دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Silent Hill Shattered Memories برای Wii

Silent-Hill-Shattered-Memories-wii

دانلود بازی Silent Hill Shattered Memories برای وی

| Region PAL |

Silent Hill Shattered Memories نام یکی از بهترین عنوان های ترسناک کنسول Wii است که در سال 2010 توسط کمپانی کونامی برای کنسول Wii عرضه شده است . Silent Hill Shattered Memories داستان پدر و دحتری را روایت میکند که برای تعطیلات در حال سفر به شهری کوچک هستند تا اینکه در تاریکی جاده فردی سیاه پوش در جاده ظاهر میشود و موججب تصادف و منحرف شدن ماشین از جاده میشود . پس از به هوش آمدن شخصیت اصلی او متوجه میشود دخترش شریل ناپدید شده و هیچ اثری از او نیست .

مطالب مرتبط:

بنابراین برای یافتن شریل وارد شهر نفرین شده سایلنت هیل میشود که آبستن وقایع مرگباری برای او و دخترش است که چاره ای جز روبرو شدن با آنها نخواهد داشت . از ویژگیهای منحصر به فرد بازی Silent Hill Shattered Memories میتوان به گرافیک و نورپردازی زیبای آن اشاره کرد که در کنار طراحی زیبا و دلهره آور محیطها, عنوانی ترسناک و قابل قبول برای علاقمندان به بازیهای سایلنت هیل خلق کرده است .از دیگر نکات مثبت Silent Hill Shattered Memories میتوان به وجود معماهای متنوع و جذاب در قسمتهای مختلف بازی اشاره کرد . اگر از علاقمندان به سبک ترسناک و سری سایلنت هیل هستید فرصت دانلود بازی زیبای Silent Hill Shattered Memories را با لینک مستقیم از نواگیم از دست ندهید .

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تصاویری از محیط Silent Hill Shattered Memories :

Silent-Hill-Shattered-Memories-1 Silent-Hill-Shattered-Memories-4 Silent-Hill-Shattered-Memories-5 Silent-Hill-Shattered-Memories-2 Silent-Hill-Shattered-Memories-3

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است