دانلود بازی کامپیوتر کم حجم و Xbox360,PS3,PSP

آموزش اجرای بازی PS2 در PC

playstation-2

کنسول PS2 نام یکی از پلتفرمهای قدرتمند نسل هفتم کنسولهاست که به عنوان پرفروشترین کنسول در نسل خود شناخته میشود و بازیهای جذاب و بی نظیری برای این پلتفرم عرضه شد که عنوانهایی ماندگار و تاریخی هستند . بسیاری از بازیهای زیبا و جذاب این کنسول به صورت انحصاری برای PS2 عرضه شد و بنابراین کاربران PC و دیگر کنسولها از تجربه آنها محروم شدند و فرصت تجربه عنوانهایی بی نظیر را از دست دادند .

برنامه PCSX2 نام برترین شبیه ساز PS2 برروی کامپیوتر است که به همراه آن میتوانید 99% بازیهای PS2 را به راحتی برروی کامپیوتر اجرا نمایید . از آنجایی که نصب و Config این برنامه پیچیدگیهای برای بسیاری از کاربران دارد تصمیم گرفتیم با قرار دادن آموزشی جامع کاربران را در اجرای بازیهای PS2 برروی کامپیوتر یاری نماییم .

قبل از هر نکته مد نظر داشته باشید که برای اجرای روان و بدون افت فریم بازیهای PS2 برروی کامپیوتر, نیاز به CPU و کارت گرافیک قدرتمندخواهید داشت و در صورت سطح پایین و یا متوسط بودن سیستم, با افت فریم و کندی در اجرای بازی مواجه خواهید شد که البته این مشکل تا حد کمی با تغییر تنظیمات مرتفع خواهد شد . اما اگر دارای سیستمی قوی هستید میتوانید بازیهای PS2 را با گرافیکی مشابه و در برخی موارد بهتر از PS2 به طور روان و بدون مشکل بر روی کامپیوتر خود اجرا نمایید .

سیستم مورد نیاز برای اجرای متوسط بازیها در PCSX2:

 Windows/Linux OS
CPU that supports SSE2 (Pentium 4 and up, Athlon64 and up)
GPU that supports Pixel Shaders 2.0
512mb RAM

سیستم پیشنهادی برای اجرای عالی بازیها در PCSX2 :

 Windows Vista 32bit/64bit
CPU: Intel Core 2 Duo @ 3.2ghz or better
GPU: 8600gt or better
1gb RAM (2gb if on Vista

آموزش نصب برنامه PCSX2 :

ابتدا برنامه PCSX2 را از لینک دانلودی در انتهای مطلب دانلود و آنرا اجرا نمایید . دقت کنید که نرم افزار C++ و Directx  روی سیستم شما نصب باشد زیرا در غیر این صورت شبیه ساز نصب و اجرا نخواهد شد . فایل Microsoft Visual C++ به همراه برنامه قابل نصب است  و کافیست تیک آنها را پر بگذارید و برای نصب Direct X هم میتوانید آنرا از صفحه راهنمای دانلود, دانلود و نصب نمایید .

PCSX2 Install

 • برای نصب نرم افزار آدرسی را در سیستم خود انتخاب نمایید و پس از Next تا پایان نصب منتظر بمانید .
 • پس از نصب همانند عکس زیر با کلیک بر روی Next, قسمت CDVD را بر روی گزینه Linuz iso CDVD قرار دهید  و بر روی NEXT کلیک نمایید .

 

cd1

 • در محله بعد مطابق شکل زیر, ابتدا تیک گزینه Use Defualt Setiing را برداشته و با کلیک بر روی گزینه Browse, آدرس پوشه Bios, موجود در فایل دانلودی را تنظیم کنید و با انتخاب گزینه USA V02.20, بر روی Finish کلیک نمایید .

 

cd2

آموزش تنظیمات برنامه PCSX2 :

اکنون مرحله نصب به پایان رسیده و برای اجرای بازی کافیست تنظیمات را متناسب با سیستم خود انجام دهید . پس از پایان نصب, برنامه اجرا میشود که با عکس زیر مواجه میشوید .

PCSX2

 • از منوی Config بر روی Emulation Setting کلیک نمایید . گزینه Game Fixes را مطابق شکل زیر انتخاب نمایید . بهتر است این قسمت را دست نخورده و به صورت پیش فرض باقی بگذارید . چرا که در اکثر بازیها کمکی به بهبود نخواهد کرد و فعال کردن برخی از گزینه ها باعث اختلالات گرافیکی و ارورهای سیستمی در بازی خواهد شد .

 

PCSX2-config

 • بخش SpeedHacks با استفاده از روشهایی به صورت مصنوعی سرعت اجرای بازی رو افزایش میدهد و آنرا سریع تر میکند و مناسب برای کسانی است که دارای CPU با قدرت متوسط ورو به پایین هستند که تا حدی مشکل کندی در بازی را برای آنها رفع میکند و باعث میشود که فریم ریت بازی به صورت ثابت بماند . این دسته از افراد میتوانند تنظیمات را مطابق عکس زیر انجام دهند . اما گر از CPU و گرافیک قوی برخوردار هستید پیشنهاد میشود این قسمت را برای اجرای طبیعی بازی, به صورت پیش فرض باقی بگذارید .

 

PCSX2-config-5

 • بخش GS Window تاثیر خاصی در روند اجرای بازی نخواهد داشت و میتوانید وضوح تصویر رو مطابق با مانیتور خود تنظیم نمایید . به طور مثال اگر از مانیتورهای بزرگ و Wide استفاده مینمایید, میتوانید این گزینه را بر روی 16:9 و وضوح تصویر 1280×720 قرار دهید .

 

PCSX2-config-4

 • بخش GS یکی از مهمترین بخشهای تنظیمات گرافیکی در این شبیه ساز است . بخش GS دارای دو قسمت Frame Skipping و Frame Limiter است که در Frame Skipping میتوانید با تنظیماتی لود و بارگذاری بخشی از قسمتها را رد کنید و در قسمت Frame Limiter میتوانید فریم ریت بازیها را در عددی مانند 50 محدود کنید که در صحنه هایی با جزئیات بالا از این عدد فراتر نروند و باعث کندی در اجرای بازی نشوند .
 • تیک Disable FrameLimiting با توجه به CPU شما سرعت و فریم ریت رو در اجرای بازیها بالا میبرد که استفاده از این گزینه به علت ایجاد سرعت غیر طبیعی در بازی توصیه نمیشود . با تنظیمات این بخش مطابق عکس زیر اکثر بازیها به صورت قابل قبول اجرا خواهند شد .

 

مطالب مرتبط:

 PCSX2-config-3

 • بخش VUS و EE/OP دارای نکته خاصی نیستند و پیشنهاد سازنده نرم افزار, تنظیم این دو قسمت مطابق عکس زیر است .

 

PCSX2-config-2

PCSX2-config-1

تنظیمات گرافیکی :

از منوی Config , گزینه Plugin/ BIOS Selector را انتخاب نمایید . سپس با عکس زیر مواجه میشوید .

 

PCSX2-configuration

با انتخاب گزینه Configure که مقابل گزینه GS قرار گرفته میتوانید همانند شکل زیر به تنظیمات گرافیکی دسترسی پیدا نمایید .

PCSX2-config-6

بخش Renderer :

در این قسمت میتوانید منبع تغذیه گرافیکی خود را مشخص نمایید که با انتخاب گزینه Hardware از کارت گرافیک شما و با انتخاب Software از Cpu سیستم برای رندر صحنه های گرافیکی استفاده میشود که استفاده از گزینه Software به شدت موجب کاهش سرعت بازی شده و پیشنهاد نمیشود . Null هم باعث غیر فعال شدن کارت گرافیک شما به میشود که با صفحه سیاه مواجه خواهید شد . بنابراین بهتر است این قسمت بر روی گزینه D3d9 Hardware قرار بگیرد .

بخش Inretlacing :

در برخی بازیها با مشکل لرزش تصویر روبرو میشوید که با تنظیم این گزینه و زدن دکمه F5 در حین بازی میتوانید مشکل لرزش تصویر را مرتفع نمایید .

بخش D3D Internal Resolution :

این قسمت, نقش تعیین کننده سرعت اجرای بازیهای در این شبیه ساز محسوب میشود و همانند بازیهای کامپیوتر میتوانید وضوح تصویر یا رزولوشن مورد نظر خود را برای اجرای بازی تعیین نمایید . توجه داشته باشید بالاترین رزولوشن ممکن 1024×1024 و پایین ترین حد ممکن آن 512×512 است که متناسب با قدرت گرافیکی شما قابل تنظیم است و همانند بازیهای کامپیتر نقش تعیین کننده ای در سرعت و افت فریم بازی خواهد داشت .

برای تغییر رزولوشن بازی و خارج کردن آن از حالت پیش فرض PS2 باید تیک Native را بردارید . توصیه میشود اگر از سیستم قوی در زمینه گرافیکی برخوردار هستید گزینه Use Or Scaling را بر روی 2x Native و همچنین تیک Texture Filtering را هم بزنید . چرا که تاثیر به سزایی در گرافیک و جزئیات بالا در بازی خواهید داشت .

در صورتی که از سیستم ضعیف استفاده میکنید بهتر است رزولوشن بازی را بر روی 512×512 قرار دهید و تیک Texture Filtering را بردارید . همچنین گزینه Allow 8-Bit Textures میتواند با کاهش گرافیک بازی تاثیر خوبی در بالا بردن سرعت اجرای بازی در سیستمهای ضعیف داشته باشد .

تنظیمات صوتی :

برای دسترسی به تنظیمات صوتی, از منوی Config , گزینه Plugin/ BIOS Selector را انتخاب نمایید . سپس با انتخاب گزینه Configure که مقابل گزینه SPU2 قرار گرفته میتوانید همانند شکل زیر به تنظیمات صوتی دسترسی پیدا نمایید . بهتر است برای اجرای صحیح صدا و موسیقیهای بازی, تنظیمات صوتی را مطابق عکس زیرتنظیم نمایید .

PCSX2-config-7

تنظیم GamePad یا Keyboard :

از منوی Config , گزینه Plugin/ BIOS Selector را انتخاب نمایید .  با انتخاب گزینه Configure که مقابل گزینه PAD قرار گرفته میتوانید همانند شکل زیر به تنظیمات کنترلر دسترسی پیدا نمایید .

کافیست با انتخاب Pad 1 دکمه های کیبرد و یا Gamepad خود را پس از کلیک بر روی هر کدام از دکمه ها وارد کنید تا بتوانید بازیها را به راحتی با تنظیمات مورد نظر خود اجرا نمایید .

PCSX2-config-10

همه تنظیمات این شبیه ساز با موفقیت به پایان رسید . حال میتوانید از گزینه CDVD  و با نتخاب گزینه Browse آدرس ایمیج با فرمت ISO دانلود شده از نواگیم را به برنامه بدهید و سپس از گزینه System و انتخاب Boot DVD Fast از اجرای بازیهای انحصاری PS2 بر روی کامپیوتر لذت ببرید .

لازم است اشاره کنیم که برای Save در هنگام بازی کافیست از منوی Save یکی از Slotهای Save را انتخاب نمایید و برای Load از گرینه System و Load همان Slot را بارگذاری نمایید .

در پایان لازم است این نکته را هم یاد آور شویم که اگر از دسته افرادی هستید که آرشیو بازیهای PS2 را دارید میتوانید با استفاده از نرم افزار UltraISO و یا Alcohol از دیسک بازی ایمیج ISO تهیه نمایید و آدرس آنرا برای اجرا به نرم افزار بدهید .

فرمت فایل :
EXE
حجم فایل :
15 مگابایت
280 نظرات
 1. mosibat می گوید

  سلام
  خیلی ممنون من دنبال همین آموزش بودم!!!!!!
  پس میرم بازی رزیدنت اویل کد ورونیکا رو بازی کنم البته اگه بتونم بیارمش؟

 2. sadegh می گوید

  سلام دوست عزیز، من توی لیست select a bios rom هیچ لیستی ندارم! چیکار باید کرد؟

  1. admin می گوید

   سلام . بایوسها رو در آدرس My Documents/PCSX2 کپی کنید .

 3. sadegh می گوید

  اصلا بایوسا کجا هستن؟

  1. admin می گوید

   نرم افزار pCSX2 رو که دانلود میکنید یک فولدر با نام بایوس داره .

 4. ممد می گوید

  من کپی کردم ولی نمیاره؟؟

 5. ممد می گوید

  هیچ لیستی نمیاره!

 6. علیرضا می گوید

  سلام.من فایل نرم افزار را دانلود کردم وقتی پسورد را میزنم یک ارور میده ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. با تشکر

  1. admin می گوید

   سلام دوست خوبم . باکس آبی پایین لینک دانلود رو به دقت مطالعه کنید .

 7. amin می گوید

  با سلام وقتی مسیر را انتخاب می کنم
  C:\Documents and Settings\s\My Documents\PCSX2\bios
  گزینه ای به نام USA V02.20 در لیست ها پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید

  1. admin می گوید

   بایوس رو دستی از قسمت نصب به این فولدر انتقال بدید و یا اینکه مستقیما آدرس فولدر بایوس موجود در فایل دانلودی را به برنامه بدید .

 8. amin می گوید

  پوشه bios خالیه

 9. amin می گوید

  من فایل های داخل پوشه PS2 Bios در پوشه bios دز درایو c گذاشتم که فقط سه تا لیست امد اما این یکی در اموزش نرم افزار گفتید نبود USA V02.20
  فقط یک فایل 60.usa v01 در سه تا لیست بود می تونم اینو انتخابش کنم ؟؟؟

  1. admin می گوید

   سلام . بله انتخابش کنید . مشکلی پیش نمیاد .

 10. amin می گوید

  سلام از راهنمایی های شما خیلی ممنونم
  فقط یک سوال این گزینه را می تونم تیک بزنم یا نه enable cheats ؟؟ کاربردش چیه ??? باشتکر از سایت خوبتون

 11. amin می گوید

  سلام اشتباهی یک برنامه دیگه برای بازی کردن طبق اموزش که گفتید را انتخاب کردم نمی شه از اون حالت خارجش کرد لطفا راهنمایی کنید

  1. admin می گوید

   سلام . برنامه رو اشتباه دانلود کردید ؟

 12. amin می گوید

  نه می خواستم بازی god of war را از این نرم افزار استفاده کنم و بازی کنم اشتباهی یکی از فایل های بازی را زدم از همین گزینه bootcdvd (fast) رازدم و دیگه نمی تونم بازی های پلی استیشین راانتخاب کنم از این فایلی که اشتباهی زدم انتخاب شده نمی یاد بیرون

  1. admin می گوید

   از راهنما استفاده کنید . دوباره فایل ISO یک بازی دیگه رو از منوی فایل انتخاب کنید .

 13. golamkhatar می گوید

  من با هزار بدبختی و بی خوابی تیکن5 رو دانلود کردم ولی کارنکرد.

  1. admin می گوید

   سلام دوست خوبم . باید فایل با فرمت 7z رو با برنامه Winrar استخراج کنید تا به فایل ISO برسید و اون فایل رو برای اجرا به برنامه بدید . این بازی تست شده هست . اگر بازم مشکلی دارید مطرح کنید .

 14. NEMESIS می گوید

  من وقتی میرم تو بازی صدا میاد ولی تصویر نداره لطفا کمک کنید

  1. admin می گوید

   سلام دوست خوبم . باید با استفاده از آموزش در تنظیمات گرافیکی تغییر ایجاد کنید .

 15. امیر می گوید

  یا سلام
  من این بازی رو به هزار بدبختی دانلود کردم همونجوری ک گفته بودین 2 پارت رو در یک پوشه اکسترکت کردم تا رسیدم ب فایل با فرمت iso
  اما در مسیر نصب نرم افزار pcsx2 پوشه biso ندارم
  همین پوشه در Documents هم خالیه
  در نرم افزار هرچی آدرس میدم اون لیست پر نمیشه
  لطفا راهنمایی کنین

  1. admin می گوید

   سلام . دوست خوبم نرم افزار رو که دانلود میکنید یک پوشه بایوس همراهشه . آدرس اونو به بایوس برنامه بدید درست میشه .

 16. mahziyar می گوید

  سلام دوستان ببخشید ادمین میگم تنظیمات مربوط ب دسته کجا هست؟؟؟؟

  1. admin می گوید

   سلام . قسمت تنظیم GamePad یا Keyboard :

 17. mahziyar می گوید

  من وقتی وارد بازی میشم اصلا هیچ دکمه ای کار نمیکنه !
  باید چ کار کنم؟
  من وقتی وارد بازی میشم هیچ کاری نمیتونم بکنم!
  لطفا راهنماییم کنید !

  1. admin می گوید

   سلام دوست خوبم . به این دلیل هست که قسمت تنظیمات دسته یا کیبرد رو انجام ندادید . دکمه هایی که میخواید رو تعریف کنید درست میشه .

 18. mahziyar می گوید

  ادمین عزیز من وقتی بازی رو اجرا میکنم نمیتونم وارد منوی بازی بشم !

  1. admin می گوید

   آقا چرا دقت نمیکنید ؟؟؟ عرض کردم باید یا دکمه های کبرد رو تنظیم کنید یا دسته وصل کنید و تنظیم کنید . آموزشش هم که با عکس گذاشتیم . تا دکمه ها رو تنظیم نکنید هیچ دکمه ای در بازی کار نمیکنه .

 19. mahziyar می گوید

  کجاست عکسش؟
  ببخشد اگه وقتتون گرفته شده ولی لطف کنید جواب بدید

  1. admin می گوید

   قسمت تنظیم Gamepad

 20. mahziyar می گوید

  مرسی از کمکتون ادمین . با تشکر از سایت خوبتون .

 21. علی می گوید

  با سلام من همه این کار هارا انجام دادم ولی وقطی وارد بازی میشم صحنه خیلی کنده لطفا راهنمایی کنید سرعت منوش خوبه اما بازیش نه

  1. admin می گوید

   سلام . مشکل از ضعیف بدودن کارت گرافیک و سیستم شماست .

 22. علی می گوید

  سیستمم مدلش بالاست و این بازی هم یه بازی بدون گرافیک سیستم من اکثر بازی ها مثل فوتبال رو بدون کندی اجرا میکنی ولی این را این را این جوری اجرا میکنه

  1. admin می گوید

   دوست خوبم بهتره سیستمتون رو با سیستم مورد نیاز چک کنید . فوتبال آن چنان بازی سنگینی نیست که ملاک سیستم قوی و ضعیف باشه . این عناوین ون با شبیه ساز اجرا میشن در صورت قوی نبودن کند اجرا میشن .

 23. علی می گوید

  باشه اما امکانش هست یکی سیستم با مدل نسبتا بالا این اشکال رو داشته باشه(کندی سرعت بازی)اگه هست راهنمایی کنید

  1. admin می گوید

   سلام . اگه تنظیمات درست انجام بشه خیر .

 24. علی می گوید

  باشه در هر صورت از سایت خوبتون ممنون

 25. عالیجناب فرهاد می گوید

  درود برشما.بازی اجرا میشه ولی کند.میشه دلیلشو بگید.راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. admin می گوید

   سلام . یا سیستمتون ضعیف هست یا تنظیمات گرافیکی رو درست انجام ندادید .

 26. vahid می گوید

  سلام و خسته نباشید
  من کنسول را نصب کردم ولی وفتی فایل ایمیج را انتخاب میکنم با ارور زیر رو به رو میشم!چکار کنم؟

  file not found
  patch:IsoFileSystem

  1. admin می گوید

   سلام . فایل ایزوتون مشکل داره .

   1. vahid می گوید

    سلام
    در خصوص ارور file not found
    patch:IsoFileSystem که گفتید فایل ایزو مشکل داره بازی گران توریسمو ۴ را دانلود کردم و اجرا کردم
    من خودم دی وی دی بازی گران توریسمو ۳ را داشتم با شناخت دی وی دی نمیشه به جای فایل ایزو اجرا کرد؟ تنظیمات خاصی داره؟
    با نرم افزار کلون سی دی ایمیج گرفتم چون ایمیجش چند تکه بود فکر کنم اجرا نمیکرد ولی مال شما یه تکه هست چطور میشه ایمیج را یه تکه کرد که بشه بازی را گران توریسمو ۳ و امثال اونو اجرا کنم؟

    1. admin می گوید

     سلام . من دقیقا متوجه نشدن مشکلتونو . با خود دی وی دی که نمیشه تا اونجایی که میدونم . ایمیج هم از نرم افزارهای مثل الکل استفاده کنید یک سره میگیره و چند تیکه نیست .
     در مورد اروری نات فاند ناشی از این میشه که بسیاری از دوستان فایل با فرمت 7z رو که بعد از استخراج بسیاری از بازیهای پی اس 2 سایت بدست میاد رو با فرمت ISO اشتباه میگیرن .
     وگرنه بسیاری از بازیهای قرار داده شده تست میشن قبل از قرار گرفتن بر روی سایت .

 27. sina می گوید

  سلام اول مرسی واسه سایت خوبتون
  دوم اینکه من همه مراحلو طی کردم و ایناها ولی توی بازی وقتی میخام بازی کنم ارورش میگه باید میکروفون بزنم ب پی سی که بشه بازی کرد بعد میکروفون هم زدم بازم همون ارورو توی بازی میده
  چکار کنم؟

  1. admin می گوید

   سلام . فکر میکنم گیتار هیرو 5 بدون میکروفن ارجینال اجرا نمیشه .

 28. sina می گوید

  ا ینی کلا نمیشه؟
  از توی تنظیمات جایی نداره ک آف کنیم میکروفونو کلا؟
  اگه اینجوریه که لطف کنین توی خود توضیحات بازی بنویسین ک الکی دانلود نکنن اگر ندارن :))

 29. vahid می گوید

  سلام
  با اینکه دکمه های کیبورد را تنظیم میکنم ولی بازم کار نمیکنه؟
  بازی گران توریسمو ۴ را از سایت شما دانلود کردم که بازی کنم ولی اولش که پیغام میاد دیتا بسازه رو کنسل و اوکی حرکت میکنه ولی انگار دکمه ضربدر ( × ) که با دسته میخواهیم بزنیم رو کیبور تعریف نمیشه! بعد از چند دقیقه که دمو نشون میده با دکمه اینتر دمو قظع میشه و میتونم روی منوها حرکت کنم ولی انتخاب نمیتونم بکنم بازم انگار دکمه × کار نمیکنه!
  همه دکمه ها را تنظیم کردم
  لطفا دقیق راهنمایی کنید چکار کنم؟ دقیقا کدوم دکمه × هست؟

  متشکر

  1. admin می گوید

   سلام . من با کیبرد کار نکردم . ولی دسته به راحتی تعریف میشه . در واقع با دسته اصلا نیازی نیست کانفیک کنید .

 30. حسین محمدی می گوید

  همه مراحل رو انجام دادم اما وقتی رو گزینه (boot cddvd(fast کلیک میکنم این پیام رو میده : File could not be created.Path: C:\Program Files (x86)\PCSX2 1.0.0\scph39001.nvm

  1. admin می گوید

   سلام . نرم افزار رو پاک و دوباره نصب کنید .

 31. tofigh می گوید

  سلام ببخشید اجرا کردن بازی ps2 بااین نرم افزار باعث صدمه به سخت افزار کامپیوتر نمیشود

  1. محمد می گوید

   سلام. نه

 32. مهدی می گوید

  دست شما درد نکنه عالی بود.

 33. arash می گوید

  salam agha file bios khalie windosam 7 hastesh moshkel an chi hastesh?

  1. admin می گوید

   سلام . پوشه بایوس رو از کنار فایل نصبی دستی منتقل کنید .

 34. SHERVIN می گوید

  کسی بلده بازی XBOXرو دانلود کنه بعد روی DVDبریزه تا بخونه

 35. sina می گوید

  این مبدل بهتره یا ePSXE – enhanced PSX emulator؟

  1. admin می گوید

   ePSXE

 36. sina می گوید

  یعنی مبدل شکا رو دان نکنم واسه خودم بهتره ؟

  1. admin می گوید

   فرق زیادی نمیکنه .

 37. shayan می گوید

  با سلام. ممنون از بابت راهنمایی بالاخره مشکل کند بودن بازی رفع شد.

 38. وحید می گوید

  سلام ادمین عزیز. داداش شرمنده من بازی Black رودانلود کردم فایل iso داره که با برنامه ultraiso رو دی وی دی رایت کردم . اما وقتی دی وی دی رو میزارم چند تا گزینه میاره که با برنامه کنسول تبدیلی pcsx2 نمیدونم چیکار باید بکنم بعدشم داریو مجازی با برنامه virtual clonne درست کردم نمیاد ممنون میشم کمکم کنی مرســـــــــی

  1. admin می گوید

   سلام . مگه میخواید بازی رو در PS2 اجرا کنید . اگر آره از برنامه Alchol استفاده کنید وگرنه نیازی به رایت نداره .

 39. شاهین می گوید

  سلام. اقای ادمین من رو تنظیمات کیبرد در کنسول بازی pcsx2 رفتم تا حدودی تونستم مثلا حرکت به عقب جلو در بازی رو تنظیم کنم اما نمیتونم مثلا تیر اندازی رو یا زوم کردن در تیر اندازی رو چیجوری تنظیم کنم چون مثلا واسه بازی black گزینه shot یا همون تیر اندازی یا زوم کردن نداره که خواهشن کمک کنید

  1. admin می گوید

   سلام . بهتره از دسته استفاده کنید .

 40. tohid می گوید

  هیچ جایی جز اینجا نتونستم اینو بنویسم.ولی من و بسیاری از آدمای ایران به یه راهنمای فارسی برای باز کردن بازی های ps3 روی کامپیوتر نیاز داریم من خودم چیزی از سایت اصلیش نفهمیدم ولی شما میتونین.اگه اینکارو بکنید یک دنیا ممنون میشم.اینم از سایتش http://playstation3emulator.net

  1. admin می گوید

   دوست خوبم وقتتون رو با این مظالب تلف نکنید . مطمئنا اگر یک شبیه ساز درست درمون برای این کنسولهای عرضه بشه بسیاری از سایتهای بزرگ اونو منتشر میکنن . اینها همه فیک هستند . این هم لینکش
   https://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20140516130101AAC3194

 41. tohid می گوید

  یعنی هیچوقت نمیاد؟آخه من توی آپارات یه ویدیو ازش دیدم و توی فروم های خارجی هم در مورد این موضوع بحث شده.اگه بیاد شما رو سایتتون میذارید؟

  1. admin می گوید

   فکر نمیکنم به این زودی ها بیاد .

 42. آریا می گوید

  سلام من تو لیست bios گزینه ای ندیدم لطفا راهنمایی کنید

  1. admin می گوید

   سلام . پوشه Bios رو از فایل دانلودی به صورت دستی به My Document منتقل کنید .

 43. شاهین می گوید

  سلام دوباره .. ادمین عزیز خواهشن یه اموزش فیلم تصویری بزار هم خودتو از این همه اموزش دادن راحت کن هم مارو..من رفتم دسته خریدم واسه این بازی Black رو کنسول pcsx2 میرم تنظیمات دسته( pad1) نمیدونم کدوم گزینه واسه کدومه اخه گزینه حرکت به جلو چپ و راست نداره یا اگه داشته باشه به صورت + – میاره لطفا کمک کن دمت گرم اگه اموزش فیلم تصویری تنظیمات باشه بهتره

  1. admin می گوید

   سلام دوست خوبم . متاسفانه فعلا امکان آموزش تصویری نیست . شما رو Pad1 گزینه Ignore Key رو بزن مشکلت حل میشه .

 44. علی می گوید

  سلام من وقتی بازی رو باز میکنم پرچم کشورا به صورت خط خطی نمایش داده میشه کف زمین هم سیاهه لباس های بازیکن ها هم رنگش هی عوض میشه 🙁 تنظیمات گرافیکی رو مثل اونی که گفتین انجام دادم. گرافیکمم ATI5450 هست

  1. admin می گوید

   سلام . تنظیمات گرافیکی دیگه رو تست کنید . آزمون و خطا کنید .

 45. علی می گوید

  همه تنظیماتو چک کردم نمیشه 🙁

 46. مسلم می گوید

  سلام من رمم 4 و سی پی یو کر ای 5 هستش و گرافیکم 1 هستش بازی فوتبالو دانلود کردم ولی کنده همه تنظیماتم انجام دادم ک گگفته بودید .مشکل از چیه؟خواهشا زود جواب بدید

  1. admin می گوید

   باید تنظیمات مختلف رو امتحان کنید .

 47. مسلم می گوید

  ارزو ب دل موندبم تو این سایت 1چیز ب درد بخور ببینیم

  1. admin می گوید

   عجب رویی دارین شما و امثال شما !!!
   مفت و مجانی از سرورهای پولی ما دانلود میکنید و انتقادم باید بشنویم !!!

 48. ابوالفضل می گوید

  واقعا ها یابازی رودانلودنکنیدیااگه میکنید پایه همه چیش وایستید.جناب ادمین من ازسایتتون راضی هستم وناراحتم چرابعضی ها اینقدر انتضارهای بیجاازیک سایت دارن . ونمیدونن که اشتراک گزاری یک بازی چه داستانهاومراحلی داره.

  1. محمد می گوید

   ممنون از درکتون.

 49. arash می گوید

  من همه شو انجام دادم اما این آخرش گفته ایمیج چیه بابا اینم با تصویر نشون میدادی دیگه از قدیم گفتن کارا آن کرد که تمام کرد

  1. admin می گوید

   ایمیج چیز عجیبی نیست . فایل با فرمت ISO ]ست که اگر Winrar نصب کرده باشید با آیکون Winrar بهتون نشون داده میشه .

 50. shayan می گوید

  با سلام برنامه ultra iso بهتره یا alcohol?

  1. admin می گوید

   alcohol

 51. alishahi می گوید

  سلام دوست عزی من نرم افزار رو ریختم بازی هم اومد ولی خیلی ایست دتره نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

  1. admin می گوید

   سلام . باید تنظیمات گرافیکی رو متناسب با قدرت سیستمتون تست کنید .

 52. هانیه می گوید

  سلام ببخشششید چرا وقتی بازیو اجرا میکنم شروعش این شکلیه؟http://www.xum.ir/image/K7eG این عکسشه.وقتی میرم تو بازی وقتی خوب دقت میکنم کمی شطرنجیه.خیلی رو عصابمه حرکاتشون کنده تو بازی کشتی و تو بازی فوتبال چند ثانیه 1 بار اهسته میشه.تنظیماتم کپه تنظیمات سایت شما انجام دادم سیستمم 2برابر بیشتر از حداکثر سیتمشه.من وقتی بایوس هارو میریبزم تا 2002 بیشتر نیتش.خواهشا کمکم کنید چون خیلی برام مهمه که خوب اجرا کنمش لطفا

  1. admin می گوید

   سلام . بازیهای دیگه رو تست کنید . برای اجرای برخی بازیها باید تنظیمات گرافیکی رو تغییر بدید تا به نتیجه مطلوب برسید . اگر با کندی مواجه هستید قطعا سیستمتون نمیتونه قوی باشه

 53. هانیه می گوید

  رمم 4گیگ هستش گرافیکم 1گیگ amd 5000سی پی یو 5هسته ای.خیلی بیشتر از سیستم مورد نیازه.من نسخه تبدیلی خدای جنگو بدونه هیچ گونه گیر کردنی بردم اخر .ولی نمیدونم چرا رو این با بازی های ساده گیر میکنه.کدوم بخش ب سرعت ربط داره؟

 54. هانیه می گوید

  سلام تونستم با توجه به قدرت سیستم بهترین تنظیماتو پیدا کنم خیلی خیلی با سرعتو با کیفیت دارم بازی میکنم.مرسی

 55. هانیه می گوید

  چرا پیام های منو حذف میکنید؟

 56. محمد می گوید

  سلام من این بازی و برنامشو دانلود کردم ولی اجرا نمیشه لطفا کمکم کنید من خیلی دنبال این بازی گشتم…

  1. admin می گوید

   سلام . دقیقا مشکلتون کجاست . توضیحات که خیلی واضحه

 57. 1234 می گوید

  میشه این قضیه bios نیومدن اون گزینه ها رو با عکس توضیح بدین؟ چیکار کنم؟

  1. admin می گوید

   دوست خوبم بارها توضیح داده شده . پوشه بایوس رو به My Document منتقل کنید .

 58. هاتف می گوید

  آقا میره تو بازی قبل ورورد به بازی می پره بیرون !!!
  فقط اون دمو اول play station 2 رو میاره !

  1. admin می گوید

   سلام . تنظیمات برنامه رو مطابق با آموزش انجام بدید .

 59. sara می گوید

  آموزش کاملا عالی… من عاشق بعضی از بازی های ps2 هستم

 60. مسلم می گوید

  سلام ببخشید من 1 مبدل پلی استیشن دانلود کردم اینم عکسش http://upload7.ir/imgs/2014-09/67648113500665397704.png به نظرتون میشه باهاش بازی اجرا کرد؟

  1. admin می گوید

   سلام . احتمالش زیر 2 درصده .

 61. مسلم می گوید

  1بازی دانلود کردم خواسم اجراش کنم اینو نشون داد http://upload7.ir/imgs/2014-09/06216353112968855104.png

  1. admin می گوید

   فکر کنم برنامش آنلاینه . وقتتو تلف نکن . شبیه ساز درست حسابی بیاد زود معروف میشه

 62. Amirreza می گوید

  سلام.این pcsx2 روی ویندوز 8 هم اجرا میشه؟

  1. admin می گوید

   سلام . بله

 63. Amirreza می گوید

  سلام.با موفقیت روی ویندوز8 نصب و تنظیماتش هم اجرا شد.فقط برای من بایوس ورژن v1.60 usa بیشتر نداشت همونو زدم.طوری نیست؟

  1. admin می گوید

   سلام . خیر مسئله ای نیست

 64. سامان می گوید

  سلام
  اقا یه راهنمایی برای این تنظیمات دسته بکن من هر کاری می کنم دکمه ها به خوبی کار نمی کنن مثلا قسمت D-pad روهم دایره و ضربدر و… میذارم ولی تو بازی کار نمی کنن R1 و L1 ومثل اینا که جاش مشخصه بقیه رو نمیدونم باید چطوری بزنم لطفا یه راهنمایی بکن

  1. admin می گوید

   سلام . دوست خوبم D-pad برای تنظیم جهت ها هست . روی دکمه Ignore Key کلیک کنید

 65. سامان می گوید

  درست شد دمت گرم
  اگه ممکنه بازی تیکن 3 با فرمت iso رو هم بذار

  1. admin می گوید

   سلام . در سایت موجوده . از جستجو استفاده کنید .

 66. اشکان می گوید

  سلام من همه ی تنظیمات بازی رو طبق اموزش شما انجام دادم و بازی اجرا شد ولی وقتی داخل بازی میشه صفحه بازی برفکی میشه خواهش میکنم راح حل بحبود رو بهم بگید ممنون

  1. admin می گوید

   سلام . ببینید در اجرای بازیهای مختلف به همین شکله ؟؟

 67. اشکان می گوید

  نخیر فقظ همین بازیه من بازیUrban Reign ریخنم و هیج مشکلی نداشت

 68. مهران می گوید

  سلام دانلود فایل مشکل پیدا کرده نه این فایل بلکه بازی god of war2 هم مشکل پیدا کرده خواهشا برطرفش کنید

  1. admin می گوید

   سلام نسخه دیگه از این بازی رو سایت هست . از جستجوی کنار سایت استفاده کنید .

 69. samanm می گوید

  بازی کار نمی کنه بازی رو باز نمی کنه چرا؟

  1. admin می گوید

   سلام . چه اروری میگیرد . آموزش رو کامل مطالعه کردید ؟

 70. مهران می گوید

  ممنون لینک دانلود PCSX2 درست شد

 71. مهران می گوید

  این نسخه دیگه پرتابله یا باید از نرم افزار PCSX2 برای اجراش اسنفاده کرد؟

  1. admin می گوید

   خیر باید از برنامه استفاده کنید .

 72. علیرضا می گوید

  با سلام.آیا در ویندوز 8.1 هم این برنامه به خوبی اجرا می شود؟با تشکر از شما

  1. admin می گوید

   سلام . بله

 73. امیر حسین می گوید

  باسلام. ببخشید من همه ی تنظیمات را درست انجام دادم. ولی صفحه بازی سیاه شد و رفت،نوشت:
  file not fond
  iso file system :path

  1. admin می گوید

   سلام . آموزش رو به دقت مطالعه کنید .

 74. امیر حسین می گوید

  سلام،وقتی می خواهم قایل بیوس را بدهم در ان فایل این هست:USA V01…

  1. admin می گوید

   سلام . پوشه بایوس رو دستی به داکیومنت منتقل کنید .

 75. mohammad می گوید

  با تشکر از سایت خوبتون تو ویندوز 7 اجرا میشه یا نه؟

  1. admin می گوید

   سلام . بله

 76. mohammad می گوید

  سلام
  راجع به تنظیمات کیبرد بیشتر توضیح بده چون من به صفحه تنظیمات کیبردرفتم و هر کاری کردم هیچ دکمه ای نه از ماوس نه از صفحه کلید و نه از دسته عمل نکرد

  1. admin می گوید

   سلام . دسته رو وصل کنید . بعد Ignore Key رو بزنید .

 77. امیر حسین می گوید

  ممنون هستم از شما.

 78. kazem می گوید

  سایتتون عالیه.ممنون

 79. صدیق بلوچ می گوید

  خیلی ممنون بابت آموزش عالیت. فقط من در قسمت تنظیمات دسته ها مشکل دارم یعنی نمیدونم پاس و شوت کدوم ها هستند در برنامه . و هم سانتر و پاس عمق یعنی این چار دکه ها را با کدوم قسمت در تنظیم ست کنم.
  ممنون .
  اگه پاسخم رو ایمیل کنین ممنون میشم.

 80. سارا می گوید

  سلام این بازیا روی ۲ گیگابایت رم و دوهسته ای ۳.۴ با گرافیک geforce 5500 fx اجرا میشه ؟؟؟بیشتر رو گرافیک شک دارم بقیه رو مطمئنم گرافیکو بهم بگید ممنون

  1. admin می گوید

   سلام . بعید میدونم روان اجرا بشه

 81. سارا می گوید

  یادم رفت بگم گرافیک ۲۵۶ مگ هستش

 82. سعید رینز می گوید

  ادمین جان از اموزش عالیت منمنونم فقط یه سوال من بازی فوتبال رو گرفتم ایمیج کردم با فرمت .iso. اجرا میکنه تا قسمت عکس کونامی و ستارت گیم اونم میزنم دیگه هیچی نمیاد چیکارکنم میخوای برات فیلمم بگیرم یا عکسشو ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. admin می گوید

   سلام . ممکنه ایمیج سالم نبوده باشه یا مشکل داشته باشه

 83. MAMAD می گوید

  سلام من بازی خدای جنگ رو نصب کردم بازی باز میشه
  ولی هیچ کلیدی کار نمیکنه نه دسته و نه کیبورد.
  لطفا راهنمایی کنید

  1. admin می گوید

   سلام . دسته یا کیبورد رو تنظیم کنید .

 84. mohsen می گوید

  link download kharabeh

 85. mohsen می گوید

  سلام
  لطفا سریع رسیدگی کنین لینک دانلود مشکل داره

 86. mohsen می گوید

  روی سیستم من خوب اجرا میشه؟
  ram;3
  geraphik;1
  cpu;3600
  hard;320
  windows;xp service pack3

 87. mohsen می گوید

  chera link download ra dorost nemikonin

  1. admin می گوید

   سلام . لینک تصحیح شد . عذر میخوام بابت تاخیر

 88. skyfall می گوید

  سلام یه سوال دارم چرا وقتی من بازی میکنم کمی اسلومیشن هست؟
  مثلا خدای جنگ دو بازی میکنم وقتی کنده و slow هست؟
  لطفا خواهش میکنم جواب بدیd

  1. admin می گوید

   سلام . چند جا نوشتیم که باید قدرت سیستمتون زیاد باشه

 89. lnero می گوید

  سلام من ی سری سیو از اینترنت دانلود کردم خواستم ببینم چطور می شه روی این مبدل اجراشون کرد ممنون می شم اگه جواب بدین

  1. admin می گوید

   سلام . آدرس ذخیه سازیش رو پیدا کنید . مای داکیومنت هست

 90. ع123 می گوید

  یه مشکله دیگه پیدا کرد بازی تیکن حیوانی رو میزارم بعد اجرا شدن یه صفحه سیاه میاد

 91. ali می گوید

  سلام بازی اجرا میشه ولی صفحه کلید کار نمیکنه کمکم کنید

  1. admin می گوید

   صلام . دسته رو تنظیم کنید .

 92. MGS می گوید

  سلام خوب هستید:
  من همه کارهایی که باید انجام می دادم رو انجام دادم و هیچ مشکلی هم نبود،ولی وقتی تو بازی میرم بازی هم metalgear solid-snake Eater است،تصویر اول بازی میاد که میگه استارت بزن من هم میزنم بعدش از منوی اول بازی که newGame -load game option- هر کدوم رو که میزنم تو بازی نمیره دو باره همون تصویر اول بازی میاد که میگه استارت بزن تا بری تو منوی اول بازی،همش همین اتفاق می افته جریان چیه؟من این برنامه رو فقط برا همین بازی ریختم
  ممنون از راهنمایی و سایت خوبتون.

  1. admin می گوید

   سلام . تنظیمات دسته رو درست انجام ندادید

 93. محراب می گوید

  سلام من وقتی بازی میکنمبازی گرافیکش پایینه مثلا بعضی جاها سیاه و صحنه و صدا اهسته است میتوانید تنظیماتش رو به من بگید تا کدوم بزارم درستمیشه رم من 2 گرافیکم512 و 2 هسته ای 3856.لطفا کمکم کنید؟

  1. admin می گوید

   سلام . بسته به بازی متفاوت هست . باید آزمون و خطا کنید .

 94. موزیک 320 می گوید

  ســــــــلام برنامه که گذاشتید عالیه به درستی هم اجرا میشه حتی pes 2015 فقط یک سوال ادمین این تنظیماتی نداره که تمام صفحه کامل بازی رو اجرا کنه؟

 95. موزیک 320 می گوید

  یعنی نوار وظیفه ی پایین دیکستاپ و نوار بالای برنامه کامل بره و بازی به صورت تمام صفحه اجرا بشه ولی بازم برنامه ای که گذاشتید عالیه

 96. hadi می گوید

  چگونه بازی رودانلود کنم

 97. اشکان می گوید

  سلام داداش بازی رو فقط میتونیم از رو سی دی نصب کنیم
  یا با دانلود هم میشه ؟؟؟؟ منتظر جوابم

  1. محمد می گوید

   سلام. کدوم بازی؟

 98. هادی می گوید

  سلام
  ممنون از سایت بی نظیرتون
  یه سوال داشتم
  البته تو لیست سوالها هم گشتم که تکراری نباشه سوالم
  من همه فوت و فن این امولاتورو بلدم الا یه مشکلی که نمیدونم از کجاس!
  وسط بازی هرزگاهی یه صفحه میاد مینویسه error reading disk و میره. اوایل بازی این صفحه ظاهر نمیشه. یه چند دقیقه بعد شروع بازی میاد. اولش مثلا هر 30 ثانیه یه بار میاد رفته رفته زودتر میاد بعد دیگه هر یه ثانیه یه بار این صفحه ظاهر میشه کلافم کرده.میشه بگید مشکل از چیه؟خیلی خیلی ممنون

 99. ali می گوید

  با سلام
  چند سوال داشتم
  1-اگر بازی ps2 گاد اف وار رو به ایزو تبدیل کنیم .از لحاظ گرافیکی با این فایل ایزو که شما گذاشتید تفاوت دارد؟
  2-پسوند فایل حتما باید ایزو باشد؟
  چون بعضی دیدم mdf بوده
  ممنون از سایت خوب شما

 100. علی رحمانی می گوید

  سلام
  فایل iso چی هست؟

 101. ali می گوید

  سلام رمز فایلهای سایت عوض شده.حروف کوچیک بزرگ هر چی میزنم باز نمیشهwww.novagamme.com

  1. محمد می گوید

   سلام. عوض نشده. کدوم بازی مشکل دارید؟

 102. امین می گوید

  سلام سیستم من رم یک گیک گرافیک nvidia geforce 8400 gs هست سی پی یو هم dual -core e5300 2,6ghz میخواستم ببینم این سیستم مناسب هست برای بازیها. در ضمن من بازی metal gear solid 2 رو اجرا میکنم اولش میاد زمانی که استارت میزنم بره تو بازی دیگه کیبوردم از کار میوفته با تشکر

  1. admin می گوید

   سلام . اگه با شبیه ساز اجرا میکنید حتما باید دسته تنظیم کنید .

 103. سیروان می گوید

  سلام
  وقتی فایل ایزو رو انتخاب میکنم و بعد boot cddvd رو میزنم این میاد
  http://upir.ir/bahman93/Snapshot-2015-01-26-072009.jpg
  خواهشا راهنمایی کنید

  1. admin می گوید

   سلام . فایلتون مشکل داره یا با مشکل استخراج شده حتما

 104. alireza7474 می گوید

  سلام داداش من یه مشکل دارم بازی رو اجرا میکنه ولی همه جا بهم ریخته گرافیک افتضاحه ماشن ناپدید میشه لطفا کمکم کنید

  1. محمد می گوید

   سلام. اموزش به درستی اناجم دادید>؟

 105. مهدی می گوید

  سلام من بازی راکی رو دان کردم ولی موقعه لود از بازی میاد بیرون چیکار کنم خواهشن کمک کنید تونسخه پرتابل میره تو بازی بعد یه زمانی مثلا پیه ربع از بازی میاد بیرن ولی تو این نسخه نصبی کلا تو لود گیر مینه صفحه سیاه میشه خواهشا کمک کنید

 106. مهدی می گوید

  سلام نسخه 1.3.1 این برنامه اومده میشه بزارید

 107. hamed می گوید

  اقا واقعا دمتون گرم .. عالی بود

 108. علیرضا می گوید

  لینک pcsx2 کجاست

  1. محمد می گوید

   سلام. یکی از پست بازی های ps2 باز کنید لینک هست

 109. ل می گوید

  سلام، من بازی Role of rose رو با این نرم افازر اجرا میکنم، خو نرم افزار این پیام رو میده و بازی رو نمیاره:
  PLEASE INSERT A PLAYSTATION OR PLAYSTATION 2 FORMAT DISC
  چیکار کنم؟

 110. mj می گوید

  رود برشما.بازی اجرا میشه ولی کند.سيستم كامپيوترم اينه dual-core e5300 2,6ghz-nvidia geforce 220 و رم2

  1. محمد می گوید

   سیستم یکم پایین هست وتسه همینه که گیر میکنه

 111. armin می گوید

  چرا وسط بازی stopped working میشه میاد بیرون بازی؟

  1. محمد می گوید

   سلام. اگر شما در اجرای بازی با این خطا رو به رو شدید ، به احتمال زیاد کارت گرافیکتون آپدیت نیست و باید آپدیت کنید. راه حل دیگه این هست که برنامه های درحال اجرا (Background Applications) را ببندید (راه حل پیشنهادی و پرکاربرد برای رفع مشکلات بازی). راه حل دیگه اپدیت کردن بازی هست. و راه حل های دیگر هست که میتونید با جست و جو پیدا کنید

 112. armin می گوید

  نه کارت گرافیکم مشکل نداره از background application ها هم فکر کنم نباشه.
  ممکنه از تنظیمات باشه
  من از bios USA 2.3
  Pcsx1.2 استفاده میکنم

 113. armin می گوید

  لطفا راه حلی بدید stopped working نشه‌
  تنظیمات رو باید عوض کنم ?

  1. محمد می گوید

   راه حل های مختلف هست که بهتون گفتم

 114. مرتضی می گوید

  اووووووووووووه..!باید هفت خان رستم و طی کنی

 115. یه نفر می گوید

  یکی بهم بگه تنظیمات دسته چجوریه همه چیز قاطی پاتیه

 116. حمید می گوید

  اقا ممنون کلملا مفید بود و کارکرد

 117. ali می گوید

  سلام. ورژن بالای بایوس خوبه یاورژن پایین؟

  1. محمد می گوید

   سلام. ورژن بالا

 118. amir می گوید

  سلام
  خیلی از زحماتتون ممنونم. واقعا به بهم کمک کرد.
  یه سوال دارم اونم اینه که آیا بازی Harvest moon رو اجرا میکنه؟

 119. amir می گوید

  من وقتی می خوام دکمه ها رو انتخاب کنم دکمه ای انتخاب نمیشه

 120. amir می گوید

  ویندوز ویستا سرویس پک 2 هم میشه

 121. amir می گوید

  ایا ویندوز ویستا درایور های وابفای رو می شناسه

 122. amir می گوید

  ویندوز 7 هم میشه

  1. محمد می گوید

   بله

 123. Ali می گوید

  آقا من همه چیز رو با دقت خوندم و طبق گفته های شما تنظیم کردم ولی وقتی Iso رو قرار میدم نرم افزار نمیتونه اجرا کنه. انگار تو پلستیشن وقتی اینجوری میشد که سیدی باید در میاوردی و دوباره میزاشتی

 124. MOHAMMAD می گوید

  salam khaste nabashiid khooda ghoovat
  doste aziiz in bios i ke gozashtin usa v01.60 faghat dare ba japoo eropa ha hamasham v01.60 te
  to sheklaye amozeshi shoma v02.20 gozashtin man az koja in bios bayad dashte basham

 125. GodMeDnesS می گوید

  Salam , Khaste Nabashid.

  File Zipo Dl o Extract Kardam Va File Iso be Dast Umad , BarnameE ke Goftino Dl o Nasb Kardam o Ba File Bios Moshkeli Nadashtam , Hame Chio Untori Ke tozi Dadin Anjam dadam , MogheE Ke Gozine Boot Fast Ro Mizanam Ye Safhe Baz Mishe Vasam Minevise Please Insert Cd …. Che Kar Konam ?

 126. Rahi می گوید

  سلام من هرکاری میکنم نمیتونم پدش رو میزون کنم میخوام مثه بازی کال آف دیوتی کنم با کلیک چپ زوم کنه با راست تیر بزنه اگه میشه یه کمکی بکننین

 127. Rahi می گوید

  یه سوال دیگه هم دارم چرا من احساس میکنم بازیم باگ داره؟ از پشت دیوار اونورش رو میتونم ببینم راه حلی داره که این باگ برطرف بشه؟ ممنون میشم جواب بدین خیلی واجبه.ممنون از سایت خوبت ادمین عزیز!.

 128. majid می گوید

  سلام ببین این مبدله همه بازیا رو میاره به غیر از James Bond 007 From Russia With Love دلیلش چیه

 129. علی می گوید

  سلام ببخشید من این قسمت اخرش که گفته ایمیج با فرمت iso را اجرا کنید نمیفهمم دقیقا باید چی رو اجرا کنم

 130. mobina می گوید

  میشه بگید حداقل چه نوع سیستم و گرافیکی برای روان اجرا شدن بازیها(با پایین ترین حد رزولشن)لازمه؟

 131. علی می گوید

  سللام خسته نباشید من بازی های زیادی رو اجرا کردم اما “خدای جنگ2
  رو خوب اجرا نکرد صفحه خراب بود ممنون از لطف شما ممنون میشم زود جواب بدید

 132. naser می گوید

  سلام ببخشید میشه از دسته برای بازی استفاده کرد؟لطفازود جواب بدید

 133. abol pm می گوید

  چرا وقتی همه کارا رو میکنم بعد روی boot cdvd fast یاboot cdvd full میزنم خود به خود میره از برنامه بیرون .خارج میشه .تو بازی نمیره

 134. محمدرضا می گوید

  سلام این iso رو من ندارم لطفا راهنمایی کنید

 135. CR7 می گوید

  منم icoروندارم جواب دهید

 136. CR7 می گوید

  من گرافیکم۱ورمم۲وسپیوم۵۷۰۰دوهسته ای هست گادهندروش نصب میشه وبعدفایلISOچیه. جواب دروست بدید

 137. مهدی احمدی می گوید

  سلام من از قسمت ایمیج به بعد رو نفهمیدم لطفا کمک کنید

 138. عرفان می گوید

  سلام.من بازی superman returns رو دانلود کردم.ولی صفحه رنگارنگ و قاطی پاتی میشه.صداش میاد ولی تصویرش خرابه.همه ی تنظیماتم درست انجام دادم ولی تصویرم اینجوری میشه:
  http://rozup.ir/view/308339/pcsx2-r5350%206-20-2015%2011-08-57%20AM-990.png

 139. الباجی می گوید

  سلام ادمین جان ممنون بابت توضیحات عالی من تمام مراحل رو انجام دادم و نصب شد ولی دسته یا کیبرد کانفینگ نمیشه ارور میده اینو می‌نویسه
  Unable to save setting.make sure the disk is not full or write protected,the file isn’t write protected, and that the app has permissions to write to the directory.On vista, try running in administrator mode.
  ممنون میشم پاسخ بدید و راهنمایی کنید ویندوزم هم 7هست سیستمم هم بالاس

 140. hamed می گوید

  سلام این مشکل برای چیه؟
  در ضمن چرا بعضی ها شطرنجی میشه؟
  لطفا جواب بدید…
  http://8pic.ir/images/curlk1u11gg5gzap0m0m.png

 141. حسین می گوید

  من وقتی بازی هارو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه چیکار کنم لطفا جواب بدید

 142. امیر می گوید

  از من بادسته بازی نمیشه با کیبورد هم کار نمیشه

 143. امیر می گوید

  سلام دوست عزیز، من توی لیست select a bios rom هیچ لیستی ندارم! چیکار باید کرد؟

 144. راهنما می گوید

  دوستانی که تو ویندوز سون با برنامه مشکل بایوس دارن حتما برنامه رو تو حالت ران ایز ادمینیستوری اجرا کنید تا به بایوس دسترسی داشته باشه

 145. erfan می گوید

  سلام اقا ببخشید فایل iso کجاست هر چی میگردم نیست میشه راهنمایی کنید ممنون

 146. mmd می گوید

  سلام.ممنون از توضیحات ولی وقتی boot dvd fast میزنم یه صفخه سریع باز و بسته میشه واخطار میده :file was not found_path:iso file system ممنون میشم راهنمایی کنید.

 147. erfan می گوید

  برا منم همینو میزنه

 148. yousef می گوید

  salam va khaste nabashid
  man alan ye Dvd Game be name Crazy Frog gozashtam va in game aslan file i ba format iso nadare lotfan rahnami konid

 149. yousef می گوید

  salam Bazi mk shaolin o mizaram in error ro mide {cd plugin failded to open.your computer may have insuffcient resources.or incompatible hardwars/drivers

 150. sepehr می گوید

  سلام.
  من بازی god of war 2 رونصب کردم و
  native رو 6 کردم و بازی انگار سه بعدی شد

 151. JAVAD می گوید

  BAYAD CD BAZIYE PC 2 BEZARIM TODASGAH YA BAZI DANLOD KONIM

 152. دریا می گوید

  ببخشید این ایمیج iso رو من ندارم اگ میشه تو تلگرام برام بفرستید telegram.me/rima0098

 153. saeid74 می گوید

  سلام من همه مراحل رو انجام دادم ولی یه قسمت گفته بودید که:(حال میتوانید از گزینه CDVD و با نتخاب گزینه Browse آدرس ایمیج با فرمت ISO دانلود شده از نواگیم را به برنامه بدهید)
  من هرچی گشتم پیدا نکردم ایمیجی که با فرمتiosباشه.میشه کمکم کنید؟؟؟

 154. javad می گوید

  mamnon kamel tozih dadin akharash naghes goftin

 155. محمود می گوید

  سلام ميشه دقیقا بگید از چی باید ایمیج بگیرم؟

 156. Rasol می گوید

  اقا کار میکنه من دانلود کنم
  یا خرابه؟

 157. alireza می گوید

  بازی هارو باید از کجا گیر اورد

 158. حسین می گوید

  سلام. تو بازیه کشتی کج 2011 دسته اول تنظیم میشه و کار میکنه ولی دسته دوم رو تنظیم میکنم و کار نمیکنه. راهنمایی کنید لطفا

 159. amin می گوید

  سلام ببخشید مشکل این چیه:failed loading memory card from file:h:\god of war 2 farsi\memcard\mcd001.ps2

 160. هادی می گوید

  سلام متاسفانه عکس های مربوط به برنامه تو سایتتون لود نمیشه و دانلود هم نمیشه لظفا راهنمایی کنید

 161. علی ذوقی می گوید

  با سلام وتشکر از سایت خوبتون.
  من این نرم افزار رو دانلود و نصب کردم و مشکل من این هست که:
  الان من dvd بازی رو خریداری کردم یعنی یک بازی رو از بیرون پلی استیشن 2 از بیرون خریداری کردم .نمیشه کاری کرد که این نرم افزار اون بازی رو بالا بیاره؟
  میشه کمک کنید؟
  اگه راهی هست بگید لطفا.
  ممنون از زحماتتون.

  1. محمد می گوید

   سلام. این نرم افزار به راحتی بازی های پلی استیشن 2 بالا میاره

 162. mj می گوید

  باسلام . چی کار کنیم تا بازی هنگ نکند؟؟؟ ..با تشکر

 163. mjj می گوید

  باسلام..برای جلو گیری از هنگ چی کار کنم.من دارم با این نرم افزار بازی god of war 2 بازی میکنم ولید توی قسمت از بازی هنگ میکنه هرکاری میکنم اون قسمت رد نمیشه

  1. محمد می گوید

   سلام . بستگی به سخت افزار کامپیوتر داده

 164. علی می گوید

  من تاخرش دانلود کردم ولی صفحه ps2 می اید حالا بایدسی دی بازی رادرون رایتر بذار م یانه

  1. محمد می گوید

   اموزش کامل بخونید

 165. سهراب می گوید

  سلام ببخشید مرحله سوم ایی که میگید use default sitting رو تیکشو برداریم و بعد بروز کنیم من bios رو انتخاب میکنم بعدش دیگه در لیست بالا محل select a bios rom هیچی نمیاره و فینیش رو هم که میزنم میگه یک بایوس درست انتخاب کنید. لطفا بگید چی کنم

 166. saeed می گوید

  سلام اقا من بازی spartan warior total رو دارم بازی نور سفه خیلی خیلی زیاده ولی سرعتش عالی ولی f9رو میزم صقه بازی خیلی خوب میشه ولی سرعت بازی و صوت میاد پایین خواستم بدونم چطوری میتونم با نور صقه خوب و سرعته عالی بازی کنم لطفاا کمک کنیددد ویندوزم 8.1 رم 8 cpu i5 4460 هست ترو خدا کمک

 167. الهام می گوید

  با سلام
  با تشکر از سایت خوبتون
  من یه مشکل دارم شبیه ساز رو نصب کردم تنطیمات رو هم طبق گفته انحام دادم ، ولی موقع اجرا صدا میاد تصویر نداره ، هر تنطیمو دستکاری کردم نشد که نشد ، شما یه کمکی کنید ، ممنون میشم

 168. ali می گوید

  سلام داداش
  لطف میکنی این دو تا عکسو ببینی علتش چیه؟ برام میل کن. ببخش

  http://8pic.ir/images/ewqam5wismaaw49fbihx.png

  http://8pic.ir/images/sjxvb9zhf1x7yavf7spt.png

 169. علی می گوید

  سلام من بعد نصب وقتی گزینه ی CDVD را رویLinuz iso CDVD میزارم و نکستو میزنم این ارور رو میده دچه کار کنمyou need to update some directx libraries would you like to do it now

 170. pooya می گوید

  با هم میشه بازی کرد؟

 171. pooya می گوید

  با دسته

 172. پیمان می گوید

  سلام خدمت شما من به سوال داشتم من سی دی های ps2 رو دارم میشه با استفاده از ایمیج پسوند اونو به iso تغییر بدم؟

 173. پیمان می گوید

  سلام خدمت شما من به سوال داشتم من سی دی های ps2 رو دارم میشه با استفاده از ایمیج پسوند اونو به iso تغییر بدم؟ ممنون میشم جواب بدید

 174. محمد می گوید

  سلام من نصب کردم ولی هیچ لیستی نمیاد

 175. رضا می گوید

  Intel (R)pentium (R)4 CPU3.40ghz 3.40ghz وRAM512 و گرافیک 1 دارم این سیستم برای اجرای بازی خدای جنگ خوبه من زدم رو بازی ارور this cpu does not support SSE 4.01میده میشه راهنمایی کنیدبا سپاس

 176. Ashkan می گوید

  سلام دوست عزیز من وقتی میخام بازیو اجرا کنم میزنه file not founde باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

 177. Daniel می گوید

  چرا وقتی boot cdvd رو میزنم ارور میده و میگه patch : isofile system ?????

 178. sajad می گوید

  سلام میخواستم بدونم برای من میزنه دایریکس نیاز به اپدیت داره ولی هیچ جور درست نمیشه باید چه کار کنم
  تقربا ابتدای عملیات

 179. ho3in می گوید

  سلام من بازی فوتبال خیابانی 2 رو نصب کردم اولش همه چی درسته به دش که تیم ها رو انتخاب میکنم و میرم تو بازی یهو تصویر سیاه میشه و فقط صداش میاد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید 🙂

  1. حسین افروخته گان می گوید

   سلام

   مشخصات سیستمو بگو | ram – cpu – graphic

 180. پارسینا می گوید

  با سلام و خسته نباشید. بسیار سایت خوبی دارید. دستتون درد نکنه.
  راستش من اولین باره میخوام از نرم افزار شبیه ساز استفاده کنم تا برای پسرم بازی بن تن رو اجرا کنم . آخه خیلی عاشقشه.
  متاسفانه با تمام اینکه نرم افزار بخوبی نصب شد و فایل ایزو هم لود شد ولی یه ارور میده که نتونستم رفع کنم. چون دیدم همه سوالها رو جواب میدید پیام گذاشتم.
  اما ارور: بعد از اجرای تمام مراحل نصب و لود همون اول اجرا این رو میده
  MEMORY CARD 8mb FOR PLAY STATION IN SLOT 1 IS NOT FORMATTED
  گزینه های زیرش هم اینهاست که هیچکدوم هم عمل نمیکنه. البته بالا و پایین میره ولی اینتر روی اونها کار نمیکنه…
  RETRY
  FORMAT
  CONTINU WITHOUT SAVING

  واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. آخه فردا جمعه است و میخوام راهش بندازم حتما 🙁
  تشکر فراوان
  ضمنا اون مشکلاتی که توی سوالای دوستان بود رو مطمئنا ندارم. خصوصا اون پوشه بایوس و فایل ایزو.
  راستش اونقدرا ناشی نیستم..هههه

 181. shayan می گوید

  سلام خیلی ممنون از راهنماییتون خواستم بگم برای من بعضی از بازی ها رو خوب و بعضی از بازی ها رو خیلی کند میاره لطفا کمکم کنید

 182. erfanvital می گوید

  سلام من بازی کراش رو از همین سایت دانلود کردم دوتا پارت بودش اجرای این دو پارت چجوریه؟من اول پارت اول رو اجرا کردم تنظیماتمم طبق اموزش همین سایت انجام دادم وارد بازی میشه ولی یه صدای بوقی همش داخل بازیه و بعد 5دقیقه میاد بیرون از بازی.لطفا راهنماییم کنید

 183. Farshad می گوید

  با سلام.
  من میخوام این بازی رو با موس و کیبرد اجرا کنم!
  میشه تو تعریف دکمه ها راخنماییم کنید ک چ کنم؟

 184. Erfun می گوید

  az rahnamaiii mamnon faghat dadash in baziye superman retuns miri to bazi ye seri khataye sabz rang miyad chi karesh konm?

  1. حسین افروخته گان می گوید

   بازی رو از حالت iso خراج کنید و دوباره فایل را با استفاده از نرم افزار ashampoo iso کنید .درست میشه .

 185. حسین می گوید

  سلام وقتی برنامه نصب شد چگونه میتوانم بازی های پلی استیشن۲ که قبلا بر روی pc دانلود کرده بودم را اجرا کنم مثل فوتبالیست ها لطفا راهنمایی کنید به طور مفصل که چه کار کنم یعنی بازی را بیارم تو پوشه های برنامه چگونه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

 186. حسین می گوید

  سلام وقتی برنامه نصب شد چگونه میتوانم بازی های پلی استیشن۲ که قبلا بر روی pc دانلود کرده بودم را اجرا کنم مثل فوتبالیست ها لطفا راهنمایی کنید به طور مفصل که چه کار کنم یعنی بازی را بیارم تو پوشه های برنامه چگونه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم رم کامپیوتر من هم چهار گیگ خوبه؟ یا ضعیفه؟

 187. hosein می گوید

  سلام منونم با بت تنضیمات من از همه چیز راضیم همه چیز هم خوبه گرافیک اینچیزا فقط نمی تونم دسته بازی رو به کار بندازم لطفا یه ویدیو اموزشی بزارین در مورد همین مو ضوع

 188. parsa می گوید

  سلام من بازی رو که اجرا میکنم تصویر بازی رد های سبز داره و برفکی ه چه کار کنم

 189. حصین می گوید

  س ببخشید من cd بازی ps2 رو دارم ولی میزارم و bootdvd fast رو میزنم ارر میده

 190. MORTEZA می گوید

  سلام ادمین . خسته نباشی .
  یه سوال داشتم که…
  من همه ی کارارو دنبال کردم و کمی هم به نظرات توجه کردم که تجربه بشه برام…
  یک بازی ای دانلود کردم از سایت خارجی به نام spyro dragonfly با فرمت winrar و اکسترکتش کردمو رسیدم به iso حالا میخوام بدونم که چرا بازیرو نمیاره .
  اگه میشه جواب منو سریعتر بدی .
  ممنون میشم

 191. SaSan می گوید

  من میرم تو قسمت PAD تا انتخاب کنم اصلا انتخاب نمیشه

 192. امیر علی می گوید

  باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  خواستم در مورد ایمیج فرمت iso بگم ک چجوری انجام میشه چون اصلا اینجا ایمیج نداره در بازی mortal kombat shaolin monks چیکار کنم

  1. 0n3PiecE می گوید

   علیکم السلام.خیلی ممنون، سلامت باشید.
   اگر ممکن واضحتر سوالتون رو بکنید؛ منتظورتون بازی رو دانلود کردید یا بازی رو به صورت cd دارید و میخواید ایمیج بگیرید؟
   بعضی بازی های دانلودی نیازی به نرم افزار فوق ندارند و خودشون شبیه ساز دارند که فقط نیاز هست اجرا بشه.

  2. 0n3PiecE می گوید

   سلام
   اگر ارور نمایش میده، لطفا ارور رو بفرمایید چیه و اگر نه مطمئن بشید که مراحل بالا رو با دقت انجام دادید.

 193. nima می گوید

  با سلام
  من بعد از دانلود برنامه مراحل رو به ترتیب رفتم ولی در آخرین مرحله که finish را میزنم میگه please
  select a valid BIOS …
  که به معنای نا معتبر است.
  ۳تا پارت رو دان کردم در یک فایل همراه نرم افزار.
  باید چیکار کنم؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مطالب سایت محافظت شده است