دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Patapon برای PSP

Patapon1

دانلود بازی Patapon برای پی اس پی

دانلود پاتاپون برای PSP

Patapon نام یکی از عناوین اکشن و استراتژیک است که در سال 2006 برای پی اس پی عرضه شد و در مدت کوتاهی توانست به یکی از بهترین های کم حجم و انحصاری این کنسول بدل شود . در Patapon شما نقش فرماندهی لشکری از موجوداتی با نام پاتاپون را بر عهده دارید که سعی دارند به سرزمین پایان دنیا برسند و در این بین با موجودات و هیولاهای مختلفی برخورد میکنند که باید آنها را نابود کنند و در این راه پر پیچ و خم مسیر خود را به پایان برسانند . شما براي اين منظور بايد پاتاپونها را در مراحل رهبري كنيد و با دادن دستورات به موقع به آنها نظير دستور حمله , دفاع , فرار و … و با استفاده از جادوها شامل باران , باد , زلزله , طوفان موجبات پيروزي آنها در نبردها و مراحل فراهم آوريد.
اما اين دستورات و فرمانها چگونه هستند؟ شما بايد با توجه به استراتژي خاصي كه داريد اين فرمانها را به صورت پشت سر هم و با ريتمي نرم و يكنواخت صادر كنيد. هر فرمان شامل زدن 4 كليد است كه بايد همراه با مكث مناسب زده شوند. شايد در ظاهر اين موضوع بسيار پيش افتاده باشد و هيچ هيجاني را ايجاد نكند و بي شك در زمان مبارزات نفسگير با Bossهاي بازي و يا لشكرهاي پرتعداد Zigatonها كه هر كدام از فرمانهاي شما نقشي كليدي دارند و هر اشتباه در زدن يك دكمه و يا از دست دادن زيتم اصلي مي تواند نتيجه نبرد را تغيير دهد , مي فهميد كه بازی Patapon آن چنان بازي بي هيجاني نيز نيست.مراحل بازي بسيار متنوع طراحي شده‌اند اما به طور كلي مي توان آنها را به 3 بخش شكار , مبارزه با سپاه Zigatonها و مبارزه با Boss ها تقسيم كرد.مراحل شكار به طور عمده در شكار حيوانات و پرندگان خلاصه مي شوند و شما به كمك كمانداران و نيزه داران خود مي توانيد به خوبي از پس شكار حيوانات برآييد و از آيتمهايي كه به جا مي‌گذارند استفاده كنيد.

مطالب مرتبط:

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مراحل مبارزه با باس‌ها نيز هيجان خاص خود را دارند. در مجموع 11 باس در بازيوجود دارد كه مي توانيد با هر يك به دفعات زياد مبارزه كنيد و به كسب اسلحه و آيتمهاي ارزشمند بپردازيد. البته در واقع 5×2 +1 باس در بازي وجود دارد و به عبارت ساده تر 5 تا از باسهاي بازي داراي يك كپي مشابه خور هستند كه تنها از انها قوي تر است. اما از اين موضوع كه بگذريم بين 6 گونه باس موجود در بازي تفاوت بسياري ديده مي شود و هر يك ترفندها و استراتژي خاصي براي براي مبارزه مي طلبند. باسهايي نظير كرم خاكي عظيم الجثه , دايناسور(اژدها) , ربات غول پيكر و … كه واقعآ متفاوت از هم هستند. اگر از علاقمندان به بازیهای اکشن و استراتژیک هستید فرصت دانلود عنوان زیبای Patapon را با لینک مستقیم از نواگیم از دست ندهید .

تصاویری از محیط Patapon :

 

Patapon1-1 Patapon1-2 Patapon1-4 Patapon1-3

فرمت فایل :
ISO
حجم فایل :
335 مگابایت
لینک دانلود :

دانلود Patapon | لینک کمکی

1 نظر
  1. ali می گوید

    می دونم که قشنگه! ولی فایده ندارهه که به خاطرش توی مرحل ی اول کعبه رو خراب کنی!تازه مقرتم باید کنار نماد شیطان باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است