به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی شبیه سازی جنگ Arma 2 همراه عملیات “سیمرغ” شهید احمد کشوری

 

دانلود بازی Arma 2 به همراه عملیات “سیمرغ” شهید احمد کشوری

 

 | برای آموزش نصب و بازی عملیات عاشورای شهید احمد کشوری (اختصاصی نواگیم) به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید |

 

بازی Arma 2 توسط استادیوی Bohemia Interactive در کشور جمهوری چک در سال ۲۰۰۹ توسعه و منتشر شد.
اولین عنوان مشهور این سری در سال ۲۰۰۱ با نام Operation FlashPoint: Cold War Crisis توسط همین استادیو کوچک خلق شد اما ناشر آن استادیوی بازی سازی Codemasters در انگلستان بود که امروزه شاهد انتشار بازیهای با سبک اتومبیل رانی از آن هستیم.
اختلاف دو شرکت بدنبال فروش فوق العاده Operation FlashPoint بالا گرفت تا جایی که Codemasters عنوان خوشنام Operation FlashPoint را تصاحب کرد و دست به خلق دو بازی Operation FlashPoint: Dragon Rising در سال ۲۰۰۹ در رقابت با Arma 2 و نیز بازی Operation FlashPoint: Red River دو سال بعد زد اما در عمل به موفقیت خالق اصلی FlashPoint نرسید و بطور کلی سبک شوتر را پس از آن کنار گذاشت و به بازیهای سبک مسابقات رانندگی، البته بسیار خلاقانه و دقیق و پرطرفدار، ورود پیدا کرد.
بازی Arma 2 را یک شبیه سازی جنگ نامیده اند، بیشتر نام بازیهای شبیه سازی با عناوین پرواز با هواپیماها، اتومبیلها و قطارها بگوش خورده است، اما عنوانی که خود را شبیه سازی جنگ نامیده باشد، تاکنون وجود نداشته و البته انصافا این عنوان درخور بازیهای سری ArmA بوده است.


در قدم اول با ورود به بازی با منوهای SinglePlayer و MultiPlayer مواجه می شوید. در بخش تک نفره خود منوهای Campaign، Boot Camp، Scenarios و بخش Editor را دارید.
بخش Campaign در نسخه کامل بازی با تمام DLC های آن شامل چند روایت مختلف با شخصیتهای مختلف در سرزمینهای پهناور از شرق اروپا گرفته تا بیابانها و کوهستانهای افغانستان است.

Campaign های بازی:

در داستان Harvest red شما گروهی از ۵ نیروی ویژه ی تفنگداران دریایی آمریکا هستید که باید به عملیات پیش رو در کشور Chernarus ملحق شوید. کشوری که در آن گروههای کمونیستی شورش کرده و مناطق وسیعی از جمله پایتخت را به کنترل خود درآورده اند. عملیات Harvest red با هدف پایان دادن به سیطره این شبه نظامیان تروریست به کشور و کمک به کنترل اوضاع به نفع دولت و ارتش تضعیف شده آن آعاز می شود.
گروه شما به همراه نیروهای کمکی موفق به تصرف پاینخت شده و سران گروه شورشی را بازداشت میکنید، اما طی خیانت یک تن از افسران دولت چرناروس در مسیر انتقال سران بازداشت شده گرفتار کمین شورشیها شده و فرمانده گروه شما کشته می شود. پس از این داستان رهبری شما در این تیم ویژه ۴ نفره ادامه پیدا می کند که شما را به جای لو دادن داستان، دعوت به تجربه آن می کنیم. دقت کنید که تصمیمات شما در طول بازی، بر روند داستان و حتی مراحل بعدی اثر می گذارد.
تریلر Harvest red:

 

داستان بعدی بازی که بدنبال موفقیت سری اول یک سال بعد در ۲۰۱۰ منتشر شد، Operation Arrowhead نام دارد، عملیاتی توسط ارتش آمریکا بمنظور پایان دادن به کودتا و رژیم دیکتاتوری سرهنگ عزیز در سرزمینی بنام Takistan که روایت گر جنگ افغانستان است.

برای این بازی ۴ DLC دیگر نیز منتشر شده است که هر کدام یک بخش داستانی مجزا و جذاب را به همراه دارند.

Operation Crimson Lance داستان ورود گردانی جدید از نیروهای ارتش بریتانیا به سرزمین Takistan بمنظور مقابله با باقی شبه نظامیان مخفی شده در کوهستانها، عملیاتهای پاکسازی جاده ها و شهرها از بمب و مین و اقدامات بشر دوستانه در همکاری با سازمان ملل است.

Operation Black Gauntlet داستانی از یک سازمان امنیتی خصوصی، کنایه ای از سازمان بلک واتر است که در آن شما ماموریت به کشف سلاحهای شیمیایی مخفی شده توسط شبه نظامیان و حامیان آنها و ارائه اسناد آن به جامعه بین الملل را دارید، اما تصمیم فرمانده، شما را بر سر دو راهی تصمیم قرار می دهد.

Silver Lion نیز آخرین بسته الحاقی منتشر شده توسط این استادیوی حاضر در جمهوری چک است که داستان و ماموریتهایی از ارتش این کشور را به تصویر کشیده است.

داستان دو مرحله ای دیگری نیز بنام Eagle Wings در بخش کمپین بازی بصورت رایگان منتشر شد که روایت خلبان یک بالگرد تهاجمی آپاچی است.

 

Scenarios های بازی:

این بخش شامل عملیاتهای مختلف در قالب ارتشهای مختلف بازی از جمله آمریکا، روسیه، بریتانیا، جمهوری چک، سازمانهای نظامی و گروه های انقلابی است و شامل حدود ۴۰ ماموریت مختلف از جمله حمله زمینی با پیاده نظام، تانک، حمله با بالگرد، جنگنده، پهباد و غیره است.

Boot Camp بازی:

این بخش به آموزش و آشنا کردن بازیکن با نقشهای مختلف از جمله پیاده نظام، خدمه تانک، خلبان هواپیما و جنگنده می پردازد.
بازی آرما از آنجایی که سبک شبیه سازی است، ممکن است برای بسیاری بازیکنان دشوار بنظر برسد، اما اگر بخش بوت کمپ بازی را انجام داده و خود را در آن بخوبی تمرین دهید، بازی برای شما بیش از پیش جذاب و چالش برانگیز خواهد بود، پس بازی این بخش اکیدا توصیه می شود!

Editor بازی:

در این بخش شما می توانید با در دسترس بودن ادیتور قدرتمند بازی و ابزارهای قرار داده شده در آن، به خلق بازیها و ماموریتهای دلخواه خود بپردازید و آنها را با دوستان خود به اشتراک گذشته و از بازی جمعی لذت ببرید.

MultiPlayer بازی:

در این بخش به دنیای تجربه های بی نهایت بازی وارد می شوید. می توانید به صدها سرور حاضر در بازی متصل شوید، یا از طریق قابلیت Remote به رایانه دوستان خود وصل شده و با هم بازی کنید، یا حتی در کنار دوستانتان و با قابلیت LAN بازی کنید، یا اینکه سرور خود را راه اندازی و اجرا کنید.

  

عملیات “سیمرغ” شهید احمد کشوری

 

سیمرغ یک مرحله بخش تک نفره برای بازی ویدیویی آرما ۲ می باشد که بر اساس واقعه ای مربوط به سال اول جنگ ایران و عراق است.
در ۱۶ آذر سال ۱۳۵۹ شمسی مصادف با ۷ دسامبر سال ۱۹۸۰ میلادی، احمد کشوری در سن ۲۷ سالگی به همراه کمک خلبان خود رحیم پزشکی، همراه با دیگر بالگرد کبرا به خلبانی علی اکبر شیرودی، و یک بالگرد جت رنجر ۲۰۶، عملیات عاشورا با هدف نابودی کاروان نظامی عراقی که در حال حرکت به سمت ایران در نزدیکی مرز ایلام بود را آغاز کردند.
کاروان منهدم شد اما دو جنگنده عراقی میگ ۲۱ در حال نزدیک شدن بودند. کشوری به دو بالگرد دیگر دستور بازگشت می دهد و میگهای عراقی را به سمت پدافند هوایی ایران می کشاند. جنگنده ها به بالگرد کشوری حمله کرده و باعث سقوط آن می شوند. بالگرد نجات جت رنجر، کمک خلبان پزشکی را نجات می دهد اما به علت حمله مجدد جنگنده ها مجبور به فرار و ترک محل می شود و پیکر کشوری در محل سانحه باقی می ماند.
پدافند هوایی سهند نیروهای ایرانی یکی از میگهای ۲۱ را منهدم کرده و میگ دومی نیز منطقه را ترک می کند.
پیکر کشوری به کرمانشاه منتقل و پس از آن در قطعه ۲۴ قبرستان بهشت زهرای تهران دفن می شود.

 

 

ویدیویی از مرحله سیمرغ:

مطالب مرتبط:

 

آموزش نصب مرحله سیمرغ:

۱- پس از نصب بازی، فایلهای لیست شده در بخش دانلود در پایین صفحه شامل ۹ فایل (۸ مود و ۱ فایل مرحله سیمرغ) را دریافت بفرمایید.
۲- پس از دانلود مودها و استخراج فایل مرحله، ۸ فولدر که با @ شروع می شوند خواهید داشت که آنها را به مسیر This PC>Documents>ArmA2 منتقل می کنید؛ مطابق تصویر:

۳- وارد محل نصب بازی و فولدر Missions شوید؛ اگر این فلودر وجود ندارد آن را بسازید  و در نهایت فایل Simorgh.fata.pbo را در محل قرار دهید.

۴- داخل هر فولدر مود نیز باید حتما فولدری با نام addons را مشاهده کنید. برای اطمینان تمامی فولدرها را چک کنید؛ مشابه تصویر:

۵- حال وارد بازی ArmA شده و منوی Expansions را باز کنید.

۶- در این منو باید هر ۸ مود را enable کرده و در نهایت OK بزنید و اجازه دهید بازی ریستارت شود.

۷- پس از بالا آمدن مجدد بازی، و اطمینان از فعال بودن هر هشت مود، وارد منوی Singleplayer>Scenarios شده و مرحله Simorgh را اجرا کنید.

ارتباط با طراح مرحله:
http://telegram.me/OFlashP
voiceofarma@gmail.com

صداپیشه نقش شهید احمد کشوری:
پروفسور مهرداد راکی

استادیوی ضبط صدا:
استادیوی شخصی پروفسور مهرداد راکی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است