دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی 3 Mass Effect برای XBOX 360

mass-effect-3-xbox360

دانلود بازی 3 Mass Effect برای ایکس باکس 360

دانلود اثر جرمی 3 برای XBOX 360

قابل اجرا با Kinect

| قابل اجرا با XGD3 |

| Region Free |

3 Mass Effect نام آخرین نسخه از سری بازیهای Mass Effect که پایانی برای این سری قدرتمند محسوب میشود که در سال 2012 برای PC,PS3 و XBOX360 عرضه شده و توانست با دریافت امتیازهای بسیار بالا از سایتهای معتبر , تبدیل به یکی از پرفروشترین عناوین سال شود .  3 Mass Effect تکامل در نقش آفرینی مس افکت را نشان میدهد و با ادامه ای جذاب بر داستان پر پیچ و خم به همراه جلوه های بصری و گیم پلی زیبا عنوانی با ارزش را برای علاقمندان به ژانر نقش آفرینی تولید کرده است .

در سال 2157 میلادی انشسان متوجه وجود موجودات دیگری در نقط مختلف فضا میشود که بدون مشکل در کنار هم در حال زندگی هستند . این داستان تا زمانی ادامه پیدا میکند که سر و کله موجوداتی به نام Reaperها پیدا میشود که هر 50هزار سال یکبار در دنیا ظاهر میشوند و همه موجودات زنده را نابود میکنند . این موضوع باعث احساس خطر انسانها و دیگر موجودات میشود و باعث جمع آوری ارتشی مستحکم از موجودات مختلف به رهبری فرمانده Shepard برای مقابله با Reaperها میشود .

بازی 3 Mass Effect به لطف موتور قدرتمند Unreal Engine 3 دارای طراحی و جزئیات بی نظیر است و محیط سیاره های مختلف و افکتهای انفجار و آتش به زیبایی هرچه تمامتر در آن طراحی شده است . صحنه های سینمایی از دیگر ویژگیهای بارز 3 Mass Effect است که در نبردهای مختلف و حادثه های متفاوت با آنها روبرو میشود . قدرت تصمیم گیری و تغییر روند هنوز هم یکی از ارکانهای جدایی ناپذیر این  سری است که در مس افکت 3 هم به خوبی قابل مشاهده است .

مطالب مرتبط:

آیا قادر به دانلود نیستید؟

تعداد دیسـک : 2

قیمت : فقط 14900 تومان

بسته بندی اورجینال

buy-icon2

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

از دیگر ویژگیهای منحصر به فرد و فوق العاده این عنوان میتوان به انتخاب حالت بازی در اول آن اشاره کرد که به سه گزینه Action ،Role-Playing و Story تقسیم میشود و میتوانید با توجه به علایق خود به ژآنرهای مختلف بازی یکی از آنها را انتخاب نمایید که ارزش تکرار بازی را بالا میبرد . با توجه به تصمیم گیریهایی که در قسمتهای مختلف مس افکت 3 انجام میدهید با پایانهای متفاوتی در انتهای بازی روبرو میشوید که از ویژگیهای سری بازیهای مس افکت محسوب میشود . اگر از علاقمندان به سری بازیهای مس افکت هستید فرصت دانلود بازی 3 Mass Effect را با لینک مستقیم از نواگیم از دست ندهید .

 

تصاویری از محیط 3 Mass Effect :

 

mass-effect-3-1 mass-effect-3-2 mass-effect-3-3 mass-effect-3-4 mass-effect-3-5 mass-effect-3-6 mass-effect-3-7

فرمت فایل :
ISO
حجم فایل :
16.7 گیگابایت
لینک دانلود :

دانلود پارت 2

لینک دانلود :

دانلود پارت 3

لینک دانلود :

دانلود پارت 4

لینک دانلود :

دانلود پارت 5

لینک دانلود :

دانلود باز پارت 6

لینک دانلود :

دانلود پارت 7

لینک دانلود :

دانلود پارت 8

لینک دانلود :

دانلود پارت 2

لینک دانلود :

دانلود پارت 3

لینک دانلود :

دانلود پارت 4

لینک دانلود :

دانلود پارت 5

لینک دانلود :

دانلود پارت 6

لینک دانلود :

دانلود پارت 7

لینک دانلود :

دانلود پارت 8

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است