله می کنند. بسته به تنظیمات نقشه های گودال ماسه بازی شما می توانید حملات بال هواپیما را در بازی های sandbox نیز تجربه کنید. همچنین WaterWe’ve یا سیستم آب به طور کامل اصلاح شده است.

 

 

تمام دریاها و اقیانوس ها اکنون از نام تجاری جدید استفاده می کند. ما بر روی غیر فعال کردن ساختمان ها کار کردیم. دیگر مثل قبل نیست که اگر کمبود انرژی داشتید سازه خاموش شود. اکنون می توانید به راحتی سازه ی بدون استفاده را خاموش یا غیرفعال کنید تا انرژی مصرف نکند و انرژی بیشتری ذخیره کنید. البته سازه هایی که خاموش می کند انرژی مصرف می کند ۵۰ درصد انرژی یا نصف حالت معمولی آن انرژی مصرف می کند. ما یک سیستم جدید برای محدودیت ساخت سازه طراحی کردیم. دیگر از تعداد کمبود سازه هایتان نگران نباشید. محدودیت آن در گزینه های بازی به نمایش درآمده است. ما متوجه شدیم بعضی بازیکنان مقدار زیادی کلونی می سازند که سخت افزار گرافیکی، از آن پشتیبانی نمی کند و این محدودیت را برای این به وجود آوردیم تا بازیکنان تعداد مناسب تری سازه بسازند و گرفتار سخت افزار گرافیکی کم نشوند. محدودیت فعلی ۳۰۰ سازه بود به علاوه ۴۰ سازه در نقاط دور که تقریبا کل زمین را پر می کند. محدودیت از ۵ تا ۵۰۰ سازه بود که اکنون محدودیت ۳۰۰ سازه است تا به مشکل گرافیکی برنخورید.

نشانگر تهدید جدید:

تهدیدات و دشمنان به صورت یک الماس قرمز برجسته شان داده می شود. اینگونه نمایش دشمنان باعث می شود قابل رویت باشد و توجهمان به آن جلب شود. نشانگر های ویژه برای انواع تهدیدات زیر نشان داده می شوند:

تک اسپور که حدود ۱۰ درصد نانیت ها هزینه می کنند و برای ساختن بیشتر از آنها نیاز به ساختمان های بیشتری دارید. نوع جدیدی برای pol آمده که احتمال افزایش اسپور های خزنده، طاعونی، کشتی های کشتار و فرمانداران قوی تر را افزایش دادند و احتمال حمله به سازه های بزرگ بیشتر است. این نوع، به ماموریت های settlements bulid 2 یا settlements bulid3 اضافه شده است، از جمله گودال ماسه بازی که در بیشتر این موارد به جای دادن ۱۶ یا ۱۸ امتیاز اهداف قدیمی باقی می ماند و باید به آن ها رسیدگی کنید.

 

 

هدف های نهایی گودال ماسه بازی :

ساخت colony terminal، ساخت آرک پرتاب، ایجاد تجارت با سازه های خارج از سرزمین که با استفاده از کشتی در سرزمین عجایب است. نقشه سرزمین عجایب بر روی موس تنظیم شده. با این وجود دکمه های ۴ و ۵ بر روی «دیدبان» و «دید ماهواره ای» تنظیم شده است. می توانید به راحتی تنظیمات حرکات با دکمه ها را مشخص کنید و شخصی سازی کنید.

هدف نهایی Sandy Gulch برای جمع آوری گوشت سی ان ان و حذف آن با ۳ اهداف جدید: ساخت یک ترمینالColony؛ ساخت پرتاب آرچ؛ ایجادیک حل و فصل از راه دور.

مرحله ۳ قدیمی اکنون “تکرار ۲” نامیده می شود و تیر ۲ وجود ندارد. تمام باتری های انرژی در بازی های ذخیره شده بالاتر از سطح دوم، اکنون “سطح ۲” خواهند بود، با قابلیتهایی که قبلا “سطح ۳” نامیده می شود. این یک ارتقاء رایگان برای باتری های قدیمی است .

موضوع تحقیق قدیمی “بمب زوریوم” حذف شده است، همانطور که اهداف مأموریت آنها برای تحقیق آنها است. در حال حاضر زامبی های زوریوم منسوخ شده اند که مرکز پیشرفته درجه ۲ اضافه شده است.

بازی های ذخیره شده با اهداف مأموریت های گذشته هنوزجزء اهداف ماموریتی خواهندبود. اما هنگامی که هدف فعال می شوند، فورا تکمیل می گردند. در حال حاضر توجه داشته باشید که چقدر زمان آنها قبل از هدف ماموریت کار کرده است؛ این به ویژه برای دستیابی به سرعت بسیار مفید است، که اگراین امکان نبود، بسیار دشوار می شد. شما هم اکنون می توانید یک مرکز تاریخچه زمین را خیلی سریع بسازید و اعتبار را برای اهداف ماموریت نهایی “One More Sol” برای همیشه در اختیار داشته باشید.

شما می توانید تمام موقعیت های دوربین را با (Ctrl-6 ) ذخیره کنید.

این بازی یک تحول است و بسیار سرگرم کننده است. اگر این نوع بازی ها را دوست دارید حتما باید aven colony را بازی کنید. یک سیاره بیگانه از بیابان ها، تندر ها، جنگل های سال نوری از زمین است. مستعمره Aven شما را به دنیایی متفاوت می برد. جایی که شما سازه های کوچک خود را به شهرهای بزرگ گسترش می دهید و با چالش هایی در دنیای جدید روبه و می شوید. باید سازه های خود را نگهدارید و مراقب رفاه شهروندان خود باشید و منابع را مدیریت کنید و باید سازه های خود را ارتقا دهید که در واقعیت سخت است و عجیب و غریب.

ویژگی های کلیدی:

ایجاد جهان بیگانه

ایجاد یک جا برای محل زندگی برای بشریت در فضایی که اکسیژن کم، طوفان های شدید الکتریکی، گرد و غبار است و فوران گاز های سمی از دریچه های خورشیدی می آید.شامل انواع مختلف زیست بوم است.

مکان ها

انواع مختلفی از زندگی های بیگانه از جمله مگس ها، شن و ماسه های غول پیکر، اسپور های کشنده و مرگبار که به خزش معروفند.

نظارت بر کلاسیست ها

زندگی در دنیای جدید می تواند استرس زا باشد. به عنوان یک فرماندار یا رهبر، باید بیش از حد کار کنید تا به شهروندان خود کمک کنید تا به راحتی زندگی کنند. با استفاده از ۱۲ حالت محصولات کشاورزی، شهروندان، شادی، جرم و جنایت، هوا، برق، استخدام، منابع، حمل و نقل، سازه ها، هواپیماهای بدون سرنشین، و آب را اداره کنید. احترام شهروندان و مستعمرات خود را بدست آورید و از مقام فرماندار به رئیس جمهور تبدیل شوید.

کشف کنید

دنیای Aven Prime دارای اسرار بسیاری است. در حالت تک نفره بازی کنید و در داستان بازی اسراری را کشف کنید.

آینده

می توانید از هواپیما های بدون سرنشین استفاده کنید و از سرزمین خود پشتیبانی کنید. راهی برای تجارت هم هست. می توانید از سازه های خارج از سرزمین خود کالا ها را بردارید و به سرزمین خود ببرید. می توانید سازه ها را ارتقا دهید که با ارتقا ارتفاع می گیرند.

سیستم پیش بینی

باید انتظار هرچیزی را  داشته باشید. کشتی های غرق شده را کشف کنید و آنها را تعمیر کنید. آمادگی برای نابودی طاعون را داشته باشید و لانه های اسپور خزش را از بین ببرید. pol و نگهبانان رباتی شما را تهدید می کنند.

فصل زمستان

در طول زمستان، بر فراز مزارع پنل های خورشیدی انرژی کمتری تولید می کند. اقدامات لازم را برای زنده ماندن در این آب و هوا را فراهم کنید.

 

تریلر بازی Aven Colony:

 حداقل سیستم مورد نیاز:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 7 64-bit
 • Processor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz
 • Memory: 4 GB RAM
 • Graphics: GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 7850
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 25 GB available space
 • Sound Card: DirectX 11 Supported
 • Additional Notes: Mouse and keyboard only. Min screen resolution 1280 x 720
سیستم پیشنهادی:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Intel Core i5-4670 or AMD A10-7850k
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: GeForce GTX 980 VRAM 4GB or AMD Radeon R9 390X
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 25 GB available space
 • Sound Card: DirectX 11 Supported
 • Additional Notes: Mouse and keyboard only. Screen resolution: 1920 x 1080. Supports 4K resolution

  

راهنمای نصب بازی:

 1. ابتدا فایل iso بازی را با برنامه winrar استخراج کنید.
 2. فایل setup.exe یا مشابه آنرا اجرا کرده و بازی را در محل دلخواه نصب کنید.
 3. پس از نصب بازی آنرا اجرا و درصورت مواجه با خطا درایور کارت گرافیک و صدای خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کرده و افزونه های لازم را از اینجا دانلود و نصب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است