تریلر و ویژگی های بازی Age of Empires IV | نواگیم مرجع بازی

دانلود بازی رایگان

۲۱ آذر ۱۳۹۶
خرید بازی Rise of the Tomb Raider کامپیوتر

Rise-Of-The-Tomb-Raider-Buy

| نسخه کامل و کرک شده |

تعداد دیسـک : 7

قیمت : فقط 19900 17000 تومان

buy-icon2

خرید بازی Quantum Break کامپیوتر

| نسخه کامل و کرک شده |

تعداد دیسـک : 10

قیمت : فقط 23900 تومان

buy-icon2

خرید بازی Assassins Creed Syndicate کامپیوتر

Assassins-Creed-Syndicate-Buy

| نسخه کامل و کرک شده |

تعداد دیسـک : 8

قیمت : فقط 19900 تومان

buy-icon2

بازدید : 18

 

تریلر و ویژگی های بازی Age of Empires IV

تریلر و ویژگی های بازی Age of Empires IV

پس از ۱۲ سال وقفه ایجادشده، نسخه‌ی چهارم  Age Of Empires عرضه شد. در ماه اکتبر، ناشر مایکروسافت استودیو اعلام کرد که Age of Empires IV آماده است. توسط Relic Entertainment، تیم Homeworld و باحضور قهرمانان توسعه یافته است.

این مقاله به شما در مورد همه چیزهایی که باید درباره بازی Age of Empires IV بدانید به شما می‌گوید و هنگامی که اطلاعات جدید به دست می آیند، آن را به روز می‌کنیم، بنابراین به طور مرتب اخبار این بازی را چک کنید.

بریم سر اصل مطلب
این چه نوع  بازی است؟ آخرین بخش از کالکشن استراتژی تاریخی در زمان واقعی امپراتوری است.

چه وقتی می توانیم آن را بازی کنم؟ هنوز هیچ نسخه آزمایشی وجود ندارد، اما اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی خواهد آمد.
با چه می توانیم آن را بازی کنم؟ ویندوز ۱۰ تنها platform تایید شده است.

Age of Empires IV چیست؟
Age of Empires IV آخرین قسمت استراتژی تاریخی در زمان واقعی امپراتوری‌ها است که زندگی خود را در سال ۱۹۹۷ آغاز کرد.

پیگیری‌های اصلی در سال‌های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۵ منتشر شد و در طی این دوره چندین بازی اسپین آف را در بر داشت، از جمله دو عنوان Nintendo DS و عصر محبوب اسطوره شناسی، که به جای تاریخ از افسانه‌ها الهام گرفته شده است. به‌جز از آن بازی های DS، این کالکشن تنها در کامپیوتر است.

Age of Empires IV اولین سری بازی توسعه یافته توسط Relic Entertainment است – تمام بازی های دیگر Age of Empires توسط Ensemble Studios، که در سال ۲۰۰۹ افتتاح شده است، رسیده است. Relic می گوید که می خواهد “با محتوای تاریخی با گیم‌پلی عمیق استراتژیک را ارایه دهد و بهترین در عرصه بازی‌های رایانه‌ای باشد. اول بودن و محبوب بودن خواست ماست.

تاریخ انتشار Age of Empires IV:
متاسفانه، تاریخ انتشار برای Age of Empires IV اعلام نشده است. این می تواند راهی باشد، زیرا همه چیزهایی که از بازی دیده‌ایم، یک تریلر پر از هنر مفهومی است که نشان می‌دهد توسعه در مراحل اولیه است. اگر ما روی آن شرط بندی کردیم، می توان گفت که تا اواخر سال آتی و در ابتدای سال آینده نخواهد بود.

Age of Empires IV برای چه سیستم عاملی منتشر خواهد شد؟
تاکنون، همه آنچه ما می دانیم این است که به ویندوز ۱۰ می آید – اگر شما در حال استفاده از نسخه‌های قدیمی‌تر ( اگر چه این می‌تواند بهانه‌ای برای ارتقاء باشد ) خیلی بدشانس هستید. با این حال، با مایکروسافت استودیو به عنوان ناشر درب نیز برای انتشار در ایکس باکس One باز است، هر چند که در آن جلسه هیچ اشاره‌ای نشده است. به همین دلیل، بعید است که به کنسول‌های دیگر مانند PS4 یا Switch Nintendo برود.

تریلر Age of Empires IV:
اعلام این بازی با یک تریلر انجام شد – و این هنوز تنها چیزی است که تا به امروز دیده‌ایم. این هنر مفهومی منحصرا برای این بازی است و جنگ‌های گسترده بین گروه‌های مختلف را نشان می‌دهد.

 

 

ویژگی های گیم پلی Age of Empires IV:
بازی‌های قبلی Age of Empires بر روی یک دوره تاریخی متمرکز شده‌اند به عنوان مثال: Age of Empires 3، استعمار اروپایی آمریکایی‌ها است.
با این حال، قضاوت توسط تریلر بالا، Age of Empires IV می‌تواند با یک تصویر تاریخی گسترده‌تر، با امپراتوری‌های زیادی از سراسر زمان از بازی‌های قبلی در کالکشن ارائه می‌شود.

در تریلر، شما می‌توانید بومیان آمریکایی، Redcoats بریتانیا، رومی ها و سامورایی‌های ژاپنی بینید. ممکن است که این فقط می تواند سبک هنری و تم‌ها را نشان دهد، اما ما می توانیم در بازی نهایی شگفت زده شویم در برخی از موضوعاتی که نتوانستیم به نتیجه برسیم.

گفته می‌شود، بعید به نظر می رسد که تاریخ را از طریق دو دوره‌ی مبارزات انتخاباتی ارتش در برابر یکدیگر، از بین ببرد، بنابراین انتظار می‌رود داستان در یک بازه‌ی گسترده زمانی پخش شود. و سپس شاید رومیان بتواند با Redcoats در حالت چند نفره آنلاین با یکدیگر مبارزه کنند.
از لحاظ گیم پلی واقعی، ما انتظار نداریم که از فرمولی که طرفداران این کالکشن می دانند و دوست دارند فاصله زیادی داشته باشد. این که این بازی پشتیبانی شود نباید برای توسعه دهندگان جای نگرانی باشد. بنابراین، ویژگی های اصلی بازی ۴تا ( کشف، گسترش، بهره برداری و نابود کردن ) وجود خواهد داشت. با این حال، آخرین بازی Age of Empires بیش از ۱۰ سال پیش بود، بنابراین ما منتظر تغییرات در شرایط UI وسخت افزار آن هستیم.

 آنچه ما می خواهیم ببینیم از Age of Empires IV:
بازی Age of Empires همیشه دارای UI مناسب و معقول بوده است – اکثر مواردی که نیاز دارید دو یا بیشتر از سه کلیک نیست و به طور کلی، اگر بر اساس دکمه‌های زده شده حرکت کرده باشید می‌توانید ببینید که چه کاری انجام داده است. اما اکنون به عقب برمی گردیم، به نظر می رسد که گذشته با یک جعبه بزرگ که بخش عمده‌ای از صفحه نمایش را پوشش می‌دهد، در نگاه اول می تواند دیده نشود.

در صورتی که این کالکشن جذب بازیکنان جدید ( و هرچه بیشتر بازی کند )، UI باید براق و جذاب باشد. Age of Empires Online، یکی دیگر از اسپین آف، ممکن است راهنمای خوبی باشد: این بازی در هر زمان کمتر روی صفحه نمایش بود، به شما این امکان را می دهد تا بیشتر از میدان جنگ ببینید. منوهای متنی کوچکتر که فقط وقتی روی عناصر خاص کلیک میکنید ظاهر میشوند، به خوبی کار میکنند.

تاکتیک های واحد اصلاح شده Age of Empires IV:
بازی‌های Age of Empire از تاکتیک‌های نظامی برخوردار هستند و موقعیت‌های واحد شما می‌تواند یک نبرد را ایجاد کند. اما تا حد زیادی، بزرگترین ارتش برنده می شود و آنها به سرعت در حال پیشرفت هستند.
در اینجا این امیدواری وجود دارد که Relic در این زمینه بسیار واضح عمل کرده باشد. تصور کنید عصر امپراتوری را که با حرکت جنبش آرام قهرمانان،  زمانی که به پایگاه دشمن نزدیک می شوند. این چیزی نیست که Relic برای تیراندازی ( در مورد درگیری‌های ارتش‌های بزرگ به جای نیروهای کوچک اعتصاب )، درنظر داشته است. اما، ما مطمئن هستیم که آن را بهتر از هر سری این بازی خواهیم دید و از هر آنچه که ازاین کالکشن تاکنون دیده بودیم.

شهرهای چندگانه Age of Empires IV:
Age of Empire ها در مقیاس کوچکترش قرار دارد. شما با یک سالن شهرداری شروع میکنید و از آنجا خارج میشوید، هرگز به هیچ وجه در حال گسترش بیش از یک توافق واحد نیستید. Rise of Nations، توسط مایکروسافت منتشر شده، می تواند یک چارچوب خوب برای چگونگی گسترش بازی باشد؛ در آن بازی شما می‌توانید چندین شهر را بسازید و آنها را در سرزمین‌های بزرگ ترکیب کنید.

اگر شما آن را به Age of Empire اعمال کنید، شما چندین مرکز تولید را می گیرید: یک شهر می تواند بر تولید غذا متمرکز شود و محصول نهایی را به یک شهر نزدیک به مقصد منتقل کند، که خود بخود واحدهای نظامی است. برنامه‌ریزی ساختار امپراتوری شما، نه فقط یک شهر تک، بلکه یک لایه دیگر را به بازی اضافه می کند.

 


مطالب مرتبط:

دانلود با لینک مستقیم
خروج از راهنما
فرمت فایل :
حجم فایل :
رمز فایل :
www.novagame.ir
لینک دانلود :
خرید بازی WWE 2K16 کامپیوتر

WWE-2K16-Buy

| نسخه کامل و کرک شده |

تعداد دیسـک : 10

قیمت : فقط 23900 تومان

buy-icon2

خرید مجموعه کامل و کمیاب بازی Resident Evil

resident-evil-anthology

قیمت مجموعه کامل رزیدنت اویل برای کامپیوتر : فقط 31000 تومان

بسته بندی اورجینال

تعداد دی وی دی = 13
شامل عناوین :
Resident Evil 1 - 1.5 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - Revelations - Survivor - Dead Aim - Raccon City - Remake - Zero - Umbrella Chronicles - The Darkside Chronicles - Outbreak - Outbreak: File #2

buy-icon2

رفع مشکلات

برای دانلود بازیها با نهایت سرعت از لینکهای کمکی Uploadboy استفاده نمایید . این لینکها علاوه بر سرعت بالا, رایگان و دارای قابلیت Resume هستند . در صورت مشکل در دانلود از لینکهای کمکی به صفحه آموزش دانلود ار Uploadboy مراجعه نمایید .

پسورد کلیه فایل ها www.novagame.ir می باشد و تمامی حروف باید به صورت کوچک تایپ شود . در هنگام تایپ به وضعیت فارسی یا انگلیسی بودن کیبورد خود نیز توجه داشته باشید . همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

بازیهای قرار گفته بر روی نواگیم به منظور کاهش حجم, فشرده سازی شده اند که برای استخراج آنها پس از دانلود, نیاز به نرم افزار Winrar و یا دیگر نرم افزارهای فشرده ساز خواهید داشت .

بازیهای حجیم برای سهولت در دانلود, در بخشهای مختلف تقسیم بندی شده اند . برای اجرای آنها پس از دانلود تمامی پارتها , آنها را در یک پوشه قرار داده و استخراج فایل را با باز کردن اولین بخش آغاز نمایید .

فایل کرک بازیهای مختلف به دلیل نحوه عملکرد آنها توسط اکثر آنتی ویروسها به عنوان ابزار مخرب شناسایی میشوند . در این گونه موارد باید به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید .

اگر هنگام استخراج بازی با خطای CRC مواجه شدید, ابتدا از وارد کردن صحیح رمز www.novagame.ir مطمئن شوید . در صورت تکرار خطا, بخشی که موجب خطا میشود را با نرم افزار Winrar باز کنید و بر روی گزینه Repair کلیک نمایید و سپس اقدام به استخراج مجدد نمایید . اگر همچنان با خطای CRC مواجه میشوید باید پارت خراب را که به صورت ناقص دانلود شده است مجددا دانلود نمایید .

اگر پس از دانلود و استخراج بازیهای کامپیوتر با فایلهای ایمیج با فرمتهایی مانند ISO, BIN و ... روبرو شدید میتوانید با دانلود و نصب نرم افزار Virtual Clone Drive و ساخت درایو مجازی توسط آن, به سادگی آنها را اجرا نمایید . برای اینکار فایل ایمیج مورد نظر را توسط این نرم افزار اجرا نمایید . توجه داشته باشید که گزینه Number Of Drives را بر روی 1 قرار دهید . این امر موجب میشود فایلهای ایمیج را بدون نیاز به رایت بر روی دیسک و با سرعت بالا اجرا نمایید .

اگر اقدام به دانلود بازیهای قدیمی برای کامپیوتر از نواگیم نمودید برای اجرای درست بازی پس از نصب آن , روی فایل اجرایی بازی کلیک راست کنید و با انتخاب گزینه Properties و از پنجره Compatibility , تیک اولین گزینه را بزنید .

در صورتی که لینک های بازیها دچار مشکل شده باشند می توانید از طریق تماس با ما یا از طریق دیدگاه های هر پست نسبت به پیگیری آن برای اصلاح اقدام نمائید تا در اسرع وقت لینک های جدید توسط تیم نواگیم جایگرین شوند.

ارسال نظر