دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Prison Break The Conspiracy برای XBOX 360

Prison-Break-The-Conspiracy-xbox360

دانلود بازی Prison Break The Conspiracy برای ایکس باکس ۳۶۰

دانلود فرار از زندان برای XBOX 360

| قابل اجرا با XGD2 و iXtreme LT+ v3.0 |

| Region Free |

Prison Break The Conspiracy نام یکی از عنوان های اکشن مخفی کاری و ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۰ توسط کمپانی ZootFly طراحی و توسط Deep Silvert  برای پلتفرمهای مختلف منتشر شد . Prison Break The Conspiracy از روی سریال محبوب و پر بیننده فرار از زندان ساخته شده و همه کاراکترهای اصلی موجود در سریال حضور دارند و به زیبایی شبیه سازی شده اند . داستان حول فصل اول سریال و در زندان Fox River و موضوع همانند موضوع فصل اول سریال است .با این که داستان همان داستان سریال است ولی دارای یک موضوع جدید با کراکتر Tom Paxton است که ماموری مخفی از طرف Company است که قرار است کارهای مایکل اسکوفیلد (Michael Schofield) که به طور مرموزی خود را روانه ی زندانی کرده است که برادرش به جرم قتل در آن زندانی است زیر نظر بگیرد.
این عمل که کاراکتر اصلی Michael Schofield نیست  چندان کار جالبی از سوی سازندگان نبوده، چرا که همه ی گیمرها دوست دارند را با کاراکتر محبوب اصلی آن به پیش ببرند و کارهای وی را در سریال در پشت کنسول یا رایانه خود تکرار کنند.همان طور که ذکر شد شما ماموریت دارید تا با زیر نظر گرفتن مایکل سر از کار او در بیاورید و این عمل با پیش بردن ماموریت هایی اکثرا مخفیانه در مکان های مختلفی از زندان انجام می گردد.این ماموریت ها با محیط هایی نسبتا متنوع ولی عملیاتی تکراری است. از این نظر که بیشتر ماموریت ها به طور مخفیانه انجام می شود که شما باید در طول آن ها از پشت دیوار ، وسایل و یا داخل کانال های تهویه موجود در سقف یا روی دیوارهای زندان عبور کنید .

آیا قادر به دانلود نیستید؟

تعداد دیسـک : ۱

مطالب مرتبط:

قیمت : فقط ۸۵۰۰ تومان

بسته بندی اورجینال

buy-icon2

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

 

تعدادی از مراحل فرار از زندان در راه های زیر زمینی و کانال های آب و فاضلاب زیر زندان است و تعداد دیگری از آن ها در محیط باز و حیاط زندان و دیگر مراحل در محیط های داخلی زندان به وقوع می پیوندد که باعث تنوع می گردد. طراحی های فیزیکی و گرافیکی فرار از زندان در حد خوب تا متوسط قرار دارد. و در مقایسه ی امروزی می تواند نمره ی قبولی را بگیرد و گرافیک در حد معولی ای است .البته همه ی ما می دانیم که ZootFly در طراحی های چهره ی کراکترها از بیشترین قدرت و توان خود استفاده کرده و این طراحی ها به نحو احسن و بسیار طبیعی انجام گرفته و چهره ی کراکترها با شخصیات های سریال تطابق دارد.بخش نور پردازی و گرافیکی بازی بسیار بیشتر در محیط تاریک جلوه می کند و پردازش در این بخش بیشتر بوده است .

با این که بعضی نور پردازی ها از منبع های نوری مصنوعی به نظر خواهد رسید.طراحی محیط ها در حد خوبی قرار دارد ولی از لحاظ فیزیکی بسیار مصنوعی بوده و هیچ حس طبیعی بودنی در آن وجود ندارد.همان طور که ذکر شده بود مراحل در محیط های نسبتا متنوعی می افتد ولی باز هم در بعضی محیط ها از وسایل و چیدمان تکراری استفاده شده است . همچنین قابل ذکر است طراحی کلی زندان شبیه همان زندان FoxRiver در سریال بوده و طرح اصلی آن همانند سریال است . اگر از علاقمندان به سبک اکشن مخقی کاری و سریال فرار از زندان هستید فرصت دانلود بازی زیبای Prison Break The Conspiracy را با لینک مستقیم از نواگیم از دست ندهید .

تصاویری از محیط Prison Break The Conspiracy :

 

Prison-break-the-conspiracy-1 Prison-break-the-conspiracy-2 Prison-break-the-conspiracy-3 Prison-break-the-conspiracy-4

 

فرمت فایل :
ISO
حجم فایل :
7.68 گیگابایت
لینک دانلود :

پارت 1 | لینک کمکی

لینک دانلود :

پارت 2 | لینک کمکی

لینک دانلود :

پارت 3 | لینک کمکی

لینک دانلود :

پارت 4 | لینک کمکی

لینک دانلود :

پارت 5 | لینک کمکی

لینک دانلود :

پارت 6 | لینک کمکی

لینک دانلود :

پارت 7 | لینک کمکی

لینک دانلود :

پارت 8 | لینک کمکی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است