دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Clive Barker’s Jericho برای PS3

Clive-Barker’s-Jericho-ps3

دانلود بازی Clive Barker’s Jericho برای پی اس 3

دانلود جریکو برای PS3

آیدی : BLES00120
قابل اجرا بر روی فرمویر : 3.55  –  +۴٫۲۱ CFW

Clive Barker’s Jericho نام یکی از عناوین ترسناک و ماجراجویی است که در سال ۲۰۰۷ توسط کمپانی قدرتمند Codemasters برای کامپیوتر و پلتفرمهای مختلف عرضه شده است . جریکو یک عنوان اکشن اول شخص و ترسناک است که داستان یک افسانه قدیمی را روایت میکند که موجودی عجیب و غریب و شیطانی با ورود به دنیای انسانها قصد دارد نسل آنها را از روی زمین بردارد و همه انسانها را قتل عام کند . بازی Clive Barker’s Jericho از جایی شروع میشود که گروه جریکو به دنبال یک هیئت سوئیسی مفقود شده وارد شهری با نام آلکالی میشود و پس از اندکی ببرسی متوجه میشود که اعضای این گروه به شکل وحشیانه ای به قتل رسیده اند . در این بازی شما در نقش سر دسته گروه جریکو قرار میگیرد که به نقاط مختلف تاریخی سفر میکنید و سعی دارید این موجود پلید و یارانش را که قصد از بین بردن نسل بشر را دارند از بین ببرید .

مطالب مرتبط:

از دیگر ویژگیهای بازی Clive Barker’s Jericho میتوان به وجود سلاحهای متنوع و هیولاهای گوناگون اشاره کرد که تنوع خاصی بخشیده است و طراحی محیطهای ترسناک و تاریخی به شکل زیبایی انجام شده است و به خوبی حس ترس را به گیمر القا میکند و در کنار نور پردازی عالی و افکتهای زیبای آتش و خون را در لیست بازیهای برجسته ترسناک قرار میدهد . اگر از علاقمندان به سبک اکشن اول شخص و ترسناک هستید فرصت دانلود بازی زیبای Clive Barker’s Jericho را با لینک مستقیم از نواگیم از دست ندهید .

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

 

 

تصاویری از محیط Clive Barker’s Jericho :

 

Clive-Barker’s-Jericho-1 Clive-Barker’s-Jericho-2 Clive-Barker’s-Jericho-3 Clive-Barker’s-Jericho-4 Clive-Barker’s-Jericho-5 Clive-Barker’s-Jericho-6

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است