دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Panzer Tactics HD برای PC

Panzer-Tactics-HD

دانلود بازی Panzer Tactics HD برای کامپیوتر

 | نسخه POSTMORTEM |

Panzer Tactics HD یک بازی زیبا در سبک استراتژیک, شبیه سازی است که در سال 2014 توسط Sproing ساخته و توسط bitComposer Games برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است . تاکنون بازی های زیادی در مورد وقایع جنگ جهانی و بخصوص جنگ جهانی دوم ساخته شده است که یکی از جدیدترین آن ها Panzer Tactics HD  است. عنوانی که شما را به سال 1939 زمانی که تازه داشت جنگ جهانی دوم آغاز می شد میبرد و شما را از اویل جنگ جهانی با خبر میسازد. شما میتوانید کنترل سه جناح مختلف یعنی ارتش های آلمان نازی، ارتش سرخ شوروی و یا ارتش های غربی متفقین را بر عهده گیرید. که این امر باعث جذابیت شده است. چون معمولا کم پیش می آید که بتوانید در یک بازی کنترل هر دو جناح را بر عهده بگیرید.

مبارزه در راه خود به استالینگراد، عقب راندن آلمانی ها و کمک به متفقین آزاد اروپا و مبارزه همه طرفه در جنگ از بخش های اصلی بازی Panzer Tactics HD هستند، همچنین بیش از 150 واحد و 30 با امکانات تاکتیکی گسترده در اختیار شما قرار میگیرد و عوامل محیطی مانند زمین، آب و هوا و یا فصل ها همیشه در حال تغییر هستند و نوعی چالش جدید را ایفا میکنند. اشتباهات تاکتیکی موجب شکست شما میشود به همین دلیل نیازمند تفکر و تصمیم گیری قدرتمندی است. پس اگر علاقمند به سبک استراتژیک, شبیه سازی هستید هم اکنون میتوانید Panzer Tactics HD را به طور مستقیم و رایگان از سایت نواگیم دریافت نمایید.

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

مطالب مرتبط:

 

تصاویری از محیط Panzer Tactics HD :

 

Panzer-Tactics-HD-1 Panzer-Tactics-HD-2 Panzer-Tactics-HD-3 Panzer-Tactics-HD-4

 

حداقل سیستم مورد نیاز  :

OS: x86 bit versions of Microsoft Windows XP (SP3),Windows Vista (SP2), Windows 7 and 8
Processor: AMD/Intel dual-core processor running at 1.8 GHz (AMD Athlon X2 and Intel Core2Duo are the oldest CPU architectures recommended)
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: ATI/nVidia dedicated/integrated or mobile graphic card, with at least 256MB of dedicated VRAM and Shader Model 3.0 support
DirectX: Version 9.0c
Sound Card: DirectX 9 compatible soundcard

 

سیستم پیشنهادی :

OS: x86 bit versions of Microsoft Windows XP (SP3),Windows Vista (SP2), Windows 7 and 8
Processor: AMD or Intel dual-core processor running at 2.4 GHz (Intel Core i3 1st gen or AMD Athlon II x2 or newer architectures are recommended)
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: ATI/Nvidia dedicated/integrated or mobile graphic card with at least 512 of dedicated VRAM and Shader Model 4.0 support
DirectX: Version 9.0c
Sound Card: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard

فرمت فایل :
ISO
حجم فایل :
739 مگابایت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است