به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

تریلر و ویژگی های بازی Age of Empires IV

 

تریلر و ویژگی های بازی Age of Empires IV

تریلر و ویژگی های بازی Age of Empires IV

پس از ۱۲ سال وقفه ایجادشده، نسخه‌ی چهارم  Age Of Empires عرضه شد. در ماه اکتبر، ناشر مایکروسافت استودیو اعلام کرد که Age of Empires IV آماده است. توسط Relic Entertainment، تیم Homeworld و باحضور قهرمانان توسعه یافته است.

این مقاله به شما در مورد همه چیزهایی که باید درباره بازی Age of Empires IV بدانید به شما می‌گوید و هنگامی که اطلاعات جدید به دست می آیند، آن را به روز می‌کنیم، بنابراین به طور مرتب اخبار این بازی را چک کنید.

بریم سر اصل مطلب
این چه نوع  بازی است؟ آخرین بخش از کالکشن استراتژی تاریخی در زمان واقعی امپراتوری است.

چه وقتی می توانیم آن را بازی کنم؟ هنوز هیچ نسخه آزمایشی وجود ندارد، اما اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی خواهد آمد.
با چه می توانیم آن را بازی کنم؟ ویندوز ۱۰ تنها platform تایید شده است.

Age of Empires IV چیست؟
Age of Empires IV آخرین قسمت استراتژی تاریخی در زمان واقعی امپراتوری‌ها است که زندگی خود را در سال ۱۹۹۷ آغاز کرد.

پیگیری‌های اصلی در سال‌های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۵ منتشر شد و در طی این دوره چندین بازی اسپین آف را در بر داشت، از جمله دو عنوان Nintendo DS و عصر محبوب اسطوره شناسی، که به جای تاریخ از افسانه‌ها الهام گرفته شده است. به‌جز از آن بازی های DS، این کالکشن تنها در کامپیوتر است.

Age of Empires IV اولین سری بازی توسعه یافته توسط Relic Entertainment است – تمام بازی های دیگر Age of Empires توسط Ensemble Studios، که در سال ۲۰۰۹ افتتاح شده است، رسیده است. Relic می گوید که می خواهد “با محتوای تاریخی با گیم‌پلی عمیق استراتژیک را ارایه دهد و بهترین در عرصه بازی‌های رایانه‌ای باشد. اول بودن و محبوب بودن خواست ماست.

تاریخ انتشار Age of Empires IV:
متاسفانه، تاریخ انتشار برای Age of Empires IV اعلام نشده است. این می تواند راهی باشد، زیرا همه چیزهایی که از بازی دیده‌ایم، یک تریلر پر از هنر مفهومی است که نشان می‌دهد توسعه در مراحل اولیه است. اگر ما روی آن شرط بندی کردیم، می توان گفت که تا اواخر سال آتی و در ابتدای سال آینده نخواهد بود.

Age of Empires IV برای چه سیستم عاملی منتشر خواهد شد؟
تاکنون، همه آنچه ما می دانیم این است که به ویندوز ۱۰ می آید – اگر شما در حال استفاده از نسخه‌های قدیمی‌تر ( اگر چه این می‌تواند بهانه‌ای برای ارتقاء باشد ) خیلی بدشانس هستید. با این حال، با مایکروسافت استودیو به عنوان ناشر درب نیز برای انتشار در ایکس باکس One باز است، هر چند که در آن جلسه هیچ اشاره‌ای نشده است. به همین دلیل، بعید است که به کنسول‌های دیگر مانند PS4 یا Switch Nintendo برود.

تریلر Age of Empires IV:
اعلام این بازی با یک تریلر انجام شد – و این هنوز تنها چیزی است که تا به امروز دیده‌ایم. این هنر مفهومی منحصرا برای این بازی است و جنگ‌های گسترده بین گروه‌های مختلف را نشان می‌دهد.

 

مطالب مرتبط:

 

ویژگی های گیم پلی Age of Empires IV:
بازی‌های قبلی Age of Empires بر روی یک دوره تاریخی متمرکز شده‌اند به عنوان مثال: Age of Empires 3، استعمار اروپایی آمریکایی‌ها است.
با این حال، قضاوت توسط تریلر بالا، Age of Empires IV می‌تواند با یک تصویر تاریخی گسترده‌تر، با امپراتوری‌های زیادی از سراسر زمان از بازی‌های قبلی در کالکشن ارائه می‌شود.

در تریلر، شما می‌توانید بومیان آمریکایی، Redcoats بریتانیا، رومی ها و سامورایی‌های ژاپنی بینید. ممکن است که این فقط می تواند سبک هنری و تم‌ها را نشان دهد، اما ما می توانیم در بازی نهایی شگفت زده شویم در برخی از موضوعاتی که نتوانستیم به نتیجه برسیم.

گفته می‌شود، بعید به نظر می رسد که تاریخ را از طریق دو دوره‌ی مبارزات انتخاباتی ارتش در برابر یکدیگر، از بین ببرد، بنابراین انتظار می‌رود داستان در یک بازه‌ی گسترده زمانی پخش شود. و سپس شاید رومیان بتواند با Redcoats در حالت چند نفره آنلاین با یکدیگر مبارزه کنند.
از لحاظ گیم پلی واقعی، ما انتظار نداریم که از فرمولی که طرفداران این کالکشن می دانند و دوست دارند فاصله زیادی داشته باشد. این که این بازی پشتیبانی شود نباید برای توسعه دهندگان جای نگرانی باشد. بنابراین، ویژگی های اصلی بازی ۴تا ( کشف، گسترش، بهره برداری و نابود کردن ) وجود خواهد داشت. با این حال، آخرین بازی Age of Empires بیش از ۱۰ سال پیش بود، بنابراین ما منتظر تغییرات در شرایط UI وسخت افزار آن هستیم.

 آنچه ما می خواهیم ببینیم از Age of Empires IV:
بازی Age of Empires همیشه دارای UI مناسب و معقول بوده است – اکثر مواردی که نیاز دارید دو یا بیشتر از سه کلیک نیست و به طور کلی، اگر بر اساس دکمه‌های زده شده حرکت کرده باشید می‌توانید ببینید که چه کاری انجام داده است. اما اکنون به عقب برمی گردیم، به نظر می رسد که گذشته با یک جعبه بزرگ که بخش عمده‌ای از صفحه نمایش را پوشش می‌دهد، در نگاه اول می تواند دیده نشود.

در صورتی که این کالکشن جذب بازیکنان جدید ( و هرچه بیشتر بازی کند )، UI باید براق و جذاب باشد. Age of Empires Online، یکی دیگر از اسپین آف، ممکن است راهنمای خوبی باشد: این بازی در هر زمان کمتر روی صفحه نمایش بود، به شما این امکان را می دهد تا بیشتر از میدان جنگ ببینید. منوهای متنی کوچکتر که فقط وقتی روی عناصر خاص کلیک میکنید ظاهر میشوند، به خوبی کار میکنند.

تاکتیک های واحد اصلاح شده Age of Empires IV:
بازی‌های Age of Empire از تاکتیک‌های نظامی برخوردار هستند و موقعیت‌های واحد شما می‌تواند یک نبرد را ایجاد کند. اما تا حد زیادی، بزرگترین ارتش برنده می شود و آنها به سرعت در حال پیشرفت هستند.
در اینجا این امیدواری وجود دارد که Relic در این زمینه بسیار واضح عمل کرده باشد. تصور کنید عصر امپراتوری را که با حرکت جنبش آرام قهرمانان،  زمانی که به پایگاه دشمن نزدیک می شوند. این چیزی نیست که Relic برای تیراندازی ( در مورد درگیری‌های ارتش‌های بزرگ به جای نیروهای کوچک اعتصاب )، درنظر داشته است. اما، ما مطمئن هستیم که آن را بهتر از هر سری این بازی خواهیم دید و از هر آنچه که ازاین کالکشن تاکنون دیده بودیم.

شهرهای چندگانه Age of Empires IV:
Age of Empire ها در مقیاس کوچکترش قرار دارد. شما با یک سالن شهرداری شروع میکنید و از آنجا خارج میشوید، هرگز به هیچ وجه در حال گسترش بیش از یک توافق واحد نیستید. Rise of Nations، توسط مایکروسافت منتشر شده، می تواند یک چارچوب خوب برای چگونگی گسترش بازی باشد؛ در آن بازی شما می‌توانید چندین شهر را بسازید و آنها را در سرزمین‌های بزرگ ترکیب کنید.

اگر شما آن را به Age of Empire اعمال کنید، شما چندین مرکز تولید را می گیرید: یک شهر می تواند بر تولید غذا متمرکز شود و محصول نهایی را به یک شهر نزدیک به مقصد منتقل کند، که خود بخود واحدهای نظامی است. برنامه‌ریزی ساختار امپراتوری شما، نه فقط یک شهر تک، بلکه یک لایه دیگر را به بازی اضافه می کند.

 


مطالب مرتبط:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است