دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی Alone in the Dark 4 برای PS3

Alone-in-the-Dark-4-The-New-Nightmare-ps3

دانلود بازی Alone in the Dark 4 The New Nightmare برای پلی استیشن 3

دانلود تنها در تاریکی 4 کابوس جدید برای PS3

 Alone in the Dark را میتوان یکی از قدیمیترین و محبوبترین بازیهای ترسناک دانست که تاکنون نسخه های مختلفی از آن برای پلتفرمهای مختلف عرضه شده است . Alone in the Dark 4 The New Nightmare نام شماره چهارم و یکی از بهترین های تنها در تاریکی است که در سال 1999 عرضه شده است و یکی از جذابترین هاس سبک ترسناک و ماجراجویی به حساب می آید . بازی Alone in the Dark 4 The New Nightmare داستان کارآگاهی با نام Edward Carnby را روایت میکند که متوجه میشود دوستش در جزیره ای با نام جزیره سایه ها با مرگ دست و پنجه نرم میکند . ادوارد با رسیدن به این جزیره متوجه میشود که دوستش قصد داشته به 3 سنگ لوح دسترسی پیدا کند که بسیاری از شیاطین گذشته را آزاد خواهد کرد و قدرت بسیار زیادی را در اختیار او خواهد گذاشت . اینجاست که ماجراجویی خود را در این جزیره مخوف برای یافت سنگ لوحها آغاز میکند .

مطالب مرتبط:

بازی Alone in the Dark 4 The New Nightmare دارای دو کاراکتر مختلف مرد و زن است که میتوانید با هر کدام به طور دلخواه آغاز نمایید که خط داستانی و مراحل متفاوتی را پیش روی شما خواهند گذاشت . تنها در تاریکی به خوبی از پس طراحی محیطهای وحشت آور و مخوف برآمده است و در طول مراحل مختلف بع هوبی حس ترس را به گیمر القا میکند . اگر از علاقمندان به بازیهای ترسناک و ماجراجویی هستید فرصت دانلود Alone in the Dark 4 The New Nightmare را با لینک مستقیم از نواگیم از دست ندهید .

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

تصاویری از محیط  Alone in the Dark 4 The New Nightmare :

 

Alone-in-the-Dark-The-New-Nightmare-1 Alone-in-the-Dark-The-New-Nightmare-2 Alone-in-the-Dark-The-New-Nightmare-3 Alone-in-the-Dark-The-New-Nightmare-4 Alone-in-the-Dark-The-New-Nightmare-5 Alone-in-the-Dark-The-New-Nightmare-6 Alone-in-the-Dark-The-New-Nightmare-7

 

فرمت فایل :
PKG
حجم فایل :
756 مگابایت
لینک دانلود :
لینک های دانلود به دستور كارگروه محترم تعيين مصاديق محتواي مجرمانه حذف گردید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است