دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

دانلود بازی کم حجم The Dark Stone from Mebara برای PC

The-Dark-Stone-from-Mebara

دانلود بازی کم حجم The Dark Stone from Mebara برای کامپیوتر

دانلود بازی سنگ تاریک از مبارا برای PC

The Dark Stone from Mebara یک عنوان زیبا در سبک نقش آفرینی، استراتژیک است که در سال 2015 توسط Jerseyware Gaming ساخته و توسط KISS ltd برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. این عنوان بر اساس ایده های سازنده H.P. Lovecraft ساخته شده است . حوادث The Dark Stone from Mebara در سال 1924 و در ماساچوست جریان دارد . شما در نقش Arthur Pendleton صاحب سازمان کارگاهی Pendleton به همراه دو تن از کارگاهان به نام های Aloysius Monroe و Professor Webley هستید . این گروه به دنبال یک سنگ سیاه جادویی می باشند هنگامی که در میان سنگ های کیهانی به جستجو می پردازند خود را در میان یک وحشت و دیوانگی غیر قابل کنترل می بینند . آیا آنها حقیقتی که پشت سنگ تاریک Mebara هست کشف می کنند ؟ داستان یک تم ماجرایی کلاسیک دارد که بر اساس داستان های H.P. Lovecraft می باشد.

شما در طول گیم پلی احاطه ی کامل بر ساختمان ها , شهرها و موارد دیگر خواهید داشت . همچنین می توانید در یک نبرد چالش برانگیز جادوگران و دشمنان قدرتمند را در یک سیستم مبارزه ای ATB از بین ببرید . کیفیت تصاویر بسیار عالی کار شده است و نور پردازی مهمترین بخش مثبت آن به حساب می آید. پس اگر علاقمند به سبک نقش آفرینی، استراتژیک هستید هم اکنون میتوانید عنوان زیبای The Dark Stone from Mebara را به طور مستقیم و رایگان از سایت نواگیم دریافت نمایید.

 

مطالب مرتبط:

برای دانلود بازی کامپیوتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

 

تصاویری از محیط The Dark Stone from Mebara :

The-Dark-Stone-from-Mebara-1 The-Dark-Stone-from-Mebara-2 The-Dark-Stone-from-Mebara-3 The-Dark-Stone-from-Mebara-4 The-Dark-Stone-from-Mebara-5 The-Dark-Stone-from-Mebara-6

حداقل سیستم مورد نیاز :

  • OS: Windows XP/Vista/7
  • Processor: Pentium 4 2.0ghz or higher
  • Memory: 512 MB RAM
فرمت فایل :
ISO
حجم فایل :
354 مگابایت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است